Jump to content
Dogomania

Gaskonka Saskja i przyjaciele


Saskja

Recommended Posts

Klapousio Prześmieszny nasz Sakuniowy synek:)!!
Jak ja Ci zazzzdrooszczeeee ..:*
Gaskony pokochałam póki co wciąż 'platoniczną miłością' ale wzrasta ona we mnie prawdziwe i silnie!
Jako rasa.. są zaraz po GORDONACH, które niepodzielnie w mym serduchu królują!

Zulu musi być rozbrajający! Nie możemy się docczekać zdjęć - małego niebieskiego tropiącego myśliweczka:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta - twój mail doszedł dzisiaj! A kiedy go wysłałaś? (odpiszę, gdy Jacuś zaśnie, OK? - jeśli zaśnie :-))

Coś się dzieje niedobrego z komunikacją wokół mnie. Ostatnio nie doszedł do mnie SMS od jednej dziewczyny, za to od drugiej doszedł - dwukrotnie. Ten drugi raz zdarzył się, gdy siedziała ze mną nad filiżanką herbaty, więc NIE MOGŁA go wysłać!!! Czary, ale takie negatywne. Czarna magia i złe moce. ;-)

OuT - teraz masz za swoje, tyle razy suszyłas mi głowę o zdjęcia - teraz sama widzisz, jak łatwo jest robić takim łobuzom fotki. Ha, jak to mawiał mój Maciek - masz karę za karę!

A Jacuś dziś powiedział mama. Ale zaraz potem dodał bebe meme tia. Więc chyba nie chodziło o mnie.

Link to comment
Share on other sites

Jak to szybko minęło, dopiero co oglądaliśmy grubaśną Saskaję, a potem małe krówki, a tu już niebieskie klusie do nowych domków wędrują.
Saskaja a może przedstawiłabyś nam całą ferajnę, tzn., zdjęcie z imieniem :)

OUT, noto masz teraz radochę :) i oczywiście pełne ręce roboty, jeśli mogę coś jednak doradzić, to pisałaś, że jak mały marudzi w nocy zaraz wystawiasz rękę. W ten sposób może się nauczyć, że tak można, lepiej podejść dopiero jak się uspokoi. Wiem, że to trudne i czasem za serce chwyta i chciałoby się biec, ale jak się teraz nieco przemęczycie to rezultaty pozostaną.

Link to comment
Share on other sites

[B]jamniecze[/B]: on płakał w pierwszą noc, ale to też tak tylko popiskiwał do płaczu do dużo mu brakowało. Samotnie się czuł więc chciałam dać mu znać, że jestem obok. Dzisiejszej nocy jak zapiszczał to sygnalizował, że chce się załatwić, a potem spał jak zabity do rana, aż nie zgłodniał i nie chciał siusiu. Teraz nie płacze już wcale. Chyba, że szuka miejsca na kupkę to piśnie raz czy dwa, ale tak cichutko dosyć. No i oczywiście jak mu się coś znudzi i szuka nowej zabawy to też tak od niechcenia zapiszczy. Generalnie chyba mu tu dobrze ;]

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha Teraz dopiero zauważyłam Twój wpis [B]Saskja [/B]:] No wiesz, ja chciałam zdjęcia- wszystko jedno jakie, nawet z samym ogonem mogły być ;] Ale z nowego miejsca z samym ogonem to co to za frajda, meblami mam się chwalić? Albo gazetami na podłodze? Generalnie wszystko co upoluje Zulu ląduje na jego posłaniu, dumnie niesione przez całe mieszkanie, tzn. z przedpokoju, bo do kuchni to on jakoś tak średnio chce wchodzić. Jak ja tam jestem to wejdzie tylko przez próg albo stoi na przedpokoju i obserwuje. Podsumowując jak leży na posłaniu to cykamy fotki ile wlezie, ale one wychodzą takie monotematyczne jeśli o 'krajobraz' idzie. Za to na paru zdjęciach minę ma nie do podrobienia ;]

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę OuT wrzucam fotki Zulu w nowym domu:

[IMG]http://i46.tinypic.com/2v9417r.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/23ktcuq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/15hivf8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/1tooiu.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/34of32h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No ja pękam z dumy! Idziemy dzisiaj do pana weterynarza. Wiem wiem, mogłabym iść sama, w końcu to tylko odrobaczenie, ale zabiorę drania na wycieczkę, a niech zobaczy kawałek świata. Tylko ciężki jest jak się go tak poniesie przez jakiś czas, dobrze, że weterynarz blisko...

Link to comment
Share on other sites

uuu, to pierwsza wizyta, poważna sprawa ;-) To jak z dzieckiem pierwszy raz do dentysty. Musi być milutko i bezstresowo, żeby się potem młody nie bał :-)

Marta, pewnie, że jestem dumna. Z każdego z tych mołojców, no i z mołodyci też :-)
Aha, na maila Ci nie odpiszę póki co, bo w ogóle już mi poczta nie działa. Nie wiem, co jest grane. Nie działa mi poczta oraz strona logowania pko :-) Reszta chodzi. Czy jest jakies logiczne wytłumaczenie tego zjawiska?

jamnicze - tak każdemu z osobna portrecik i podpis to już nie dam rady, bo się rozjechały smyki, a ja z racji zajacusiowania w tym roku wyjątkowo mało fotek nacykałam. W ogóle odchowanie tego miotu to był sport ekstremalny, i mam wrażenie, że niezłą socjalizację przeszły i szczenięta, i Jacek :-)

Ale mam nadzieję, że nowi właściciele będą przysyłać fotki, to wówczas będę wklejać i przedstawiac młode niebieskie greyfellows.

Jeszcze Zizou nie ma domku. Najjaśniejszy, cały niebieski :-) Wszyscy woleli, żeby było choć trochę czerni :-)

Link to comment
Share on other sites

I explorera, i Opery, i na żadnej nie działa mi skrzynka na wp ani logowanie do banku, i jeszcze kilka stron, jak się okazuje.

Ale za to znów zaczęły przychodzić maile na [EMAIL="info@greyfellow"]info@greyfellow[/EMAIL]... itd :-) więc spróbuj teraz na ten adres, może dojdzie - pamiętasz? już raz tak było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']No to będę cierpliwie czekać na fotki i relacje z nowych domków, a na razie dawaj swoje dziewczyny - wszystkie![/QUOTE]

[PHP][/PHP]Witam. Chciałam przedstawić jedyna siostrzyczkę tych łobuzów od Saskiji.Nie wiem czy uda mi się wkleić zdjęcia ponieważ będę robić to pierwszy raz... Niestety muszę popracować nad tym forum i nauczyć się na nim pracować. Zdjęć nie potrafię na razie wkleić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Saskija Zula jest już całkowicie zadomowiona. Z pozostałymi psiurami zaczyna tworzyć bandę (trzy psy to już chyba stado!). Dzisiaj spenetrowała sama górę i obudziła nas swoim zimnym nosem i wrzaskiem o miskę. Koty też juz powoli przestają chodzić po szafach.Apetycik jej dopisuje zwłaszcza gdy chodzi o cudze miski...

Link to comment
Share on other sites

zul_a bo z tego co widze wstawiasz poprzez dogomanie. Tak nigdy nie wstawiałam wiec nie pomogę.
Jedynie moge ponownie polecić
[URL]http://www.tinypic.com/[/URL]
Szczegółową instrukcję wklejania z tego fotek wstawiłam na forum legawców. Nie będę tutaj zaśmiecać wątku zdjęciami z instrukcją obsługi. Jeżeli chcesz to wejdź na tamtą [URL="http://legawce.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=76"]INSTRUKCJĘ.[/URL]
Tu na dogo też kiedyś był taki temat pomocowy do wstawiania zdjęć ale gdzieś zaginął przy kolejnych "nowościach na forum".
Potem jak sobie każde zdjęcie wrzucisz i skopiujesz link od niego do postu możesz ich kilka sztuk sobie powklejać w jedne post, pamiętaj aby pomiędzy zdjęciami/linkami robić przerwy - fotki nie będą się zlewać. I na dogo obowiązuje zdaje się max 5 zdjęć w poście i fotki nie większe niż 640x640.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...