Jump to content
Dogomania

Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli


MilenaDz

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
To u mnie piesek jest od kilku godzin. Państwo, od których go wzięłam przygotowali wyprawkę (smaczną - puszka już skonsumowana). Na początek obchód po domu, kanapy wypróbowane (oj, lubi), pojadł, popił, pospacerował. Jak na tyle zmian w życiorysie, jest dość spokojny. Agresji nie odnotowałam, na spacerze - uparciuszek. Myślę, że ma zapalenie spojówek (przekrwione białka, mruży oczy, łzawienenie), no i drapie się. Czeka nas wizyta u weterynarza i kąpiel.
Fajny jest chłopak.

Link to comment
Share on other sites

pewnie,że fajny! :evil_lol:
cieszę się,że jesteście na wątku ;)
proszę wytulić!

znowu się przyczepię do tytułu :cool3: bo to nie jest zwykły średni rudy piesek!!
to jest:
[B]WROCŁAW - miód na serce czyli RUDI - szuka dobrego DOMU[/B] zdj.str 6 i 7

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam mu alegratke a za chwilę, jeżeli mi się uda to gumtree jeszcze ;)
namiary dalej podaję na MilenaDz


[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1801251_miodowy_mis_potrzebuje_domu_pilne.html"]Miodowy Miś na alegratce - pozostałe[/URL]
i w innym dziale
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1801253_piekny_rudy_piesek_pilnie_szuka_domu.html"]Miodowy Miś na alegratce - mieszańce[/URL]

i gumtree Wrocław
[URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=100665076&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200007%3B9034%3B100665076%3B13533962%3B%3B&secev=AQAAAR7pnJYAAM0AAAABACIxMWVlYzE3NTFmMi5hMGU2NTQ4LjdjNzA3LmZmZmVmOGY3AAAAAQAAAAAGAAb0ADWbqD0XmFS0k3XWiwe7uHi2M0Ep&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ100665076MXGuidMZ11eec174-8630-a0e6-5417-de67ffff6d3c&wmid=100665076"]Mały rudy piesek potrzebuje domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ustale jak bedzie z tym zabiegiem w schronie.

W pracy mi juz doniesiono ze w sobotnej wyborczej ogloszenie sie ukazalo.

Co do wizyty i oczu - on oprocz bielma ma lzy takie czarne. Tak mi dzisiaj do glowy przyszlo ze moze to bielmo to nie kwestia wieku tylko jakas choroba oczu ktora spowodowala takie zmetnienie. Kiedys pamietam przypadek kota, ktory mial podobne oczy i okulista mu zapisal jakies krople po ktorych zmetnienie w wiekszosci przeszlo.

Link to comment
Share on other sites

Nie mialam przez dwa dni dostepu do sieci..,a info o psie otrzymywalam od Leny telefonicznie.

Bardzo sie ciesze,ze Rudi/Miodzio znalazl DT-Poker Bardzo Dziekuje:loveu:.
Podziekowania dla wszystkich zaangazowanych osob w sprawe pieska,a zwlaszcza domkom tymczasowym.

Dziekuje takze Pani,ktora zadzwonila do mnie pare dni temu i starala sie z calych sil szukac mu domu-niestety narazie sie nie udalo,ale wciaz o nim pamieta i teraz probuje mu znalezc DS - fu,tfu-zeby nie zapeszyc.

Link to comment
Share on other sites

Chłopak był u doktora. Ma stan zapalny małżowiny i spojówek. Wszystko leczymy. Poza tym "luzy" w kolanie lewej, tylnej łapki. Dlatego czasem utyka na schodach. Stan ogólny dobry. Wiek na wygląd - kilka lat. Zębów nie chciał pokazać (kły owszem, zabiegom zdecydowane NIE!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda b']Chłopak był u doktora. Ma stan zapalny małżowiny i spojówek. Wszystko leczymy. Poza tym "luzy" w kolanie lewej, tylnej łapki. Dlatego czasem utyka na schodach. Stan ogólny dobry. Wiek na wygląd - kilka lat. Zębów nie chciał pokazać (kły owszem, zabiegom zdecydowane NIE!)[/quote]

Dobrze, ze nic powaznego mu nie dolega.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']ja mu zęby oglądałam co prawda okiem niezbyt wprawnym. W niezłym stanie.
ważniejsze uszy i oczyska ;)

a jak z jedzeniem? je sam czy z ręki? apetyt wzrósł?
coś Wam potrzeba?[/quote]
Je sam, chętnie, choć umiarkowanie. Nie wszystko mu smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Hm. No wczoraj musialam ostro pisac co innego, zreszta dalej to robie.

Puszczala mi wczoraj sygnal kiddy, podejrzewam ze w sprawie kastracji w schronisku, ale jakos nie moglam sie potem dodzwonic do niej, a dzisiaj bardzo madrze zapomnialam telefonu z domu jak zawsze, gdy danego dnia mam go szczegolnie potrzebowac.

Mysle nad zmienieniem ogloszenia w GW dla Rudiego, bo ten tekst z "bielmem na oczkach" mysle ze jest niepotrzebny, chyba wystarczy napisac "kilkuletni" i dac jedno z ladnych zdjec od Od-Nowa, zamiast to moje piwnicowe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...