Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

[quote name='SzOlka']no ja juz mam dosyc tego czuwania 9 termiow bylo i ten niby ostateczny miedzy 31.01 a 7.02 mial byc:angryy: , dzisiaj u doktorka znowusz byli i jutro znowusz:angryy: , a dziewczyna jak balon sylwestrowy albo i lepiej (35 kg przytyla)[/quote]
Olu a może bliźniaki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dajcie jej spokój do 13 .
Ja Ci to mówię:razz: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magicnesca']Olu a może bliźniaki:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dajcie jej spokój do 13 .
Ja Ci to mówię:razz: :loveu:[/QUOTE]
Nino :) ten luty to zwariowany miesiac ,az dzieci sie w nim gubia ,najgorzej urodzic sie 29lutego:P a 13 jest ok bo MISHA sie urodzila wtedy:)

Link to comment
Share on other sites

sie wyduszowalam i teraz moge na chwilke zalegnac znowusz na dgm

Nino to jest mozliwe, bo w mojej rodzinie byly blizniaki, ale to chyba ze strony matki wychodzi, a to synowa to blizniakow, raczej niet:shake: zreszta filmiki na biezaco ogladalam i wiercipieta jedna wychodzi:lol: ,

synowa twierdzi, ze wg jej obliczen to ten termin ostateczny(miedzy 31,01 a 07.02) to raczej jest bardzo prawdopodobny, ale dotorek kazal czekac jeszcze do 16-go :mad:

ja tam ufam naszym poloznikom, bo po raz kolejny nasz szpital- oddzial polozniczy jest w czolowce "rodzic po ludzku", a doktorek prowadzacy to szef tego oddzialu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']Ojej [B]zadziorny[/B] to Misha mala jest sadystka ,20razy dziennie wrzuca tam ,czasem mysle ,ze specjalnie pileczke ,bawi ja to gdy musze po nia nurkowac:P
A zreszta ona uwielbia tego typu zabawy np.od malego wsadza sobie jakies zabawki do kapcia i sie podobnie wscieka nie mogac ich potem wydobyc ,no tak juz ma ten model:)
[B]rita60[/B] dla Ciebie by Ci serce nie krwawilo :multi: :
[URL="http://s27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/?action=view&current=MamJa.flv"][IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/th_MamJa.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Dzieki juz jestem spokojniejsza:lol: :lol: :lol: nie myslałam,ze szkoty sa takie niesamowite,pozdrawiam ale jeszcze pozwole sobie zajrzec do was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka']sie wyduszowalam i teraz moge na chwilke zalegnac znowusz na dgm

Nino to jest mozliwe, bo w mojej rodzinie byly blizniaki, ale to chyba ze strony matki wychodzi, a to synowa to blizniakow, raczej niet:shake: zreszta filmiki na biezaco ogladalam i wiercipieta jedna wychodzi:lol: ,

synowa twierdzi, ze wg jej obliczen to ten termin ostateczny(miedzy 31,01 a 07.02) to raczej jest bardzo prawdopodobny, ale dotorek kazal czekac jeszcze do 16-go :mad:

ja tam ufam naszym poloznikom, bo po raz kolejny nasz szpital- oddzial polozniczy jest w czolowce "rodzic po ludzku", a doktorek prowadzacy to szef tego oddzialu[/quote]
To dobrze ,że Twoja synowa jest pod taka super opieką ,to najważniejsze:p .Jak kazał czekać do 16 ,to napewno wie co robić.
Ja też musiałam zufać lekarzowi (łatwiej mi to przyszło bo to mój kuzyn) bedąc w ciąży z jedną i drugą po 6 miesiecy na podtrzymaniu.Dostawałam tyle tabletek ,że moja mamusia bała się ,czy zdrowe dzieci się urodzą;)
w tym hormony .Ale cieszę się ,że tak mu wierzyłam ,a efekty to Scottieserwis i druga moją córa (wcześniak) zwana w domu Wiewiórą:p
Olu czekam z niecierpliwością na wiadomość że już jesteś Babcią :loveu:
Ale myślę ,że jak babcia będzie miało swoją datę 13-go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']Ojej [B]zadziorny[/B] to Misha mala jest sadystka ,20razy dziennie wrzuca tam ,czasem mysle ,ze specjalnie pileczke ,bawi ja to gdy musze po nia nurkowac:P
[/quote]
He he he :lol:. Mój poprzedni pies robił podobnie :evil_lol:. Wpychał piłeczkę po szafę, a następnie bezskutecznie usiłował ją stamtąd wydostać :roll:. Szczekał, piszczał, wył itp. Kiedy w końcu ktoś ją wyjął, to za chwilę.... wpychał ją tam nosem ponownie :shake: :mad: :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

to o dzieciaczkach, ciąży, młodych mamuśkach to ja też się mogę wypowiedzieć. Jestem w wieku około 30 i wśród moich przyjaciół rozpoczął się baby -boom ale nic nie przebije mojej koleżanki.... gdybym nie wiedziała, że jest w ciązy, to zorientowałabym się dopiero około 6,5 miesiąca. Miała ledwie malutki brzuszek, a chłopak urodził się wieeelki :) pare dni przed terminem. Koleżanka już 10 dni po porodzie była w pracy :), zadowolona... młody jest ideałem... jak uśnie o 11.00 to o 7 wstaje. Grzeczny, pogodny, radosny :), a co najważniejsze zdrowy. Kiedy teraz wszystkie maluszki borykały się z zapaleniem płuc, młody był zrowy, że hej. Marzę i modlę się o takiego chłopczyka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='T.A.Scotties'][B][SIZE=4]Misha [/SIZE][SIZE=2]filmidła super...Elu , a co Ciebie dziwi ,że one wszystkie tak samo gadają??? Przecież one z jednego kraju są to też popierdzielają po szkocku!!!:eviltong: [/SIZE][/B][/quote]

westy też niby ze Szkocji ale mnie jedna pani sędzia na ringu przekonywała, że oryginalnie wywodzą się z Francji:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='T.A.Scotties'][B][SIZE=4]Misha [/SIZE][SIZE=2]filmidła super...Elu , a co Ciebie dziwi ,że one wszystkie tak samo gadają??? Przecież one z jednego kraju są to też popierdzielają po szkocku!!!:eviltong: [/SIZE][/B][/quote]


Milo dyskutuje ze mną w każdej kwestii :evil_lol: , a Julka, podsłu****ąc go i widząc na ile on sobie pozwala, już powoli zaczyna pyskować :evil_lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HaNisia']westy też niby ze Szkocji ale mnie jedna pani sędzia na ringu przekonywała, że oryginalnie wywodzą się z Francji:cool3:[/quote]

To,że przekonywała nie oznacza,ze po szkocku nie potrafią...
Pani sędzia niech troszkę więcej poczyta, a nie zerka tylko na nazwę hodowli :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

od niedawna mam westa(ma 7 mies)to panienka o imieniu Ulann-to najwspanialsza maskotka z charakterkiem jaką miałam-juz planuje drugą
;)
Planuje ją wystawiac -mam w planie jechac do Opola-ale to moja pierwsza wystawa -moze macie kilka niezbędnych rad-pewnie i tak będzie cieżko:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita.']od niedawna mam westa(ma 7 mies)to panienka o imieniu Ulann-to najwspanialsza maskotka z charakterkiem jaką miałam-juz planuje drugą
;)
Planuje ją wystawiac -mam w planie jechac do Opola-ale to moja pierwsza wystawa -moze macie kilka niezbędnych rad-pewnie i tak będzie cieżko:angryy:[/quote]

no to Opola masz jeszcze trochę czasu na naukę...oglądaj zdjęcia z wystaw jak sie pokazuje pieska w postawie i sie ucz i trenuj co dziennie ale nie zadługo żeby nie przedobrzyć, i spacerki z ringówką i zawsze nagradzaj jak tobie i pieskowi coś wyjdzie...:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']no to juz tak broje to maly link na dobranoc,a dla dziennej zmiany :P na dziendobry:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Xf42ypVl9QI&NR[/URL]
Carolina(lajna ) wiem:P:) dobranoc[/quote]

:evil_lol: :lol: Fritz -suuuper!!!
Śpij dobrze:loveu:

[B]a dla dziennej zmiany[/B] - dzień dobry - zajrzyjcie jak ładnie nam poszła nocna przeprowadzka na nowym forum :) teraz kolej na Was :)

Link to comment
Share on other sites

Tu poranna zmiana !!!!!:evil_lol: :evil_lol:
Wstawać śpiochy ,kawa czeka :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: , pieski wyprowadzić:painting:
Nowinki
Bos jest większym zarazicielem "szkocią zarazą " niz ja !!!!:evil_lol:
Jak zaraził ludzi szkotami:thumbs: to jadą z południa na północ Polski ,po małego czarnego zarazka:multi:
A w ogóle Ci mężczyźni:crazyeye: .Jak przedwczoraj Andrzejowi powiedziałam o małej Nitencji ,że zostaje ,to :stupid: tylko tak skomentował. A wczoraj powiedziałam ,że może Bosowi ją sprzedamy to powiedział absolutnie nie jest to suka do sprzedania!!~!!!.
A mówią jak to kobiety zmienne są:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zauważyłam ,że na poranna gimnastykę nie wyszła Lady:mad:
Prawdziwa Lady :evil_lol:
a ty poranne ćwiczenia
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/46/dcb2be7ec50bf58e.jpg[/IMG][/URL]
poranne biegi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/39/6c233182dbf80a46.jpg[/IMG][/URL]
widzicie jak super mi się uprawia poranny sport:evil_lol: :diabloti: ,jak popatrzę na takie biegi to od razu jestem lżejsza:p dostaję pwenej lekkości
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/20/72388ab24df69878.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasik']Dzień dobry :kaffee_2:
My już po spacerku- gorące zdjecie z ostatniej chwili :evil_lol:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6906/img1221dogolf9.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Kkasik ,gdzie ty mieszkasz ,bo u nas wiosna a tu sroga zima:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasik']Nie uwierzysz, Magicnesco- pod Poznaniem i jest tu taaaki śnieg :crazyeye:, zaczął padać w czwartek i wczoraj wieczorem, i w nocy dopadało![/quote]
:crazyeye: Prawdziwy szok u nas tak fajnie ciepło ,że myslalam o wyprowadzenie maluchów na pierwszy spacer:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...