Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

[quote name='SzOlka']wlasnie siostra podeslala mi link, moja siostrzenica mieszkajaca w holandii marzy o wyjezdzie do ghany, zeby pomagac innym, a ma dopiero 16 lat, strasznie sie boimy tego wyjazdu, ale o na swoje:mad:
[URL]http://www.wegnaarghana.nl.tt/[/URL]
trzeba wejsc w zielone pole na gorze Het Team, ta w kratke koszuli to Sani (Sandrina moja siostrzenica), nie mozna zrozumiec co tam oni po tym flamandzku napisali hehehhe[/QUOTE]
JAk bym myslala o sobie to bym czula ,ze to cos wspanialego i bym chciala pomagac) ,szczegolnie ze mam wiekszosc szczepien na tropiki ,ale jakbym myslal o mojej mlodszej siostrze to bym bala sie o Nia i miala podobne obawy jak Ty ... zawsze wszystko trzeba sprawdzic ...po flamandzku sie nie da:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SzOlka']Niestety:placz: tylko 4, ale mam nadzieje, ze w najblizszym czasie stan tychze sie poprawi:multi: , bo jeszcze jest sznaucerka mini czarno srebrna i od niedawna silkusia(taki wybryk mojego TZ):eviltong:[/QUOTE]
[B]SzOlka[/B] Silkusie tez sa super ,pierwszego w zyciu widzialam(nie na foto ale w realu) w Poznaniu na swiatowce , Zdziwilo mnie ze na zdjeciach wydawaly sie mniejsze , Podobaly mi sie :)
a moj Tz od dziecka marzyl o szkotach i na razie pewnei tak pozostanie...i chce je te szkoty jeszcze wiecej :) i ja coraz czesciej tez:) ale mi na razie sama Mishunia wystarczy(widac jestem minimalistka:P)

Link to comment
Share on other sites

Flamandzi super jest, a najsmieszniejsze, jest to, ze jak zaczna swoja gwara rozmawiac to ni w zaba sami sie nie rozumieja, a taki malutki kraj, a tyle tego:crazyeye:

Najsmieszniejsze jest to, ze jak juz doroslismy do prawdziwego rodowodowego psa, to mial byc to york (oczywiscie TZ tak sobie wymyslil) ale po dlugich przemysleniach i telefonach (to nie byla jeszcze era internetu) pozostalo na sznaucerku (jakbys zobaczyla mamusie naszej pierwszej sznaucerki to bys sie wywrocila ze smiechu, a nam sie wydawalo, ze to najpiekniejszy pies pod sloncem), pozniej byly nastepne i nastepne (sznaucerki zawsze czarno-srebrne), przez przypadek trafil nam sie szkot:multi: i teraz szkot na zawsze zostanie w naszych sercach-szczegolnie w moim najbardziej, ale sznaucerek musi byc, silkus to wlasnie ta namiastka tego wymarzonego yorka, ale nie zaluje tej namiastki jest suuuuuuper

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3328/p8310089ci1.jpg[/IMG][/URL]

takie mialam stadko:loveu: , zostaly mi tylko czarne(jeden pregus popielaty)[/QUOTE]


O jeeju!!!!!!!!!! Szolka!!!! to zdjecie mam nawet skopiowane na moim kompie i jest jednym z moich ulubionych szkocich !!! jak myslelismy o Mishce to je wylapalam z jakiejs strony w necie!:)

Link to comment
Share on other sites

Nieee nie jest tak zle, po prostu dwa blondyny to chlopaki i sa w dobrych rekach.jedynie dziewczynke dopadl zly krab:mad: i gdy miala 2 latka musialam podjac podczas operacji decyzje:shake: , bardzo by cierpiala, a my razem z nia:placz: minelo juz 6 m-cy ale na sama mysl bardzo serduszko boli:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka']Nieee nie jest tak zle, po prostu dwa blondyny to chlopaki i sa w dobrych rekach.jedynie dziewczynke dopadl zly krab:mad: i gdy miala 2 latka musialam podjac podczas operacji decyzje:shake: , bardzo by cierpiala, a my razem z nia:placz: minelo juz 6 m-cy ale na sama mysl bardzo serduszko boli:placz:[/quote]


nie mysl o tym na noc :calus:

Link to comment
Share on other sites

ooooooooooo [B]goranik[/B] :multi: sie pokazala ja juz znikam, bo musze byc czujna i zwarta,czekam juz prawie tydzien na wnusie:loveu: tylko cos sie ociaga z pojawieniem na tym swiecie:mad:

[B]Fritz [/B]co mialam wyplakac to juz wyplakalam, samo zycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka']ooooooooooo [B]goranik[/B] :multi: sie pokazala ja juz znikam, bo musze byc czujna i zwarta,czekam juz prawie tydzien na wnusie:loveu: tylko cos sie ociaga z pojawieniem na tym swiecie:mad:

[B]Fritz [/B]co mialam wyplakac to juz wyplakalam, samo zycie[/quote]

a co bedziesz rodzila...:evil_lol: czyzby szkoty? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka']Nieee nie jest tak zle, po prostu dwa blondyny to chlopaki i sa w dobrych rekach.jedynie dziewczynke dopadl zly krab:mad: i gdy miala 2 latka musialam podjac podczas operacji decyzje:shake: , bardzo by cierpiala, a my razem z nia:placz: minelo juz 6 m-cy ale na sama mysl bardzo serduszko boli:placz:[/QUOTE]
Ojej to jeszcze bardziej mi przykro ,ze zapytalam...wiem jak to boli..nie wyobrazam sobie by Mishy nie bylo...Przykro mi SzOla ,ale nie mysl prosze na dobranoc juz...o tym. Tak widac czasem musi byc... Na pewno nie bylo mozliwosci podjac innej decyzji . Cieplo sie trzymaj :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka']juz mialam isc spac, [B]goranik:evil_lol: [/B], nie nie :multi: prawdziwe ludzkie wnusiatko:loveu:

a teraz juz naprawde mnie nie ma;)[/quote]

jak to ludzkie...jak to ludzkie..szkoty mialy byc :evil_lol: :evil_lol:
dobranoc [B]SzOlka[/B]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik'][B]Fritz[/B] znalazlam na Twojej stronie super fote[B] :evil_lol:[/B]
poprostu....:loveu:

[IMG]http://republika.pl/mishka/Mishka%20mala/slides/diabel.jpg[/IMG][/QUOTE]

To fota przed przyjsciem MISHy do naszego zycia I domu ! nie wyobrazasz sobie jakie mielismy perturbacje by byla z nami (grozila nam eksmisja nawet!jak ja wezmiemy!:() ale nie zaluje tego bo jest niesamowita:) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a w tym zdjeciu to sie zakochalam bo..oddaje charater Mishki -taki zadziorny :) Goranik no to kiedy szkot?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fritz']To fota przed przyjsciem MISHy do naszego zycia I domu ! nie wyobrazasz sobie jakie mielismy perturbacje by byla z nami (grozila nam eksmisja nawet!jak ja wezmiemy!:() ale nie zaluje tego bo jest niesamowita:) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a w tym zdjeciu to sie zakochalam bo..oddaje charater Mishki -taki zadziorny :) Goranik no to kiedy szkot?[/quote]

ojej, a dlaczego?
mam nadzieje ze konsekwencji zadnych jednak nie mialas.
A jak mialas...warto bylo :loveu:

kiedy szkot....kiedy szkot!!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goranik']ojej, a dlaczego?
mam nadzieje ze konsekwencji zadnych jednak nie mialas.
A jak mialas...warto bylo :loveu:

kiedy szkot....kiedy szkot!!! :placz:[/QUOTE]
hmmm no prawie nie mialam ,a sprawca konsekwencjii tych:( jest dzis tak zakochany w Mishce ,ze musze ja chronic przed zepsupuciem przez rozpieczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...