Jump to content
Dogomania

czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??


Murak

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magicnesca']:crazyeye: Prawdziwy szok u nas tak fajnie ciepło ,że myslalam o wyprowadzenie maluchów na pierwszy spacer:evil_lol:[/quote]
idźcie, idźcie, bo jak do Was dojdzie ta trauma i - 6 to ze spaceru nici.
Jak mnie przed chwilą lekko zmroziło, to myślałam, że się pozbawiłam kobiecości:lol: ....
ale ten śnieg jakiś takiś dziwny, nie robią się śniegowe kulki:multi: , za to wczoraj:shake: koszmar ... Mieczysław pobił rekord miał śniegową kulę jak 1,5 pięści a jaka ciężka była:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Fakt świetne zdjęcie ,ale nazwałabym to dwie śnieżno - czarne torpedy:razz:[/quote]

Dziekuję :loveu: , tak trudno mi ich zawsze razem uchwycić- nie lubią robienia zdjęć :shake: , oj, nie lubią.
Jejku, u Was rzeczywiście wiosennie! U nas było tak cały czas z wyjątkiem 3-4 dni 2 tygodnie temu, gdy Poznań pierwszy raz zasypało, no i teraz :multi:.
Mam nadzieję, że do jutra odtaje, choć trochę, bo jest Bydgoszcz, a wolałabym nie mieć powtórki z rozrywki, gdy jechaliśmy do Głogowa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasik']Dziekuję :loveu: , tak trudno mi ich zawsze razem uchwycić- nie lubią robienia zdjęć :shake: , oj, nie lubią.
Jejku, u Was rzeczywiście wiosennie! U nas było tak cały czas z wyjątkiem 3-4 dni 2 tygodnie temu, gdy Poznań pierwszy raz zasypało, no i teraz :multi:.
Mam nadzieję, że do jutra odtaje, choć trochę, bo jest Bydgoszcz, a wolałabym nie mieć powtórki z rozrywki, gdy jechaliśmy do Głogowa....[/quote]

tak właśnie pomyśłałam, że sypie śnieg, bo jutro wystawa w Bydgoszczy:razz:
ja, dzięki niebiosom, nie jadę... się wyśpię:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasik']Dziekuję :loveu: , tak trudno mi ich zawsze razem uchwycić- nie lubią robienia zdjęć :shake: , oj, nie lubią.
Jejku, u Was rzeczywiście wiosennie! U nas było tak cały czas z wyjątkiem 3-4 dni 2 tygodnie temu, gdy Poznań pierwszy raz zasypało, no i teraz :multi:.
Mam nadzieję, że do jutra odtaje, choć trochę, bo jest Bydgoszcz, a wolałabym nie mieć powtórki z rozrywki, gdy jechaliśmy do Głogowa....[/quote]
Będę trzymać kciuki za Was aby Wam się powiodło na wystawie i za trasę do Bydgoszczy
Proszę o wyniki na scottieserwis aby cos tam się działo najlepiej z fotkami:loveu: ,bo jak nie ma do nas zadnych wiadomości to moze ten serwis zamknąć

Link to comment
Share on other sites

Nie dziękujemy :cool3: . Ciekawa jestem jak będzie...
Wyniki mam nadzieję, w ferworze, zapisać, zanotować, może zapamiętać ;) . Zdjęcia będą, i mam nadzieję, że lepsze niż z Głogowa (na hali było nieciekawe światło).
Nie, nie myśl o zamykaniu scottie serwis :shake: . Rozkręci się znowu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]FRITZ _ UŚMIECHNIJ SIĘ - spójrz , co znalazłam :)[/B]

[quote name='Fritz']
[IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/IMG_3829ee4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/IMG_3874cd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i27.photobucket.com/albums/c180/3Fritz/IMG_3824bb.jpg[/IMG]
:wolfie: :wolfie: :wolfie: :wolfie: :wolfie: :wolfie: :wolfie::wolfie: :wolfie: :wolfie: :wolfie:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][B]Carolina..[/B]...ekstra było to przypomnienie ........a przy kotku i doniczce.......miodzio:loveu: :loveu:[/QUOTE]
:) ojej jak juz [B]Bos[/B]i [B]Carolinascotties[/B] chwala moje fotki to musza byc jednak fajne:) Mishka dziekuje:):)

Link to comment
Share on other sites

Hej ,Hej tu poranna zmiana,
zapraszam na poranną kawę :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2: :kaffee_2:
Ja juz zdążyłam przygotować do wyjazdu i pożegnać mała Axelę
Właśnie HAPPY AXELA Urwiska Szkocji ,pojechała na lotnisko a potem odlot do Hollywood:razz: :B-fly:
Ostanie zdęcie Axeli przed wyjazdem :loveu:

[CENTER][IMG]http://www.urwiskaszkocji.pl/foto-h2'06/axela.jpg[/IMG][/CENTER]
A teraz muszę probić strony Serwisu PBGV i Andrzejową petitowa a potem czekam na wizytę ,która wczoraj się odłożyła ,ale za to dzisiaj będzie BOS i Zadziorny:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...