Jump to content
Dogomania

Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.


Kama2

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']jak cywilka jedzie do katowic?

ech, we wtorek spiję w zywego trupa z radości (tfu, tfu). emotikonkowym alkoholem :eviltong:[/quote]

Pani Joasia jedzie po Cywilkę jutro ze swoim narzeczonym. Przed chwilą z Nią rozmawiałam - ma do mnie dzwonić z drogi.

[B]Amikat[/B] - to, co Ci napisałam to prawda, tak myślę i czuję. Różnie tu bywa na dogo, sama wiesz i cieszę się, nie tylko dlatego że Cywilka znalazla Wspaniałych Ludzi, ale również, że poznałam bratnią duszę - Ciebie :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cywilka jest już w swoim domu, tym domu, o którym marzyła w schronisku od zawsze.
Przesłałam Opiekunce Cywilki link do tego wątku - jeśli zechce tu pisać, usłyszycie relację dotyczącą Cywilki z pierwszej ręki :).

W każdym razie już można odetchnąć (uffff...) i cieszyć się szczęściem Cywilki i Jej Nowej Rodziny :multi:.

Link to comment
Share on other sites

To ja apiszę to co wiem - Cywilka juz w domeczku. Najpierw wizyta u lekarza. Ma wyciete futerkonaokoło ran. Dosłą antybiotyki w zastrzykach i do domu w tabletkach. Trzeba obserwować fragment skóry na głwowie bo to moze być martwica. Domek jest super, Cywilka podobno juz "bryka" ;).
Mam nadzieję ze sami napiszą!

Link to comment
Share on other sites

Mam obiecane zdjęcia Cywilki :cool3:. Będą jutro rano.
Dostałam właśnie sms, że wszyscy sobie smacznie zasnęli po wrażeniach dzisiejszego dnia, łącznie z Cywilką, a teraz obudzili się tylko na wieczorne siusiu i dalej wpadają w objęcia Morfeusza. Cywilka zjadła trochę, napiła się wody.
Niech sobie teraz spokojnie śpią, a jutro wystąpimy z petycją o relacje i zdjęcia.
Wiem tylko, że Cywilka obleciała już wszystkie łóżka w domu :lol:.

Wierzcie mi - Cywilka trafiła do wspaniałego domu. P. Joanny nie zraziły trudności przy odbieraniu suczki ze schroniska, ani też nie przeraziła się stanem Cywilki. Rozmawiała ze mną kilkakrotnie przez telefon z drogi i cały czas skupiona była na psiaku, martwiła się, że ją boli rana, chciała, jak najszybciej dotrzeć do weterynarza. A jak czule przemawiała do Cywilki..., ale wtedy, gdy ona nie spała, bo Cywilka obwąchała wszystko w samochodzie, dała buzi swoim Opiekunom, porozglądała się trochę i smacznie zasnęła :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler'][IMG]http://christianbbs.net/behindsofa.gif[/IMG] Aż się Ciebie boję SBD...;)

Nic nie dostałam jeszcze i nic nie wiem. P. Joanna pewnie jest teraz w pracy. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

[SIZE=3][COLOR=magenta]A Cywilka ma dom, trala lala lala...:multi:[/COLOR][/SIZE][/quote]

ty juz wiesz, co :eviltong:.


czekam [IMG]http://christianbbs.net/ranger.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale ja wiem! - Wszystko ok. Psiak sie zaaklimatyzował rodzina szczęśliwa. Jest tylko jedno małe ale - ona nie chce sie na dworze załatwić.... wraca do domku popiskuje węszy ale w domu czyściutko - więc też nie.

Poradziłam 5 metrową linę przypięta do smyczy i wolne bieganie - może wtedy!

Nockę przespała, apetycik ma!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...