Jump to content
Dogomania

Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już to pisałam, ale co tam - napiszę jeszcze raz. Cywilka bardzo zapadła mi w serce. Ona MUSI znaleźć dom. I tak będzie. Taki pies, to skarb, tylko za mało ludzi jeszcze o tym wie...

Mam pytanie - czy ktoś może mi napisać coś o ogłoszeniach psa w lokalnej prasie? Zrobiłabym takie ogloszenie dla Cywilki w Poznaniu, tylko kompletnie nie wiem co i jak, a ciągle gonię czas... Nie widziałam takiego ogłoszenia w gazecie, ale slyszałam tu na dogo, że można zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam właśnie wątki twoich towarzyszy niedoli ze schroniska "Ostatnia Szansa", Cywilko, a na koniec przyszłam do ciebie :loveu:.

Patrzę tak na smutną Cywilkę na zdjęciach i widzę ją oczami wyobraźni w domu, tulącą się z ufnością do Swojego Czlowieka.
Tak musi być..., musi.

Link to comment
Share on other sites

Od dwóch dni meiluje do mnie pewna Pani,mówi iż rozmawiała ze mną na temat suczki. Mimo moich tłumaczeń ,że to nie byłam ja i prośby o podanie imienia suczki pani nie odpowiedziala.Za to opisuje swoje warunki i podaje adres zamieszkania.(ok Kołobrzegu) :lol:Pani ma zadzwonić jeszcze raz.

Z dużych suczek ogłaszałam tylko Fuge ,Dzine i Cywilke więc może któraś z nich ma szanse na dom:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Cywilka - Najsmutniejszy Pies Na Świecie
[/B][I]
Nie umiem sobie poradzić
Nie umiem po prostu tak żyć
Jestem bardzo spokojna
A jednak inne psy mnie gryzą.
Jestem bardzo smutna
Nie oczekuję już niczego
Nawet pieszczot i czułości.
Jestem bardzo nieszczęśliwa
Znam tylko schronisko
Choć na dnie serduszka
Tli się mała iskierka nadziei
Bez niej zgasnę.
[/I]
Śliczna sunia , średniej wielkości , w typie owczarka niemieckiego, 3 lata
, bardzo smutna ,ale ciepło domu pozwoli jej zabłysnąć całą swoją łagodnością i urodą.Przebywa niedaleko Warszawy.

[B][COLOR=DarkRed]kontakt 0 509 201 457[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...