Jump to content
Dogomania

Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chandler'][B]wilhelmi[/B], widziałaś czarne bąbelki, które przebywają w kojcu w tym samym pomieszczeniu, co Cywilka? Wpadnij na ich wątek, cooo?

Cywilka będzie miała dom - najlepszy z najlepszych. Jak to się się już wydarzy - opijemy to na dogo - ja stawiam :cool3:.[/quote]

A gdzie jest ich wątek?
Ja stawiam w takim razie stawiam zagrychę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilhelmi']Nie jestem taka głupia ;)
A w ogóle to mi się marzy, żeby kilka osób się zgłosiło, bo ona ma siostrę bliźniaczkę, któa też jest coraz bardziej smutna i przerażona[/quote]

Właśnie dzisiaj uslyszałam od ostatniejszansy, gdy rozmawiałysmy o Cywile, że "one są dwie", ale nie zrozumiałam.
Podobna ta sunia jest do Cywilki, też taka piękna i smutna?


A mnie to kicanie (jak mawia SBD) denerwuje. Zwłaszcza, jak czytam wątek następnego dnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Właśnie dzisiaj uslyszałam od ostatniejszansy, gdy rozmawiałysmy o Cywile, że "one są dwie", ale nie zrozumiałam.
Podobna ta sunia jest do Cywilki, też taka piękna i smutna?


A mnie to kicanie (jak mawia SBD) denerwuje. Zwłaszcza, jak czytam wątek następnego dnia.[/quote]
Tak, bo przedtem to był brat, ale okazał się siostrą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilhelmi']Tak, bo przedtem to był brat, ale okazał się siostrą[/quote]

Jak był brat, co się okazał siostrą :-o? Ktoś nie wiedzial, czym się różni chłopczyk od dziewczynki?

Chciałabym zobaczyć Cywilkę w realu - bardzo mi się podoba na zdjęciach Teraz będę też myślała o jej siotrze, co miała być bratem. Jak jej na imię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Jak był brat, co się okazał siostrą :-o? Ktoś nie wiedzial, czym się różni chłopczyk od dziewczynki?

Chciałabym zobaczyć Cywilkę w realu - bardzo mi się podoba na zdjęciach Teraz będę też myślała o jej siotrze, co miała być bratem. Jak jej na imię?[/quote]

To chyba świadczy o jakości opieki. Ja widziałam Cywilkę 3 razy, za każdym razem smutniejszą. Może - jak sytuacja w schronisku się unormuje - wybierzesz się tam kiedyś z nami? Choć mam nadzieję, że Cywilki już wtedy tam nie będzie, że znajdzie swój dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilhelmi']To chyba świadczy o jakości opieki. Ja widziałam Cywilkę 3 razy, za każdym razem smutniejszą. Może - jak sytuacja w schronisku się unormuje - wybierzesz się tam kiedyś z nami? Choć mam nadzieję, że Cywilki już wtedy tam nie będzie, że znajdzie swój dom[/quote]

Może...
Ale też mam nadzieję, że Cywilka znajdzie dom do tego czasu.
Jakoś tak mi się smutno robi, kiedy patrzę na Cywilkę. Ona chyba faktycznie jest symbolem schroniska i wszystkich tych psów tam mieszkających...

Nie wiesz wilhelmi, jak siostra Cywilki ma na imię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a w jakim tempie szly adopcje do tej pofry? bo głośno jest raczej o tym, że dość kiepsko...[/quote]
mailam na mysli tylko to, ze na kilka wystawionych pieskow udalo sie dwa wyadoptowac, to jakies 25%sukcesu :oops: malo ale i wiecej niz nic:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...