Jump to content
Dogomania

Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7']Czy coś z tego czekania wynikło? Bo ona ma 4 obserwatorów na allegro.[/quote]

Rozmawiałam przed chwilą z Ewą. W sprawie Fugi dzwonił tylko ten Pan z Mińska Maz., ale więcej kontaktu z nim nie było. Koniec tematu z tym Panem.
Więcej nikt nie dzwonił :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']A konkretnie co chciałabyś wiedzieć? Masz jakieś propozycje?[/quote]

Ja mam tylko konkretna propozycje, co zrobic z ludzmi, ktorzy rozmnazaja, katuja, wyrzucaja zwierzeta. Zapewne tak samo o nich myslimy. Podziwiam i szanuje ludzi, ktorzy tak jak p. Bozena poswiecili swoje zycie dla ratowania pokrzywdzonych.

Ostatnia Szansa ma dobra strone internetowa, zdjecia psow , wlozono duzo pracy przy opisie psow.

Chcialam sie dowiedzic, czy inne psy tez maja watki na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Ja mam tylko konkretna propozycje, co zrobic z ludzmi, ktorzy rozmnazaja, katuja, wyrzucaja zwierzeta. Zapewne tak samo o nich myslimy. Podziwiam i szanuje ludzi, ktorzy tak jak p. Bozena poswiecili swoje zycie dla ratowania pokrzywdzonych.

Ostatnia Szansa ma dobra strone internetowa, zdjecia psow , wlozono duzo pracy przy opisie psow.

Chcialam sie dowiedzic, czy inne psy tez maja watki na dogo.[/quote]

Teraz rozumiem :-).
Co do strony internetowej - z tego, co wiem - nie ma w schronisku ewidencji psów, a więc na stronie internetowej informacje i zdjęcia o psach są kiepskie, bo bardzo niepełne, delikatnie mówiąc. Chyba to tylko tak ładnie wygląda.

Wklejam link do wątku na dogo, który dotyczy Ostatniej Szansy (w drugim poście znajdziesz linki do wszystkich psów na dogo z tego schroniska)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/790-psow-30-kotow-ostatnia-szansa-127022/#post11434451[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...