Jump to content
Dogomania

Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po raz pierwszy udzielam się w jakimś wątku na Dogo i nie przypuszczałam, że tak trudno będzie znaleźć dom dla tak młodej, (niemal szczeniakowi)suczki. Na cafeanimal wiem, że starsze nie idą, ale jak wstawiliśmy tam 2 sześciotygodniowe szczeniaki, to było masę telefonów i już po tygodniu znalazły wspaniałe domy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Chandler[/B] puknij do mnie w sobote jakbym zapomniała (może mi umknąć) zrobie allegro tylko dane kontaktowe bede potrzebowała bo na 1 stronie nie widzę.[/quote]

No to jeszcze raz (już pisałam u Cywilki :lol:). Serdecznie dziękuję, że jesteś :Rose:.
Puknę w sobotę...

[B]@wilhelmi - [/B]tutaj też potrzebne są dane kontaktowe. Pilnie :lol:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']No to jeszcze raz (już pisałam u Cywilki :lol:). Serdecznie dziękuję, że jesteś :Rose:.
Puknę w sobotę...

[B]@wilhelmi - [/B]tutaj też potrzebne są dane kontaktowe. Pilnie :lol:![/quote]

Najlepiej podać telefon do Ewy, który jest również kontaktowym telefon Schroniska:
509 201 457

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze chwila i nasza Fuga będzie miała swoje ogłoszenie.

Jutro zrobi allegro niezastapiona Isadora7. Ale fajnie!
Mam nadzieję, że Fuga znajdzie wreszcie Swojego Własnego Człowieka.

Poszukam na dogo jeszcze innych osób, które mogą zrobić ogłoszenia suczki w innych miejscach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Jeszcze chwila i nasza Fuga będzie miała swoje ogłoszenie.

Jutro zrobi allegro niezastapiona Isadora7. Ale fajnie!
Mam nadzieję, że Fuga znajdzie wreszcie Swojego Własnego Człowieka.

Poszukam na dogo jeszcze innych osób, które mogą zrobić ogłoszenia suczki w innych miejscach.[/quote]

Dzięki. Nadzieja mi odżyła

Link to comment
Share on other sites

[B]Tekst do ogłoszeń dla Fugi.[/B]
Mam nadzieję, że może być (to leciutko tylko zmodyfikowany opis z pierwszego postu Kamy2).

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B][I]Fuga[/I][/B] – to młoda, bo zaledwie półroczna suczka. Mieszka teraz z 760 innymi psami w schronisku „Ostatnia Szansa”.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ostatnie Święta Bożego Narodzenia były dla niej bardzo smutne, bo tuż przed ich nadejściem ta urocza suczka straciła swój własny kąt. Nie wystarczyło miejsca w domu i sercach po przyjściu na świat drugiego dziecka właściciela, a ten szantażem wymusił przyjęcie Fugi do schroniska.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak rozpoczyna się schroniskowa historia uroczej suczki. Zamiast spokojnie i ufnie zasypiać u nóg swojego opiekuna Fuga ze smutkiem i tęsknotą czeka…, czeka na odpowiedzialnego opiekuna, na łagodne ręce, które przytulą, na wspólne spacery i zabawy i bezcenne chwile wspólnego odpoczynku, kiedy ufnie położy głowę u nóg Swojego Człowieka i spokojnie zaśnie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za okazaną miłość Fuga z pewnością odpłaci swoim wiernym psim sercem, bo widać, że bardzo lgnie do ludzi i innych zwierząt, jest ufna i przyjazna.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fuga szuka domu. Jest zaszczepiona. Czy znajdzie się KTOŚ, kto się w niej zakocha i nie pozwoli, by ta piękna suczka dorastała w schroniskowej biedzie?[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]0-509-201-457 [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Allegro zrobi Isadora7, a ogłoszenie tutaj [URL="http://adopcjezwierzat.pinger.pl/"][COLOR=#000000]AdopcjeZwierzat - adopcjezwierzat.pinger.pl[/COLOR][/URL] zrobi Darianna.
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :Rose:.

Spróbuję jeszcze poszukać innych osób, które mogłyby porobić ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[I]Hej Maleńka :razz:
Cioteczka Klaudia ma dla Ciebie:
-alegratka.pl
-eoferty.pl
-kupsprzedaj.pl
-adopcje.org
-kupiepsa.pl
-ogłoszenia.24polska.pl
-ogłoszenia.moje.pl
-czworonogi.eu
-spacerek.net
-bono-polska.pl
-ojej.pl
-animalia.pl
-gumtree.pl
-schronisko24.pl
-petworld.pl
-pineska.pl

[później w wolnej chwili jeszcze coś pomyślę nad Tobą :cool3:][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Hej Maleńka :razz:
Cioteczka Klaudia ma dla Ciebie:
-alegratka.pl
-eoferty.pl
-kupsprzedaj.pl
-adopcje.org
-kupiepsa.pl
-ogłoszenia.24polska.pl
-ogłoszenia.moje.pl
-czworonogi.eu
-spacerek.net
-bono-polska.pl
-ojej.pl
-animalia.pl
-gumtree.pl
-schronisko24.pl
-petworld.pl
-pineska.pl

[później w wolnej chwili jeszcze coś pomyślę nad Tobą :cool3:][/I][/quote]
Ale masz fantastyczne pomysły!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilhelmi']Cała jest z tym facetem. Podobno Ostatnia szansa ma nowe, ale ja ich nie widziałam[/quote]

Bez Miłego Pana :cool3:, na stojąco najlepiej, może być widoczna noga człowieka - wtedy wiadomo jak duża jest. Ciekawe jakie zdjęcia ma [B]ostatniaszansa[/B]?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Bez Miłego Pana :cool3:, na stojąco najlepiej, może być widoczna noga człowieka - wtedy wiadomo jak duża jest. Ciekawe jakie zdjęcia ma [B]ostatniaszansa[/B]?[/quote]
Nie wiem, nie jestem (niestety) autorką tych zdjęć, a do wglądu mi nie dano;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...