Jump to content
Dogomania

Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)


Kama2

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani zainteresowana Fugą na razie nie zdecydowała się na adopcję, właściwie, to chodziło o jej mamę, ktora starciła suczkę.
Natomiast Pani chce zostać wirtualną opiekunką Fugi i pomagać psiakowi finansowo do czasu znalezienia domu.

Tak więc zakończyła się kolejna edycja allegro i Fuga nadal nie ma domu. Może następna będzie w stanie odmienić jej los..., ktoś wypatrzy Fugę i pokocha.

Link to comment
Share on other sites

Isadoro, nie ma nowych zdjęć. Nie wiem, czy będą i kiedy będą. Nie pozostaje nic innego, jak robić allegro z tym, co jest. W poście 214 napisałam jakiś czas temu nowy tekst, może Ci się do czegoś przyda.
Bardzo dziękuję za pomoc Isadoro i że pamiętasz o Fudze :-).

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]Szukam klatki dla FUGI. Klatka potrzebna jest na najbliższą niedzielę i zwrócona zostanie za tydzień. Bardzo pilne![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Fuga ma dom tymczasowy![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]EDIT[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Klatka Już jest![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler'][B][SIZE=3][COLOR=red]Szukam klatki dla FUGI. Klatka potrzebna jest na najbliższą niedzielę i zwrócona zostanie za tydzień. Bardzo pilne![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Fuga ma dom tymczasowy![/SIZE][/B][/quote]

Super wiadomość, to jak myśle zdjecia będą już z DT?

Link to comment
Share on other sites

ElzaMilicz zabiera Fuge i Lenę, nie do siebie, ale do ludzi, których zna. Lena ma szansę na dom stały. Zobaczymy...
Do Elzy mam wielkie zaufanie, więc wystarczyło mi Jej zapewnienie, że psiaki jadą do znanych Jej osób (Lena do wetki, a Fuga - zapomniałam gdzie, nawet nick z dogo mi Elza podawała, ale czarna dziura, nic już nie pamiętam). Info przyszło wczoraj i trochę wszystko za szybko się działo - poprawię się jednak, ogarnę i wszystkiego się dowiem, a może Elza sama napisze :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler'][B][SIZE=3][COLOR=red]Znowu nie ma klatki.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=black]Potrzebna klatka dla Fugi na niedzielę. Bo nie pojedzie i co...:bigcry:?[/COLOR][/B][/quote]

O kurcze taka szansa... Chandler a może kupić, może warto zainwestować?

Link to comment
Share on other sites

Fuga rozpoczyna jutro swoją podróż do nowego domu. Na razie, to pierwszy etap drogi - dom tymczasowy.
Trzymanie kciuków za Fugę (a przy okazji za Lenę, która jedzie wraz z nią) wskazane :-).

A to Lena - współtowarzyszka podróży naszej Fugi.


[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5982/62098754me5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...