Jump to content
Dogomania

Sznur na szyi, oskalpowana głowa... i WRESZCIE SZCZĘŚLIWE PSIE SERCE - KOJAK MA DOM !


Neczka

Recommended Posts

Oj...becia...już bez pazurków..teraz w ruch idą włosy...coś mi sie zdaje, że Ola nie ma litości nad nami..niedługo na dogo zobaczycie wyliniałą gonie do adopcji, bo moj TZ na bank mnie wywiezie do lasu i wywali z auta jak wyłysieję..już i tak od tego siedzeinia przy kompie d..a rośnie...teraz palce do krwi obgryzione...a jeszcze łysa...no...nie wiem..ale czarno to widze...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 877
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

łosz kobitki udalo sie:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
ja sie czuje jak zwloki.wrocilam wlasnie na chalupe.co ja dla tego Kojaka robie:shake: no nic opowiem wszystko wkrotce bo to dluuuuga historia:evil_lol:

teraz potrzebny transporcik najlepiej w poniedzialek bo w weekend zadeklarowalam sie na caly dzien na akcje w Silesii dzien psa i szoferować takiego Hagera z gliwic do katowic i spowrotem:oops:
glupio mi odmowic chcialam pomoc veri muczas!
kuzwa 2 razy sie porzygalam:shake: noł koment. wrak czlowieka :evil_lol:
[SIZE="7"]TRANSPORT DO BYTOMIA BŁAGAM!!!! [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dabelkowa na avatarku to "moj" Ferdas! włąsciwie Ferdas mojego Tomka i meiszka u jego rodzicow :) wiecej Ferdka w metamorfozach na przed przed ostatniej stronie!:evil_lol:
ciesze sie ze ci sie ta trzchorzofretka podoba:lol: ja sie w nim w schronisku zakochalam na zaboj:loveu: a wygladal wtedy conajmniej dziwnie :cool3: zreszta zobacz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uffffffffffffff..Ola la...zdążyłaś w ostatniej chwili!!!!Jeszcze moment i byłabym łysa jak kolano:eviltong: Uratowałaś więc nie tylko Kojaka (ja byłabym do kompletu- jak Kojak- to Kojakowa też musi być:eviltong:) Wiesz..ryzykowałaś wiele...dwa Kojaki w domu..hmmm obawiam się ,że Tatuś Twój by tego nie przeżył..a tak to mam podwojna radość!!!!!
więc co??<jupi> <jupi> <jupi>:multi: nie wiesz nawet jak się cieszę..............:multi:
ps...czyżbyś załapała "jelitówkę"???:razz:to okropne..moja mała coreczka przez ostatnie 5 dni maiła...nikomu nie życzę...:cool3::cool3::cool3:
Ale może to z nadmiaru emocji "tylko"???
W każdym razie czekamy na dokładniejsze relacje i szukamy transpotru!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

No zalapalam chyba jelitowke - nerwowke.kobietko kochana przez co ja dzisiaj przeszlam:shake: no masochizm totalny!!!!!!!downizm w pelni i niewiem co jeszcze.
Ciesze sie ze nie wygryzlas paznokietow i nie powyrywalas włoskow :)moj ociec takowych powyrywal dzis wiele.ale bylo warto!!!!
Wiesz najgorsze bylo to ze nie mialam za bardzo wsparcia w nikim "w realu"
komentarze typu "po co ci pies" "a w Bytomiu to malo psow a ty chcesz psa uwaga......z nad morza :) to mnie rozwalilo.

jutro ide po wyprawke ;) je je je

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Gonia wez bo ja sie tu zleje i ....... cos jeszcze zaraz a siedze na mojej ukochanej podusi konikowej :shake: a mam rozzstoj jelitek dzis wiec............. hehe
Juz niewierzylam ze bede "miec" Kojaka a on mnie.w koncu mial juz miec dom i wogole.strasnzie to przezylam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka'][RIGHT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznur-na-szyi-oskalpowana-glowa-szukamy-transportu-rzeszow-poznan-128741/index16.html#post11623060"][U][B]aktualne zdjęcia w poście 160[/B][/U][/URL][SIZE=1]

[/SIZE][LEFT][SIZE=1]______________________________________________[/SIZE]
[/LEFT]
[/RIGHT]
[FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][B]
Kojak...[/B][/SIZE][/FONT]



[CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9329/cimg1606ru8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]



[LEFT][LEFT][LEFT][LEFT][LEFT]
[/LEFT]
[/LEFT]
[/LEFT]
[/LEFT]
[/LEFT]
[/quote]
Wyobrażasz sobie OLu...już niedługo..Te oczęta już będą mogły patrzyć tylko szczęśliwym wzrokiem...

Link to comment
Share on other sites

Kojaczku kochany nie ma innej opcji.Jutro wielkie kojakowe zakupy (oczywiscie tyle na ile portfelik pozwoli) jeszcze na ew. weta musze miec.

Neczka ja tu eksploduje lada chwila:shake: kurde a jaka smycz polecacie??? widzialam ladna taka przedluzana w paski dzis i obroze taka z chusta czerwona :loveu: ale to musze zamowic na allegro. i nie wiem jaki rozmiar:-o

KOjak czekaj cierpliwie bejbe :lol: ciekawe jak sie czuje po zabiegu:shake: martwie sie troche.

Link to comment
Share on other sites

uPS.....my tu gadu gadu..a Kojak miał dziś zabieg...Matko....od tego czekania na wieści od Oli juz zapomnialam o tym, ze dzis taki biedniutki byl nasz Kojaczek....no nie....taka skleroza..nawet zapomnialam kciukow potrzymać...:razz::razz:SZkoda, ze nikt nam nie napisal jak sie ma nasz chlopaczek po zabiegu...ale to nic..czekamy na wiadomosci cierpliwie..oby dobre..nie...na pewno dobre...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

No pewnie ze dobrze ;) tzn nie wiem na pewno ale cos mi mowi ze dobrzu bobrzu.
bezjajeczny , ze strupkiem na łepku jak on sie musi czuć:shake:
wyjdzie z tego mysle..tzn ze strupka bo jajuszka nie odrosną:shake: :lol:

kurde ja dzis nie zasne. nie mam zadnej meliski :(

Link to comment
Share on other sites

Diabelkowa jasssne tylko sie chlop zaaklimatyzuje troche.pojedziemy autkiem dziadka:diabloti: nie chce zeby sie bal ze go wywoze czy cos. zFerdek strasznie sie bal chodzic gdzies daleko od domu mysle za bal sie"odejscia" z ukochanego domku:shake:

to z Kojakiem wpadniemy.ale Ferdek sie boi dalekich podrozy:placz: taki juz jest.ale sosnowiec zaprasz tez ladny parczek tu jest;)
gdyby Ferdas wiedzil ze ma taką fankę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...