Jump to content
Dogomania

Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!


funia

Recommended Posts

  • Replies 909
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stonka1125']a masz kogoś? jak cierpliwy i z wielkim ogrodem to jadę na wizytę przedadopcyjną[/QUOTE]
Narazie nie, ale najpierw musisz wiedziec czy chcesz oddac, bo jak nie chcesz to chetny sie raczej nie znajdzie:):)
Trzeba zrobic ogloszenia i sie koncentrowac :):)

Link to comment
Share on other sites

no widzisz szarotka, piętro wyżej wypowiedział się mój osobisty tż, czyli nie oddajemy, to się nie koncentrujmy juz na ogłoszeniach:evil_lol:
niech będzie już nasza, kochana Lusia, dzisiaj miała wściekliznę robioną, bardzo grzeczna u weta, jak oficjalnie się mój Robert wypowiedział to jeżeli Zamość się zgodzi to prześlę im umowę adopcyjna, może w końcu ktoś by przyjechał na wizytę??????:diabloti:

czekam na zgodę Marty , jak się zgodzi to napisze do Kasi o zmianę tytułu!
niech już lunka nie będzie w takim zawieszeniu i niech w końcu będzie czyjaś:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Stonko ja jestem w innym wymiarze czasowym. Mysle, ze to byla 8 wieczorem :):)[/QUOTE]
to insza inszość :)

ZAPRASZAMY NA BAZAREK DLA NASZYCH GŁODUSZKÓW ZABRANYCH Z DZIAŁEK, BIELIŹNIANY, SUPER!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179358-jedliA-my-suchy-chleb-zalany-zamarzniAE-tAE-wodAE-caA-e-zamarzniAE-te-ziemniaki-do-14-lutego[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...