Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='Murka']Były tu osoby, które oferowały transport dla Antosia, mam pytanie czy ktoś mógłby jutro ok. 13.00 za zwrotem kosztów dowieźć do Kielc lub Jędrzejowa pieska z Mielca:
[URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=2075"]Schronisko dla zwierz�t bezdomnych w Mielcu[/URL]

Jutro byłby dla niego transport do domu (docelowo miejscowość pod Olsztynem), dogrywamy szczegóły...[/quote]


A o 13 to juz trzeba być w kielcach z tym pieskiem??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jagoda jest w Toruniu, anciaahk też nie chyba nie da rady podjechać bo ma czas tylko 19.00-20.00. Mam jeszcze telefon do jakiejś Ani z Olsztyna. Ale na razie czekam na odpowiedź Kierownika czy foksik w ogóle może jutro jechać i czy będzie możliwość podrzucenia go do Kielc.
Nie wiem czy uda się to wszystko zgrać, jest mało czasu :shake:

Ewentualnie trzeba by foksika przenocować do jutra w Ostródzie (jutro odebrałaby go anciaahk), ale ja nawet nie wiem czy ktoś jest z dogo stamtąd :???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Nawet rozdawanie ulotek wsrod znajomych nt. 1% podatku to wielka sprawa. Gabi1983 przygotowala piekne ulotki. Albo Gabi, albo Yoko albo ja mozemy podeslac je w kazdej chwili.[/quote]

Rozliczam PITy rodzince pod warunkiem że 1% idzie na Mielec:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, ruszyła taka stronka psie-grane-marzenie dla psich staruszków;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/index11.html#post11975385[/URL]

Jeżeli uważacie to za słuszne - wstawię tam Antosia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Cioteczki, ruszyła taka stronka psie-grane-marzenie dla psich staruszków;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psow-prosze-dodawac-psy-reklamowac-127014/index11.html#post11975385[/URL]

Jeżeli uważacie to za słuszne - wstawię tam Antosia :lol:[/quote]


Oczywiście, że słuszne. Im więcej ogłoszeń, tym większe szanse na dom.

Dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Biedna, smutna psina

Jedyne co moge zaproponowac to taka opcje - przyjazd kogos ze schroniska z Mielca do TV z psiakiem do adopcji i przy okazji ponowne pokazanie zdjecia Antosia - z naciskiem, ze wymaga natychmiastowej adopcji
Znowu byloby to samo zdjecie ale juz inny wymiar calej sprawy - o psie moglby tez powiedziec pare slow ktos z Mielca
Niestety wolny termin to koniec kwietnia/maj - chyba ze uda sie wczesniej
Co o tym sadzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Biedna, smutna psina

Jedyne co moge zaproponowac to taka opcje - przyjazd kogos ze schroniska z Mielca do TV z psiakiem do adopcji i przy okazji ponowne pokazanie zdjecia Antosia - z naciskiem, ze wymaga natychmiastowej adopcji
Znowu byloby to samo zdjecie ale juz inny wymiar calej sprawy - o psie moglby tez powiedziec pare slow ktos z Mielca
Niestety wolny termin to koniec kwietnia/maj - chyba ze uda sie wczesniej
Co o tym sadzicie?[/quote]

Na N-K nic:-(:placz::placz::placz::placz: Mógłby ktoś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Biedna, smutna psina

Jedyne co moge zaproponowac to taka opcje - przyjazd kogos ze schroniska z Mielca do TV z psiakiem do adopcji i przy okazji ponowne pokazanie zdjecia Antosia - z naciskiem, ze wymaga natychmiastowej adopcji
Znowu byloby to samo zdjecie ale juz inny wymiar calej sprawy - o psie moglby tez powiedziec pare slow ktos z Mielca
Niestety wolny termin to koniec kwietnia/maj - chyba ze uda sie wczesniej
Co o tym sadzicie?[/quote]

Jak juz pisałam na PW, mnie sie pomysł bardzo podoba. Jesli będzie potrzeba i dostanę pozwolenie od Kierownika i dziewczyn to nawet ja mogę pojechac, byle wykorzystac szansę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...