Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

Tylko musiałabym znac mniej wiecej date wczesniej bo jesli to bedzie w dniach pracy to trzeba bedzie urlop sobie wziasc, ale myśle ze dało by rade.Antoś chyba prześpi cała droge .Tylko trzeba było by sie zaytrzymywać co jakis czas na co nie co.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18'].

[B]Maszaberla[/B], czyli mamy zdobyc diagnoze lekarska Antosia? Poprosze kierownika, zeby doktor go dokladnie zbadal i napisal. Tylko to niestety bedzie badanie ogólne, zadne USG, RTG, czy to wystarczy?[/quote]

Aga!
Już dzwoniłam do Kierownika w tej sprawie. Jutro Ci wszystko prześle.

Link to comment
Share on other sites

Irenka,
ale sie chyba zdziwil, ze Cie uslyszal ;) Zreszta zawsze zalatwialas badania dla niewidomych, niedowidzacych, to powinien sie spodziewac, ze przy temacie starego Antosia bedziesz obecna.
To juz nie musze pisac w sprawie diagnozy? Zeby tylko kierownika nie zapomnial :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Zdziwił się, ale też bardzo ucieszył. Jest tak serdecznym człowiekiem, że taka rozmowa to sama przyjemność.
Poprosiłam o diagnozę lekarską ( na ile jest możliwa w schronisku) i oczywiście opis zachowań.

Renatko:loveu: witaj na kolejnym wątku.
Jak mój post czytasz to wiesz, że musisz poczekać do jutra na wiadomości w sprawie Antosia.
Ja mam nadzieję, że kierownik nie zapomni, albo jutro rano się przypomnę:mad:;)[/quote]
No to czekam na info.No i na Antosia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Zdziwił się, ale też bardzo ucieszył. Jest tak serdecznym człowiekiem, że taka rozmowa to sama przyjemność.
[/quote] Serdeczny jest w dalszej rozmowie, jesli sie ktos nie przestraszy tubalnego glosu na poczatku i przezyje, to potem jest z górki ;)
Mysle, ze kiero nie zapomni, dzisiaj wieczorem bedzie doktor to przebada Antka jak sie tylko da, a kiero napisze rano mailem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Irenka,
ale sie chyba zdziwil, ze Cie uslyszal ;) Zreszta zawsze zalatwialas badania dla niewidomych, niedowidzacych, to powinien sie spodziewac, ze przy temacie starego Antosia bedziesz obecna.
To juz nie musze pisac w sprawie diagnozy? Zeby tylko kierownika nie zapomnial :razz:[/quote]

Zdziwił się, ale też bardzo ucieszył. Jest tak serdecznym człowiekiem, że taka rozmowa to sama przyjemność.
Poprosiłam o diagnozę lekarską ( na ile jest możliwa w schronisku) i oczywiście opis zachowań.

Renatko:loveu: witaj na kolejnym wątku.
Jak mój post czytasz to wiesz, że musisz poczekać do jutra na wiadomości w sprawie Antosia.
Ja mam nadzieję, że kierownik nie zapomni, albo jutro rano się przypomnę:mad:;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]STALE DEKLARACJE:[/B][/COLOR]
[COLOR=black]Aneta355 - 40 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Gonia13 - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Majka50 - 30 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Maszaberla - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]MyrkurDagur - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Anielica - 20 zl[/COLOR]
[COLOR=black]Negri 2008 - 35 zl[/COLOR]
Gonia66 - 5 zl
Terra - 10 zl
Gabi1983h - 20 zl
Kaskadaffik - 15 zl
Zachary - 30 zl
Ulka18 - 10 zl
Anciaahk - 15 zl
Ala - 10 zl
Ra dunia - 40 zl
[COLOR=red][B]Razem: 340 zl :multi:[/B][/COLOR]





[B][COLOR=teal]JEDNORAZOWO:[/COLOR][/B]
Lu Gosiak - 50 zl
Bico - 50 zl
Yoko100 - 10 zl
[COLOR=red][B]Razem: 110 zl[/B][/COLOR]



[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]A moze te jednorazowe wplaty przeznaczymy np. na transport?[/COLOR] :hmmmm:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie gniewajcie się za jedną podpowiedź.
Trzeba jeszcze pomyśleć o leczeniu Antosia.
Zawsze w tym wieku coś u psiaka się znajdzie do leczenia.
Może jak jutro Ulka 18 będzie miała jakieś wiadomości od Kierownika,
to będzie wiadomo chociaż wstępnie co z Jego zdrowiem.
Może jakieś bazarki już robić?
Jak czytam ten wątek, to mi buty spadają:crazyeye:.
A jak jeszcze na którymś z wątków przeczytałam, że Maszaberla:loveu: "tylko" trzy miesiące jest na dogo, to idę się schować pod szafę:evil_lol:
Co będzie za rok?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Nie gniewajcie się za jedną podpowiedź.
Trzeba jeszcze pomyśleć o leczeniu Antosia.
Zawsze w tym wieku coś u psiaka się znajdzie do leczenia.
Może jak jutro Ulka 18 będzie miała jakieś wiadomości od Kierownika,
to będzie wiadomo chociaż wstępnie co z Jego zdrowiem.
Może jakieś bazarki już robić?
Jak czytam ten wątek, to mi buty spadają:crazyeye:.
A jak jeszcze na którymś z wątków przeczytałam, że Maszaberla:loveu: "tylko" trzy miesiące jest na dogo, to idę się schować pod szafę:evil_lol:
Co będzie za rok?;)[/quote]

Oj prawda, prawda. Maszaberla to po prostu tytan energetyczny :loveu:.
O finansach na ewentualne leczenie tez trzeba myślec. Dziękuję Irenko, że czuwasz.


U mnie momentami niestety daje o sobie znac "zmęczenie materiału". Co pewien czas muszę wrzucac na luz i dac upust tej negatywnej energii wyssanej z dogo, która się we mnie kumuluje. Wtedy zwalniam na forum i rozładowuję energię fizycznie-nie wychodzę wtedy praktycznie ze stajni. Chyba mam teraz takie przystopowanie, z obrzydzeniem zaczynam patrzec na samochód :oops:. Niestety muszę zwolnic, bo inaczej to złe zeżre mnie od środka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Jak czytam ten wątek, to mi buty spadają:crazyeye:.A jak jeszcze na którymś z wątków przeczytałam, że Maszaberla:loveu: "tylko" trzy miesiące jest na dogo, to idę się schować pod szafę :evil_lol: Co będzie za rok?;)[/QUOTE]
Za rok to my bedziemy na dogomaniackich emeryturach. Zrobimy co nasze, jeszcze troche podciagniemy adopcji, pewnie oddamy paleczke mlodszym, ja swoja corke Ulke juz przyuczam.
[QUOTE]U mnie momentami niestety daje o sobie znac "zmęczenie materiału". Co pewien czas muszę wrzucac na luz i dac upust tej negatywnej energii wyssanej z dogo, która się we mnie kumuluje. [/QUOTE]
Ja i Reno mamy tak samo, gromadzi sie w nas co jakis czas wielka 'kula' z nadmiaru wszystkiego i obowiazkow i wtedy tylko wzajemne wyciaganie za uszy pomaga.
[QUOTE]A co z ta zainteresowana dziewczyna z Jedrzychowic???[/QUOTE]
Nie mam zadnych wiadomosci, moze wezmie innego psiaka niz niewidomego Antosia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...