Jump to content
Dogomania

Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MonAmiPet']Co prawda jednorazowo ale właśnie wysłałam 50zł dla Cykorka.[/QUOTE]

lUDZISKA...10 piataków...dziękujemy!

A tak wracając do wizyty u chirurga...mała sugestia(jednak doświadczenia Berciczka mi spokoju nie dają!)- zróbcie od razu biopsję i prześlijcie do badania!!! Biopsja to tylko pobranie maleńkiego fragmentu narośli i nie stanie na przeszkodzie by chłopisko jechało do hoteliku...samo badanie może potrwać z 2 tygodnie...niech sobie już chłopak spokojnie żyje w hoteliku,a nawet jeśli (tfu,tfu,tfu przez lewe ramię) by okazało się,ze to coś poważnego, to przecież we Wrocławiu jest dr.Hildebrand...

Link to comment
Share on other sites

Juz niedługo bedzie koniec strachu i cykor pójdzie w zapomnienie...
[URL="http://img03.picoodle.com/img/img03/3/10/31/smuteczek/f_WolfHeartAnm_e031cd9.gif"][IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:52CfzxuNZAkGKM:http://img03.picoodle.com/img/img03/3/10/31/smuteczek/f_WolfHeartAnm_e031cd9.gif[/IMG][/URL]Cykorku, tyle cioteczek myśli o Tobie i dba, byś był bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][SIZE=3][FONT=Times New Roman]- mercy - 10 zł/mies[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]- Beata19 - 5 zł/mies[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]- Doda_ - 20 zł/mies - [B]wpłata 20zł (VII)[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Agnieszka103 - 10 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- czerda - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- BasiaD - 20 zł/mies[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Gonia13 - 10 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- Plicha - 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- paulinken - 10 zł - [B]wpłata 5zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- dudson13 - 20 zł - [B]wpłata 30zł (VII, VIII,IX)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]- kameralna - 20zł/mies - [B]wpłata 10zł[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Javena - 5zł/mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- kotydwa12 - 45zł /mies[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- pawel1w25 - 30zł/mies - [B]wpłata 60zł (VII, VIII)[/B][/SIZE][/FONT]
- ilon_n - 10zł/mies
- tysiek - 10zł / VIII, IX
- Aquifere - 20zł/mies
- Olena84 - 5zł/ mies
- zuzlikowa - 5zł/mies
- MonAmiPet - 20zł/mies

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]= [COLOR=red][B][U]290zł / miesięcznie[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
(300zł - VIII, IX)



- Bjuta - 20zł - [B]wpłata 20zł[/B]
- ASL- 15zł
- tysiek - 30zł jednorazowo - [B]wpłata 30zł [/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]ketunia - opłata pierwszego miesiąca[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rodzice Maciusia - bazarek [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- IVV- 100zł jednorazowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- olena84 - 50zł[/SIZE][/FONT]
- MonAmiPet - 50zł
- Ania102 - 10zł

= [COLOR=red][B]275zł[/B][/COLOR] + opłata za pierwszy miesiąc + coś z bazarku co było


[B][U][I][SIZE=3][COLOR=red]Ok. 565zł miesięczne z jednorazowymi[/COLOR][/SIZE][/I][/U][/B]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Cykuś, śpisz?
jak wygląda stan Twoich deklaracji stałych? nic się nie zmieniło? bo tytuł zamrożony..[/QUOTE]
Witaj nocny marku, ja zaraz zjeżdżam, bo nieco późnawo i nie widzę już monitora.
Stan finansów Cykusia lepszy, ale tytuł wątku rzeczywiscie zamrożony
[IMG]http://tmp1.glitery.pl/obrazki/146/25/1-dobranoc-2731.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam dom dla Cykorka taki na stałe nie tymczasowy, lecz trzeba będzie go dostarczyć do Poznania, czy to możliwe??
Pani ma doświadczenie z pieskami z adopcji, miała ich już bardzo dużo, prawie zawsze staruszki:)
W tej chwili ma w domu 5 kotków, mam nadzieję, że Cykorek się doi nich przekana, a w zamian dostanie piękny dom z ogrodem na swoje ostatnie lata...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonAmiPet']Znalazłam dom dla Cykorka taki na stałe nie tymczasowy, .[/QUOTE]


:-o:-o:-o [SIZE=3][COLOR=red][B]POWAŻNIE???[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=black]Skąd znasz tą Panią? Ona wie, że Cykorek sie boi ludzi i nie wiadomo jak z kotami?[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonAmiPet']Znalazłam dom dla Cykorka taki na stałe nie tymczasowy, lecz trzeba będzie go dostarczyć do Poznania, czy to możliwe??
Pani ma doświadczenie z pieskami z adopcji, miała ich już bardzo dużo, prawie zawsze staruszki:)
W tej chwili ma w domu 5 kotków, mam nadzieję, że Cykorek się doi nich przekana, a w zamian dostanie piękny dom z ogrodem na swoje ostatnie lata...[/QUOTE]

O matko! Byłoby cudownie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...