Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

[quote name='Mona4']
A gdy wyrosnie kundelek,potem zawiedzienie,placz zlosc,bo to mial byc york a jest kundel !! w 80% taki pieska laduja w Schroniskach,bo przeciez niewypada miec kundelka.
[/quote]

Osoba ktora mysli ze nie wypada miec kundelka nie powinna miec psa WCALE, ani rasowego, ani zadnego.
Gdyby ktos mnie tak oszukal, moj pies nie wyladowałby w schronie. 80%? To tylko 20 % ludzi to ludzie przyzwoici?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety jest w tym duzo racji.. niedaleko mojej działki jest schronisko i ludzie oddają tam psy z przeroznych powodow choc wiekszosc z nich jest nie do przyjecia dla nas miłosnikow psow.. teraz jakos uszczelinili to schronisko ale były lata ze u mnie na działce było po 15 psów ktore ze schroniska iuciekały a nam szkoda było je oddawac wioec je dozywialismy i szukalismy włascicieli na włsaną reke.. zawsze zal było oddawac czasem niestety wracały do schronisk
teraz tez mam 2 szczeniaczki kundelki fajne są ktos je do lasu wyrzycił :/ byly bite bo są strasznie nmie ufne :( nie rozumiem takich zachowan ale sa

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=SeaGreen][B]białeyorki, oferując szczenięta na sprzedaż łamiesz regulamin naszego forum. Proszę się powstrzymać od takich praktyk, konsekwencje mogą być dla Ciebie bardzo przykre - z banem włącznie :cool1: Proszę również o usunięcie postów zawierających ofertę sprzedaży.
Mod[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Naprawde bardzo podobają mi sie te yoreczki.
Przeczytałam wszystko co tutaj piszecie i nie wydaje mi się zeby te yoreczki pani "pompeo" były mieszancami bo przeciez gdyby były "normalnego" koloru yorka to byłyby przepieknymi przedstawicielami rasy...wiec nie wiem czego się tej pani czepiacie...pisze czepiacie poniewaz kupiłam od tej pani mojego yoreczka MAXA i jest to przesliczny piesek ..zdrowy i kochany ...byłam u tej pani i jest przemiłą osobą a pieski ma naprawdę w super warunkach i wszystkie zadbane i wesołe.....jak chodze z moim MAXIEM na spacery to dużo ludzi zaczepia mnie i pyta gdzie kupilam takie cudo:)))))
już nie jednej osobie dałam namiary na ta panią a i moja kuzynka tez kupila u niej swojego yorka i jest bardzo zadowolona bo piesek tak jak mój max jest przesliczny i zdrowy...a to chyba najważniejsze:))))
A jeszcze jedno....białeyorki napisala ze pieski biwerki pani pompeo są mieszancami westa otóż byłam tam jak kupowalam mojego MAXA i jak kuzynka kupowała swojego pieska i rozmawiałyśmy o rasach tej pani i nie miała westów za to miala prześliczne dwie suczki biwerki łaciate yorki....moim zdaniem powiniscie zastanowic się nad tym co piszecie zanim komuś zepsujecie opinie...pozdrawiam wszystkie yoreczki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bożena i Max']Naprawde bardzo podobają mi sie te yoreczki.
Przeczytałam wszystko co tutaj piszecie i nie wydaje mi się zeby te yoreczki pani "pompeo" były mieszancami bo przeciez gdyby były "normalnego" koloru yorka to byłyby przepieknymi przedstawicielami rasy...wiec nie wiem czego się tej pani czepiacie...pisze czepiacie poniewaz kupiłam od tej pani mojego yoreczka MAXA i jest to przesliczny piesek ..zdrowy i kochany ...byłam u tej pani i jest przemiłą osobą a pieski ma naprawdę w super warunkach i wszystkie zadbane i wesołe.....jak chodze z moim MAXIEM na spacery to dużo ludzi zaczepia mnie i pyta gdzie kupilam takie cudo:)))))
już nie jednej osobie dałam namiary na ta panią a i moja kuzynka tez kupila u niej swojego yorka i jest bardzo zadowolona bo piesek tak jak mój max jest przesliczny i zdrowy...a to chyba najważniejsze:))))
A jeszcze jedno....białeyorki napisala ze pieski biwerki pani pompeo są mieszancami westa otóż byłam tam jak kupowalam mojego MAXA i jak kuzynka kupowała swojego pieska i rozmawiałyśmy o rasach tej pani i nie miała westów za to miala prześliczne dwie suczki biwerki łaciate yorki....moim zdaniem powiniscie zastanowic się nad tym co piszecie zanim komuś zepsujecie opinie...pozdrawiam wszystkie yoreczki:)[/quote]

A moim zdaniem Behemot ma racje. Temat jest o biewerach, to nie telezakupy mango. Dziwnie sie czuje czytajac takie reklamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patadi'].Co do bewierów to wystarczy porównać bewiery pani białe yorki i te z pompeo.Różnica jest ogromna.I osobiście uważam że te z Pompeo wogóle nie są podobne do yorków.[/quote]

Jedne i drugie , są to pieski bez rodowodów, czyli zwyczajne kundelki. Ladniejsze , czy brzydsze , ale kundelki.Nikt nigdy nie będzie miał pewności jacy byli przodkowie tego pieska.Uznanie rasy, to nie taka łatwa sprawa , tym bardziej , ze taka rasa jest juz uznana ,tylko przez FCI nie uznana.
Ładne sa te biewierki, ale te prawdziwe z jedwabistym wlosem, nie z takim szorstkim i lamliwym, tyko te podobne do yorkow.

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałam robić reklamy swoim yorkom poprostu dostalam pytanie na które odpowiedziałam postaram się więcej tego nie robić i wiadomości te wykasowałam.Interesuje mnie bardzo ten wątek i pierwszy raz biorę udział w forum więc jeśli piszę coś co nie jest zgodne z regulaminem to cieszę się że ktoś nad tym czuwa.Wrazie dalszych uwag proszę pisać a ja postsram się szybko zareagować .Pozdrawiam dorota

Link to comment
Share on other sites

Jak nie potrafisz wstawiac zdjec, to popros kogos to ci pomoze, ja sluze pomoca. Lepiej sie mowi o pieskach ktoresie widzi. Moze cala ta dyskusja zmieni kierunek, moze twoje biewierki sa podobne do yorkow. pokaz nam mame z dziecmi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']pomóżcie chce wam pokazać zdjęcia moich biewerów ale nie umiem ich tu wstawić[/quote]

Proszę ;)

[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5379/bialeyorkitf1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/1495/bialeyorki5uz3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2699/bialeyorki6qd0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5053/bialeyorki1jpgmy2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/641/bialeyorki2jpgjp5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/323/bialeyorki3jpgtz0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...