Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bayco']To ze jestem krótko na forum to nie znaczy ze nie przegladałam go wcześniej.
Ale zeby kogos oskarżać to trzeba miec dowody a nie pomówienia.
Nie można o kims pisac takich rzeczy nie znając go.
A to ze ktos napisze ze ona kiedys tam sprzedała psa chorego to nie trzeba we wszystko wierzyc co ludzie pisza bo nieraz pisza to z zazdrosci lub zawiści.
Może i tak nie neguję tego ale każdy sie zmienia i trzeba dac mu szanse a nie rozpamiętywac jakieś tam sprawy sprzed lat.[/quote]
Koteczku, to nie pomówienia tylko osobiste kontakty z właścilemia psów kupionych z tego źródełka (pompeo). Dwa mioty minaturowych sznaucerków z parwo. Skye terriery zarobaczone, jeden z kokcydiozą. I to nie z przed lat, bo przed laty to była jeszcze hodowla w ramach ZKwP, a teraz to już nie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Hmmm nie wiem czy szczeniątko z rozszczepionym podniebieniem może przeżyć. Taka wada powoduje połączenie jamy ustnej z nosową. Szczeniątka nie są w stanie ssać, bo nie chce się wytworzyć próżnia...[/quote]

Masz rację. Aczkolwiek na moim osiedlu był taki york, który spokojnie żył sobie z rozszczepem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIEWERKA']W każdym razie wiecie chodzi mi o to że wy tak nalatujecie na psy bez rodowodu ale nie mówicie o tym co wyprawiają hodowcy ,,legalni''

A to dopiero jest temat do syskusji[/quote]

Ja wiem i podejrzewam, że reszta też.

Tylko wiesz między tymi dwoma jest taka róznica, że od tych "legalnych" kupisz yorka a od tych nie, w najlepszym wypadku "o mało co".:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ja z hodowcami nie chcę mieć nić wspólnego bo już jestem zrażona

Znam babke co sukę z rod pokrywa zwykłym yorkiem bo jej samiec coś nie chce pokrywać i sprzedaje szczeniaki z rod wpisując tamtego samca za ojca

Ja jestem przeciwko pseudo hodowcom co mieszają niewiadomo co z czym i nabijają ludzi w butelkę ale nie można tak wszystkiego uogólniać

Bo znam osoby co hodują psy bez rodowodu ale naprawde nic im zażucić nie można

Psy mają super warunki i szczeniaki są zdrowe i zadbane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIEWERKA']Ja z hodowcami nie chcę mieć nić wspólnego bo już jestem zrażona

Znam babke co sukę z rod pokrywa zwykłym yorkiem bo jej samiec coś nie chce pokrywać i sprzedaje szczeniaki z rod wpisując tamtego samca za ojca

[/quote]

Eeee to nic nowego. Było, jest i będzie.:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nad psami z rodowodem jest jednak jakaś kontrola, nad psami bez rodowodu kontroli nie ma żadnej.
Kupując psa bez rodowodu dużo bardziej ryzykujemy.
Bo ryzyko jest zawsze. Ale to osobny temat.
Jeżeli ktoś najpierw hoduje pieski z rodowodem, a potem bez - to daje do myżlenia. Widocznie uciekł od kontroli.

Jeżeli piesek ma rodowód biewera, to znaczy, że to jest biewer, a nie krzyżówka yorka z maltańczykiem. Albo rozbielony york.

Link to comment
Share on other sites

Porwały mate dosłownie na mikroskopijne kawałeczki.
Cały pokój był w porwanej macie.
Najprawdopodobniej zerzarła też ta folię od spodu.
Siedzi jej to w jelitach.
Dostała na przeczyszczenie i jakies zastrzyki.
Jutro jak sie nie poprawi to jedziemy na kolejne przeswietlenie.
Jak sie nie przesuneło to ..operacja :(

Trzymajcie kciuki aby było dobrze :(
Nie bede juz dzisiaj na forum :(

Jutro dam znac co z malutką :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bayco']Moja Gabi choruje :(
Z Księciuniem zrobili sobie zabawę w rozrywanie maty
do siusiania i zjadła ta watę co jest w środku :-x
Nie było mnie pare minut dosłownie :([/quote]


Mój Lucky zrobił tak samo :shake:
Ale naszczęscie tylko porozrywał mate na kawalki:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...