Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

[quote name='Mona4']Znam 3 przypadki gdzie sczeniaki odeszly po pogryzieniu,obgryzieniu maty firmy TRIXI. Byly to sczeniaki Goldena i Boksera:-([/quote]

:-( To straszne :-( Dlaczego oni jeszcze produkują w ogóle te maty?? :shake: Ja kupowałam takie dla dzieci - w aptece firmy Seni chyba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale musiała się męczyć.Coś okropnego.A mój mały też ma takie podkłady i czasami jak się wścieka to szarpał je.Teraz będę zwracał uwagę ,żeby tego nie robił.
Bardzo ci z Feniksem współczujemy i mamy nadzieje ,że już z naszym Szafirem latają po zielonej łączce z aniołkami [B][SIZE=6]
[*][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam dla was nowinę ,otóż znalazłam w hurtownie księżkę pod tytułem Psy .Wydanie niemieckie ,a tam zdjecie pieknego bialego yorka pod nazwą Yorkieshire terier.Po niedzieli ją kupię i pokaże ją,bo to zdaje mi sie pierwsza ksiażka która zamiast yorka pokazuje biewera.Zrobię zdjęcie strony tytuowej oraz psa i podam wam wszystkie wazne dane .Moze komuś z was uda się ją gdzieś zdobyc.

Link to comment
Share on other sites

Bayco dobrze ze jestes moze jak troszke ból minie to znów pojawi sie w twoim zyciu yorczek tak było ze mna.Myslałam ze juz zadnego maluszka nie bede miała a okazalo sie ze jednak tak i teraz w moim Figarku wiedze takze mojego ukochanego Dyzia.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze Księciunia i cała miłośc przelałam na niego.
Księciunio nadal szuka Gabi.
Po nowym roku jedziemy po suczkę od ludzi u których kupowalam Księciunia maja suczke w jakimś rozliczeniu ,suczka jest w Niemczech i stamtąd najprawdopodobniej bede ją odbierac.
Mieli ją sobie zostawic ale jak im powiedzialam ze moja Gabi odeszła powiedzieli ze moge ja wziąć.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Ja coraz częściej upewniam się w przekonaniu, że jednak mamy tu do czynienia z jakimś obłędem. Z pewnością nie z ludzmi życzliwymi, chętnymi do udzielania porad
[/B][/I]

Wyluzuj. My po prostu widzimy, ilu się wyroiło oszustów, sprzedających kundelki jako biewerki - i to za cieżkie pieniądze.

Widziałam na niemieckich stronach biewerki prawie białe. Nie wiem, jak je sędziowie oceniają. Mnie siębardziej podobają psy z przewagą innych kolorków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='artasik']Mixy powinny miec swoje forum[/quote]

Ale trafiłeś/aś. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Moonek'] Nieraz równiez wypowiadałam sie w sprawie wyżej wymienionej hodowli. [/quote]

[quote name='Moonek']

A gdzie ja mam to zobaczyć?[/quote]

Dobre :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że potrzebujecie od czasu do czasu jakiegoś murzyna do bicia. Ja przepraszam, odpadam. Dziękuję wszystkim serdecznym, z którymi spotkałam się tutaj. i jeśli możecie, proszę nie komentować już moich biednych piesków, bo je kocham nad życie i jest mi bardzo przykro. A jesli komuś sprawia przyjemność, niech karmi się łzami innych, nie moimi, bo ja tu nikomu nic nie zrobiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moonek']Widzę, że potrzebujecie od czasu do czasu jakiegoś murzyna do bicia. Ja przepraszam, odpadam. Dziękuję wszystkim serdecznym, z którymi spotkałam się tutaj. i jeśli możecie, proszę nie komentować już moich biednych piesków, bo je kocham nad życie i jest mi bardzo przykro. A jesli komuś sprawia przyjemność, niech karmi się łzami innych, nie moimi, bo ja tu nikomu nic nie zrobiłam.[/quote]

Moonek nie przejmuj się tym gadaniem.. oni się po prostu szczycą tym, że mają psy z rodowodami i tyle.. Ja gdybym powiedziała, ze Jessi nie ma rodowodu to zaraz szukali by w niej jakichś "ubytków" :angryy: Ba - na pewno by znaleźli!! Tu krzywe nóżki, tam za duże uszy .. Wrr.. Na prawde się tym nie martw i pokazuj nam swojego maluszka częściej :loveu: Jest uroczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...