Jump to content
Dogomania

Jak cie zwą piesku?


Guciek

Recommended Posts

Pierwszy pies (biały kosmaty kundelek, dość spory) Misiek [*]

Drugi Zuch (coś w stylu jamniora szorstkowłosego z głową terriera, jakby troszki staffika, ale drobniejszą) alias Bobek, Bobasek, Parówa [*]

No i moja sunia (podobno 'biały wilk' :evil_lol: , w avatarku jest):
W stanie przyjacielskim - Perełeczka, Baryłka, Baryłeczka, Prosiaczek, Ryjek, Kochanie, Laska, Blondyna, Cwaniara, Siostrzyczka, Słoneczko, Kłaczek, Loczek Blond, Robaczek itd. itp. :loveu:
W stanie neutralnym - Perła po prostu, albo czasem Pies
W stanie wrzenia (rzadko) - Paszczak, Cholera, a jeden jedyny raz: Żółta K...a :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anetka83, Dadiii "moje" sunie też mają takie imionka jak wasze :p
Nuka to mieszaniec raczej z typu tych małych, brązowa sunia, która kocha dzieci :loveu:
A Psotkę kiedyś miałam- sunię przywiozłam ze wsi, z budy. Zwariowana dziewczyna tak samo jak jej imię :evil_lol: Same psoty tylko w głowie miała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

u mnie jeden ma piękne (bardzo twórcze:eviltong: ) imię... FAFIK:diabloti: -prawie shar-pei , jest też dziewczynka o imieniu Cherry:loveu: -prawie sznaucer olbrzym oraz moja najukochańsza suczka Thaia (Tuja, Thaika, Plastik, Łaciak, Krowa itd...:p )-BC, (wiele razy ludzie twierdzili iż jest to "kundelek ze schroniska" :angryy: )

Link to comment
Share on other sites

Mój pierwszy pies - sznaucerka olbrzymka, miała na imię Sara. Później miałam przez 2 tygodnie ( miała padaczkę trzeba było uśpić:() sczeniaka 8 tyg. o imieniu Bora. Później przez tydzień półroczną rotwailerke (nie wiem czy dobrze napisałam), ona sama nam umarła na parwowiroze. Po tym bardzo wahaliśmy się nad wzięciem kolejnego psa. Ale w końcu wzieliśmy siostre Bory, która wtedy miała już pół roku, i nazwaliśmy ją Sara. 2 lata później do gromady dołączyła Zuzia, wielkości yorka i takie umaszczenie tyle, że krótki włos a pysk bardziej pinczerowaty. A ostatnia sunia która tearaz ma około 9 miesięcy (widać ją na moim avku), ma na imię Kaya.

I to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fokus(:
ale najczęściej wołamy na niego Foki,Fokusik(:
mój pierwszy pies i to bardzo podobny do mnie w zachowaniu.też nie lubi ludzi:loveu:
czasem jak się z nim 'rozmawia' to się mu dziwne przezwiska wymyśla:cool3:
np.Fokisław-Mieczysław...


albo Psiurek-Ogórek:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...