Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='Agata i Zorka']Ja z kolei mam pytanie... jak rezerwowałam tent sites to nie było trzeba podawac nr ewidencyjnego... a teraz widzę że już w formularzu jest... co z tym zrobić? jeszcze raz zgłosić się? chyba nie co?[/quote]

nie trzeba się ponownie zgłaszać - pouzupełniałam potrzebne dane ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guciek']Nazwiska przy wszystkich domkach na liście oznaczają, że nie ma już wolnych miejsc?:-([/quote]

Właśnie, o to samo chciałam zapytać. I co znaczy "organizer (Poland)" - że to jest zarezerwowane dla organizatorów, czy że to jest wolne...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Jeszcze jedno pytanie.
Kiedy płacimy za zdjęcia (zamawiałam w formularzu zgłoszeniowym, więc płacę 10 euro, z tego co jest na stronie) ? Na miejscu ?[/quote]


Chciałabym od razu zrobić przelew za zawody + zdjęcia.
Po jakim kursie euro mam przeliczyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']no właśnie a ja mam takie pytanie czy ja napewno zaznaczyłam, że chcę zdjecia bo niestety nie pamiętam, czy aby na pewno. :oops::roll:[/quote]

zajrzyj do maila , którego dostałaś przy zgłoszeniu, tam jest wszystko co w nim wpisałaś.

też chciałabym właśnie zapłacić razem za zawody i zdjęcia, dlatego pytam ;) czy można przelewem i jeśli tak to ile ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
też chciałabym właśnie zapłacić razem za zawody i zdjęcia, dlatego pytam ;) czy można przelewem i jeśli tak to ile ?[/quote]

[url=http://www.iabc2009.pl/polishphotoprices.html]International All Breeds Cup 2009[/url]

:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W zwiazku z licznymi pytaniami odnosnie zdjec na Pucharze Ras :cool3:

1. Serwis fotograficzny zapewniają [B]Łukasz Kowa[/B] i [B]Maciek Kwiatkowski[/B]

2. Fotografowie będą robili zdjęcia [B]tylko i wyłącznie[/B] tym parom, które wyraziły chęć zakupienia płytki ze zdjęciami.

3. Do [B]końca marca[/B] mozna jeszcze uzupelnic u organizatora swoje zgloszenie o chec zakupienia fotek, od kwietnia prosimy pisac juz bezpośrednio do fotografow i wtedy cena wzrasta o 50%. Wszelkie potrzebne namiary podane są na stronie [url=http://www.iabc2009.pl/polishhome.html]International All Breeds Cup 2009[/url]

4. Nie martwcie się, ze fotografowie o kimś zapomną, będą mieli podane numery startowe zainteresowanych zawodników, rozkład ringów i kolejność przebiegów. Także będą mogli spokojnie sobie zaplanowac pracę tak, aby wszyscy chetni na zdjecia zawodnicy bylo obfoceni z kazdej strony :cool3:

5. Platność za zdjęcia na miejscu przy rejestracji, kazdy następny pies danego zawodnika kosztuje 50% taniej.

Mam nadzieję, że wszystko teraz jest jasne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czyli jak się nie zapłaci to zdjęć się nie będzie mieć np na dogo jak zawsze, nikt inny nie będzie focić?

EDIT: i jeszcze jedno, jak to jest liczone od przewodnika czy od psa? Co jak ktoś ma dwa psy?

Ok doczytałam, skoro mam psy w różnych klasach to dwie płytki, a jewśli obie ta sama osoba zamawia to korzystam z rabatu 50% na drugą płytę, tak? czyli do końca marca dwa psy(różne klasy) 15 euro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']
Płacić się będzie za te zdjęcia w euro? Czy w złotówkach polskich?[/QUOTE]

Euro lub rownowartosc w zł :razz:

[QUOTE]Czyli jak się nie zapłaci to zdjęć się nie będzie mieć np na dogo jak zawsze, nikt inny nie będzie focić?[/QUOTE]

Przeciez nikt nie zabrania robienia zdjec na zawodach. Ja sie tylko ustosunkowalam do pytan dotyczacych platnych zdjec, nie moge mowic za innych. Wez tylko pod uwage to, ze zawody beda sie rozgrywac rownoczesnie na trzech ringach.

[QUOTE]EDIT: i jeszcze jedno, jak to jest liczone od przewodnika czy od psa? Co jak ktoś ma dwa psy?[/QUOTE]

Kazdy nastepny pies danego przewodnika 50% :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...