Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']Olu, ja mam bodajże nr 49 ale biegam z dwoma a nawet z trzema psami w niedzielę, więc jeden numer mi nie starczy. [/quote]

[quote name='OlaAB']numery startowe dostaniecie na miejscu, standardowo jest to numer przypisany parze "przewodnik+pies"
[/quote]

czy coś jeszcze jest niejasne? :crazyeye:
na liście nie ma oznaczenia "nr_st" =numer startowy tylko "lp"=liczba porządkowa, która jest niezmienna i pokazuje liczbę zawodników

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaAB']czy coś jeszcze jest niejasne? :crazyeye:
na liście nie ma oznaczenia "nr_st" =numer startowy tylko "lp"=liczba porządkowa, która jest niezmienna i pokazuje liczbę zawodników[/quote]

Olu,
Jednak dla mnie trochę niejasne:shake:
Czy liczba porządkowa pokazana w pliku jest jednocześnie numerem startowym?
Do czego sluży nr ewidencyjny?
A może jednak w pliku z listą zawodników warto pokazac numer startowy skoro pózniej grafik startowy pokazuje tylko takie numery.

Pozdrowienia od Ghandiego i Jazza

Link to comment
Share on other sites

My miałyśmy zawody na 120 osób- 3 dni przed nimi ostatnią myślą było aktualizowanie listy... Dziewczyny mają na ponad 300 par- myślę, że jak każdy sobie wydrukuje rozpiskę, zarejestruje się na zawodach i dostanie swój numer startowy do ręki- to będzie wszystko jasne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']My miałyśmy zawody na 120 osób- 3 dni przed nimi ostatnią myślą było aktualizowanie listy... Dziewczyny mają na ponad 300 par- myślę, że jak każdy sobie wydrukuje rozpiskę, zarejestruje się na zawodach i dostanie swój numer startowy do ręki- to będzie wszystko jasne.[/quote]

Żeby była jasność. Doceniam robotę którą robią :thumbs:. Widziałem plan:crazyeye: i widzę jaki jest stopień trudności organizacyjnych. W planie próbowałem nas szukać po numerach startowych (błąd) i poległem:grab: bo numery startowe to inna bajka.

Sajko,
Rozumiem że sugerujesz, żeby nie patrzeć [U]teraz[/U] na te numery startowe w planie sędziowania (nie porównywać ich do nr Lp i ewidencyjnych) tylko szukać po ringach kiedy Twoja kategoria startuje ew. kiedy para i drużyna?

Link to comment
Share on other sites

Nie, sugeruję, że bierzesz teraz rozpiskę podaną (lub jak będzie rozdawana przy zgłoszeniach to taką), czekasz spokojnie do jutra lub czwartku z samego rana, zależy kto się będzie kiedy rejestrował, dostajesz przy rejestracji do garści numer startowy swój i robisz analizę, gdzie kiedy startujesz:razz:

do tej pory (czyli ostatni przynajmniej 2 puchary na których byłam) i pary i drużyny były rozgrywane klasami według numerów startowych i dopiero później sumowano przebiegi psów i podawano wyniki. Dopiero finał par odbywa się naprawdę 'parami'. Jeśli nie będzie zmiany w tym roku (a nie widzę info, żeby była) to po prostu wszystkie konkurencje startujesz w kolejności na jaką wskazuje numer startowy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felki Ghandi i Jazz']Olu,
Jednak dla mnie trochę niejasne:shake:
Czy liczba porządkowa pokazana w pliku jest jednocześnie numerem startowym?
[/quote]

Ze szczegółowego planu sędziowania odczytać możemy, że w kategorii M1 numery startowe są od 175 do 190 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

cytuję samą siebie :oops: bo nie dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :razz::

nasza drużyna jest zgłoszona, jest uwzględniona na liście zawodników i oczywiście ma nazwę :cool3: ale w szczegółowym planie sędziowania tam gdzie jest jumping drużynowy w niedzielę drużyny mają też jakieś numerki - w kolumnie 'numery startowe' są wypisane te numery, np:
'drużyny 1-15' , 'drużyny 16-30' itd. I tego właśnie jakoś nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Numer porządkowy na opublikowanej liście nie jest w żaden sposób związany ani z przewodnikiem ani z psem. Jest on zależny od sposobu posortowania i jest niejako numerem linii/wiersza w tabeli. Jeśli sortujesz wg kategorii to Zuzia z Ghandim i ich wszystkie dane są opublikowane w 191-szej linii tabeli, jeśli sortujesz wg rasy to Zuzia z Ghandim jest w 211-tym wierszu tabeli... itd...
Natomiast jeśli popatrzysz w szczegółowy plan sędziowania i tam konkretnie na egzaminy, to właśnie widać, że w kategorii M1 są numery startowe od 175 do 190.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']ale w szczegółowym planie sędziowania tam gdzie jest jumping drużynowy w niedzielę drużyny mają też jakieś numerki - w kolumnie 'numery startowe' są wypisane te numery, np:
'drużyny 1-15' , 'drużyny 16-30' itd. I tego właśnie jakoś nie rozumiem...[/quote]

Ania, ponieważ w sobotę startujemy w kolejności numerów startowych w konkurencji drużynowej, to pozwolę sobie wysunąć śmiałą tezę, że w niedzielę jumping będziemy biegli w odwróconej kolejności do zajętych miejsc, więc numerek który dostaniemy zależy tylko od nas:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']cytuję samą siebie :oops: bo nie dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :razz::

nasza drużyna jest zgłoszona, jest uwzględniona na liście zawodników i oczywiście ma nazwę :cool3: ale w szczegółowym planie sędziowania tam gdzie jest jumping drużynowy w niedzielę drużyny mają też jakieś numerki - w kolumnie 'numery startowe' są wypisane te numery, np:
'drużyny 1-15' , 'drużyny 16-30' itd. I tego właśnie jakoś nie rozumiem...[/quote]

Z regulaminu:

[B]III Konkurencja Drużynowa[/B]
Drużyna składa się z 3 lub 4 psów dowolnej rasy i kategorii wzrostowej z jednego kraju. Wszyscy przewodnicy w drużynie muszą również pochodzić z jednego kraju. Drużyna może być utworzona z psów należących do jednego przewodnika. Całkowity czas i punkty karne zawodników w Agility Drużynowym i Jumpingu Drużynowym będą liczone sumarycznie. Liczą się wyniki trzech najlepszych zawodników z drużyny w każdym z tych przebiegów. Przebieg Agility odbywa się w kolejności według klasy wzrostowej, natomiast [U]przebieg Jumping rozpocznie się od najsłabszej drużyny w przebiegu Agility[/U].

[SIZE=1]Ale się mądrzę, hihi..[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ania, ponieważ w sobotę startujemy w kolejności numerów startowych w konkurencji drużynowej, to pozwolę sobie wysunąć śmiałą tezę, że w niedzielę jumping będziemy biegli w odwróconej kolejności do zajętych miejsc, więc numerek który dostaniemy zależy tylko od nas:evil_lol:[/quote]

To ciekawe czy dostaniemy jakiś numerek :evil_lol:

No to się cieszę, że ktoś rozwiał moje wątpliwości. Ja bardzo przepraszam ale po maturze zresetowałam mózg.

Link to comment
Share on other sites

Laluna, jakby Ci powiedzieć, w zeszłym roku medium biegały jednocześnie na 3 ringach, więc nauczyłam się jednego toru, później drugiego zanim pobiegłam, po czym 3ciego wcale się nie uczyłam:evil_lol: ale w tym roku Fortowcy wszystko mega przemyśleli, więc myślę, że tak źle nie będzie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Sajko - dzięki za pomoc :loveu:

jeszcze raz

[B]Liczba porządkowa[/B] to numer kolejny wiersza z danymi o zawodnikach - do niczego innego nie przydatny
[B]numer ewidencyjny[/B] - numer nadawany PRZEWODNIKOWI niezależnie od liczby rejestrowanych psów, potrzebny przy wpłacaniu startowego (do szybkiej ewidencji), do szybkiego wyszukiwania gdy zgłaszaliście zmiany (przynajmniej takie były założenia - bo mało kto z tego korzystał)
[B]numer startowy[/B] - numer nadawany parze zawodnik+pies standardowo podawany zawodnikom podczas REJESTRACJI

będą wywieszane (jak zwykle na zawodach) listy zawodników z numerami startowymi, co więcej - uzupełnione o informacje kto się nie zgłosił na zawody :eviltong:

numery drużyn będa nadane i podane do wiadomości również na zawodach - ciężko mi się nadaje numer drużynie, której skład będzie podany w czwartek :cool1: albo i nie...

więcej nie udzielam się w wątku - bo wierzcie mi - naprawdę mam co robić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Mialam przyjemnosc byc na pierwszym dniu zawodow i musze przyznac, ze bylam zaskoczona profesjonalizmem organizatorow. Nie mam zbytnio porownania do innych zawodow psow, bo to moja pierwsza wizyta, ale porownalam do zawodow jezdzieckich... psiarze gora ;)

Pasjonuje sie fotografia (oprocz posiadania konia i mlodej jack russellki), wiec popstrykalam troche fotek:
[URL="http://picasaweb.google.com/Rega501/PucharRasKozieniceCzerwiec09"]Picasa Web Albums - Katarzyna - Puchar Ras Ko...[/URL]#

Mozna sobie sciagnac, ale prosze nie wykorzystywac do zadnej publikacji etc bez mojej zgody. To moje pierwsze proby foto na agility, psy ganiaja znacznie szybciej niz konie :) ale tez znacznie wiecej radosci na ich mordkach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...