Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ech no, muszę się wyżalić...
12. czerwca mam egzamin pisemny z fińskiego, którego nie da rady przełożyć :shake: To znaczy, że będę musiała na ten jeden dzień wrócić do Warszawy. Czy w tej sytuacji mogę na jeden dzień zamienić przewodnika dla Asti?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bzikowa']o właśnie, co do par, to bziczek też szuka :lol:
Nie wiem, czy jest tu przewodnik gabi ? :cool3: Jeśli tak to zapraszamy do pary , bo bezik i gabi to 2 rasowe westy na pucharze :)[/quote]

Przewodnik Gabi zgłasza się.Dzięki Bzikowa za zaproszenie w pucharze.Oczywiście przyjmujemy zaproszenie.Będziemy w sobotę i w niedzielę.Ćwicz formę.Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GABI&ANDRZEJ']Przewodnik Gabi zgłasza się.Dzięki Bzikowa za zaproszenie w pucharze.Oczywiście przyjmujemy zaproszenie.Będziemy w sobotę i w niedzielę.Ćwicz formę.Do zobaczenia.[/quote]

Ćwiczymy ćwiczymy :evil_lol:

Ale - tu pytanie do organizatorów - czy można stworzyć parę jeśli jeden z psów jest tylko w sobotę i niedzielę? My będziemy przez całe zawody...

I jeszcze jedno pytanie - gdzie w końcu odbywają się zawody ? Usłyszałam, że nie tam gdzie były w kwietniu i we wrześniu, czy to prawda? Jeśli tak to gdzie? No bo noclegi (te, które rezerwowaliśmy przez stronę) to już na pewno tam gdzie w tamtym roku, prawda... ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

Moja znajoma szuka do pary jakiegos mixa z medium. Sama biega z mixem szelciaka. Jacys chetni? :razz:
Myslalam, ze moze Mokka z Aresem jesli nadal nie ma pary... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, to byłoby ciekawe, 2 szelciaki jako mixy :evil_lol:. Co prawda planowałam sparować futrzaka z Monią, ale z nadejściem lata (i 10-go krzyżyka) sucz wykazuje coraz większe skłonności do fochów i nie wiem, czy będzie miała ochotę na bieganie.
Mogę się chwilę zastanowić?
I uprzedzam, że ja nadal jestem kontuzjowana, więc biegam wybitnie słabo, a sierściuch miewa fazy zrzucania tyczek, więc nie za bardzo można z nami liczyć na dobry wynik. Reklamacji nie przyjmujemy :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

No zastanawiajcie sie, ja tak palnelam bo przegladajac liste tylko Aresa znalazlam jako szelciaka-mixa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...