Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Junka']Ja dopiero teraz zobaczyłam, że to jest!! Ja się zgłoszę dopiero jak wróce z pracy do domu, mam nadzieje, że miejsca jeszcze będa :roll: No a mam pytanko bo się za bardzo nie wgłębiałam do kiedy by trzeba było zapłacić??[/quote]
Do zamknięcia zgłoszeń, czyli do 1.04.

Link to comment
Share on other sites

Czy liczy się termin zgłoszenia (do 1.04) czy jest max. liczba psów?

Pytam, bo nie mogę się złosić teraz - bo mi sie sytuacaja w firmie xxxxxxx:angryy:.
Do 15.03 teorytycznie już się się powinno wyjaśnić..

czyli ewentualnie Blondyn w LA1 i Funia w LA0 (bokser i bull standard :razz:)
ale zobaczymy co sie wykluje.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i obysmy się jak najczęściej mogli spotykać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Czy liczy się termin zgłoszenia (do 1.04) czy jest max. liczba psów?

Pytam, bo nie mogę się zgłosić teraz - bo.[/quote]

Chociaż mam ochotę na te zawody, to też - tym razem - będę zwlekał do ostatniej chwili.

W tym miesiącu Undze będziemy robić strerylkę - i wszystko zależy od dojścia do siebie po zabiegu. A trzeba też będzie jeszcze potrenować.

Pozdrawiamy

Michał i Unga [SIZE=1]( piszący z nowego nicka )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zachecam do zglaszania sie rowniez do pomocy - kazda para rak sie przyda! a w ramach podziekowania przewidziane sa dla pomocnikow koszulki (inne niz te, ktore dostaja zawodnicy) i talony na jedzenie lub picie i jeszcze niesamowite przezycia ;) ale to tajemnica jakie na razie ...

Link to comment
Share on other sites

Pytanko mam małe, a nawet dwa :)
co z sukami cieczkowymi ? Czy startować mogą, czy nie?

hmmm czy ew można - oczywiście przed terminem 1 kwietnia- zmienić zgłoszonemu psu klasę np z zerówek na jedynki ? bo nie wiem, czy mała będzie w stanie 1 pobiec ( znaczy, czy ja dam zdążę za nią :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Pytanko mam małe, a nawet dwa :)
co z sukami cieczkowymi ? Czy startować mogą, czy nie?[/quote]Mogą.

[quote name='PARSONRK']hmmm czy ew można - oczywiście przed terminem 1 kwietnia- zmienić zgłoszonemu psu klasę np z zerówek na jedynki ? [/quote]Klasę można zmienić nawet po terminie zgłoszeń, bo przecież niektóre psy pomiędzy 1.4 a 14.6 mogą przejść z jednej klasy do drugiej... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mogą.

Klasę można zmienić nawet po terminie zgłoszeń, bo przecież niektóre psy pomiędzy 1.4 a 14.6 mogą przejść z jednej klasy do drugiej... ;)[/QUOTE]

A czy można zmienić z jedynek na zerówki :oops:

Bo ja się zwyczjnie pomylilam... Zapomniałam zaznaczyć zerówkę i tak wysłalam... A potem jak wysłalam to sobie pomyślalam, że może i dobrze, że się pomylilam bo to bardziej zmotywuje mnie do pracy, zreszą Figiel robi slalom i prawie huśtawkę* . A stefy z którymi mamy problem i tak są w każdej klasie, więc tak czy inaczej musimy ćwiczyć ...
Ale jakby coś*nie wypaliło to czy można to zmienić????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...