Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowy Puchar Ras 2009


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='PARSONRK']Pytanko mam małe, a nawet dwa :)
co z sukami cieczkowymi ? Czy startować mogą, czy nie?

hmmm czy ew można - oczywiście przed terminem 1 kwietnia- zmienić zgłoszonemu psu klasę np z zerówek na jedynki ? bo nie wiem, czy mała będzie w stanie 1 pobiec ( znaczy, czy ja dam zdążę za nią :) )[/QUOTE]

Suki z cieczka moga startowac.

Klase mozna zmienic nawet w ostatniej chwili, takze nie ma problemu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hanik']A czy można zmienić z jedynek na zerówki :oops:

Bo ja się zwyczjnie pomylilam... Zapomniałam zaznaczyć zerówkę i tak wysłalam... A potem jak wysłalam to sobie pomyślalam, że może i dobrze, że się pomylilam bo to bardziej zmotywuje mnie do pracy, zreszą Figiel robi slalom i prawie huśtawkę* . A stefy z którymi mamy problem i tak są w każdej klasie, więc tak czy inaczej musimy ćwiczyć ...
Ale jakby coś*nie wypaliło to czy można to zmienić????[/QUOTE]

Mozna o ile nie wystartujesz w jedynkach gdzies wczesniej :)

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam Białe..
Tylko Magda bardzo proszę popraw Funię na LA0...
Widocznie ruszyłam suwakiem myszy i mi wyszło LA2...:razz: może kiedyś... ale to raczej pobożne życzenie niż ocena możliwości :diabloti: zwłaszcza przy jej rasie i masie ;-)
Pozdrawiam
i do zobaczenia
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Obawiam sie, ze wszystko musi byc na tip-top. Polacy musza pokazac, ze stac nas na wysoki poziom organizacji takich zawodow. Mam nadzieje, ze wszyscy zapamietaja ten Puchar Ras dobrze :)[/quote]

po przedostatnim Pucharze Ras na rżysku, w skwarze i z bałaganem organizacyjnym przechodzącym wszystko oraz bez weterynarza na miejscu, po ostatnim w duchocie a później w burzy i błocie po kolana (nie jest to przenośnia literacka) musimy pokazać, że 'made in Poland rulez':p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Sajko, ja Ciebie mianuję Kierowniczką do Spraw Meteorologicznych! Możesz zacząć załatwiać pogodę. :)[/quote]

A widziałaś słońce na październikowych warszawskich zawodach? I nawet jednej kropelki deszczu mimo poprzedniego i następnego weekendu w deszczu?? No przecież samo z siebie się nie wzięło:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']A widziałaś słońce na październikowych warszawskich zawodach? I nawet jednej kropelki deszczu mimo poprzedniego i następnego weekendu w deszczu?? No przecież samo z siebie się nie wzięło:evil_lol:[/quote]I dokładnie dlatego Cię mianowałam na to Ważne Stanowisko! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak z ciekawości... :cool3:
Co to za interesująca rasa psa?:evil_lol:
[SIZE=-2]128[/SIZE][SIZE=-2]143[/SIZE][SIZE=-2]Monika Nymburska[/SIZE][SIZE=-2]kghbl,kj[/SIZE][SIZE=-2]lkbhůl[/SIZE][SIZE=-2]Poland[/SIZE][SIZE=-2]L1[/SIZE]

[SIZE=-2]hcv mj,@j,hv.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=King's Dog;11561270]A jak to jest z zerówkami?Czy opłaty są takie same?I czy dobrze rozumiem,że nie będzie żadnego"pucharu ras dla zerówek",tylko tak dodatkowo będą sobie psiaczki biegać na zwykłych(dotychczasowych)zasadach naliczania punktów?[/QUOTE]

Oplaty sa takie same dla zerowek, bo zerowki biegaja dokladnie tyle samo co pozostale psy.

Poniewaz zerowki to jest klasa uznawana w Polsce, w innych krajach rzadko sie spotyka taka klase oficjalnie, a Puchar Ras jest impreza miedzynarodowa, to regulamin pucharu ras nie przewiduje konkurencji dla zerowek.

My zdecydowalismy sie zorganizowac zerowki glownie ze wzgledu na Polakow i dlatego, ze uwazamy, ze jest to pomysl wart promowania na swiecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Ja mam takie pytanko, czymiejsce na polu namiotowym też trzeba będzie sobie rezerwować?? :cool3:[/QUOTE]

Tak, ale tylko ze wzgledow organizacyjnych. Miejsc na polu namiotowym na pewno nie zabraknie. Natomiast w osrodku nie bedzie mogl sie w tym czasie zakwaterowac nikt poza nami, wiec musimy wiedziec o kazdym noclegu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Tak, ale tylko ze wzgledow organizacyjnych. Miejsc na polu namiotowym na pewno nie zabraknie. Natomiast w osrodku nie bedzie mogl sie w tym czasie zakwaterowac nikt poza nami, wiec musimy wiedziec o kazdym noclegu. :)[/quote]


Bo ja się już zgłosiłam i chyba niestety przegapiłam tą część o noclegu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...