Jump to content
Dogomania

Dogowe "fasolki" C.D.


KORONA

Recommended Posts

CAŁA Korona bardzo dziekuję :lol:

Kurcze, a gdzie się podziały miłośniczki pręgusów? Przeciez pasiastym jest smutno kiedy wszyscy chcą wziąć żółtą :-?

Tak je obserwuje i fascynuje mnie ich wola życia, to niesamowite. Te małe stworki maja dopiero 5 dni, a zachowują sie jakby już Wszystko widziały. Dokładnie wiedzą gdzie mają szukać cyca. A ja jestem jednoznacznie kojarzona z jedzeniem :D Kiedy tylko do nich podchodzę od razu wiedzą, ze będzie żarełko, przenoszenie do mamy i przystawianie do odpowiedniego cyca :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim chodzi o to, zeby mlesio się nie zastało. Didi ma ogromne ilości mleka, a szczeniątek tylko 4 więc musze uważać zeby nie dopuścić do stanu zapalnego. Czyli dostawiać szczeniątka najpierw do najbardziej nabrzmiałych sutków, a potem zmiana na pozostałe...

No i oczywiście pilnowanie, zeby nie było żadnych przepychanek i żeby wszystkie się porządnie najadły... :eating:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze!

a ja dopiero teraz w necie siedzę!

Osatnim razem, jak tu byłam, to wszyscy czekali na poród, a teraz maluszki już dawno na świecie!

Spóźnione gratulacje dla Mamy i Babci!!! :lol:

Zdjątka sliczne -nigdy w zyciu nie widziałam takich malutkich dogów! :wink:

KORONA -ucałuj je ode mnie, od moich 2 ponek i od 5 szczurków = Czyli masz dużo pretekstów, żeby je ucałować!

Muszą być urocze! :lol:

Ja też chcę małe dogi lub małe cokolwiek!

Link to comment
Share on other sites

Hejo!

Monia jak mnie pytałaś czy widziałam fotki z niedzieli to jednak nie widziałam, i dalej nie widzę :cry: Czy tylko mnie się nie wyświetlają. Wszyscy chwalą brzusie i mordki, a ja się czuję jakbym miała klpaki na oczach i słuchała relacji z igrzysk w pływaniu ;).

Chcem widzieć smerfy, już! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejo!

Monia jak mnie pytałaś czy widziałam fotki z niedzieli to jednak nie widziałam, i dalej nie widzę :cry: Czy tylko mnie się nie wyświetlają. Wszyscy chwalą brzusie i mordki, a ja się czuję jakbym miała klpaki na oczach i słuchała relacji z igrzysk w pływaniu ;).

Chcem widzieć smerfy, już! ;)

Wyslalam Ci zdjatka na maila..mam nadzieje, ze ten z podpisu jest aktualny...i xze zdjatka dojda... :P

Link to comment
Share on other sites

To ja nie wiem dlaczego Ty ich nie widziesz, kiedy ja widzie :niewiem:

Didu w dalszym ciągu na brak mleka nie narzeka, więc matek zastępczych Nam nie trzeba :) Dożyca mojej przyjaciółki własnie ma ciąże urojoną i chyba już zbiera sie do porodu, odmawia jedzenia i opuściła nawet temperaturę :o

A ja sie pochwale... Może nie tyle siebie, co małe dogi :D

Dziś małe srajtki kończa tydzień :D Ale to nie wszystko!! Wczoraj żółta suczka otworzyła 1 oczko :D ( w 6tym dniu!!!!) dziś reszta zaczeła otwierać również po 1 oczku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja juz ostatnio nic nie robie tylko je całuje :) One juz mnie chyba mają dość :-?

to już wiemy, czemu tak szybko oczka otworzyły :lol:

Musiały luknąć kto je tak ciagle obfaflunia :wink:

To i w moim imieniu tez je obcałuj to może drugim okiem łypną :D

Link to comment
Share on other sites

Ja juz ostatnio nic nie robie tylko je całuje :) One juz mnie chyba mają dość :-?

Korono takiej kofanej mateczki -opiekunki nie mozna miec dośc :))

Dozki są cudne.A ja juz świruje na maxa za swoim malenstwem, do którego jeszcze taaaaaak daaaleko :(

Pozdrowienia for all

Link to comment
Share on other sites

Przyznam szczerze, ze po raz pierwszy mam okazje sledzic jak rosna male dozki :D

Podobnie jak inni nie sadzilam, ze rodza sie takie male :o , sa przeurocze :angel:

KORONA, patrzac na zdjecia nie moglam sie powstrzymac, zeby niektorych nie poprawic co nieco :oops: i jeszcze bardziej podreslic urode "kluchow-maluchow" :wink:

Fasolki1.jpg

Fasolki2.jpg

Fasolki3.jpg

Fasolki4.jpg

Fasolki5.jpg

Pozdrawiam cala powiekszona rodzinke :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za docenienie moich skromnych zaslug :roll: :wink:

:D :kciuki:

'Diabeł tkwi w szczegółach' :roll: :D

:hmmmm: :wink:

Jak nazywa sie 'diabeł' pci żeńskiej ? :roll: ... 'Samanta' ? :roll:

:wink:

:D Korona

Nie mogę się wprost napatrzeć na maluchy :D :bigok:

:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...