Jump to content
Dogomania

Dogowe "fasolki" C.D.


KORONA

Recommended Posts

hihih aja dziś w knajpie opowidałam znajomym, że mamy małe dogi na DGM ale jakoś ich to nie ruszyło :hmmmm: :niewiem: czemu :lol: :lol: :lol:

może dlatego, że całkiem niedawno opowiadałam, o rodzących się ogórkach, potem o samoyedkach i sznaucerkach i bassetach :niewiem: :lol: :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rety, jakie one są fajniutkie!! JA ICH NIKOMU NIE ODDAM :)

Niesamowity jest ich wzrost, one po prostu rosną w oczach i z dnia na dzień coraz bardziej przypominają psy.

Wieczorem porobie fotki, ale chyba zakupie jakąś czerwoną tasiemkę co by mi ich nikt nie zauroczył :)

Cześć Dorota!!

Co jak co, ale tutaj sie Ciebie nie spodziewałam. Przepraszam że nie odpisałam na smsa :modla: Po prostu zapomniałam :(

Ale maila od Ciebie nie dostałam. Przez chwilę miałam awarie poczty, więc moze coś się pokręciło.

Jest dokładne tak jak mówi Pika, kiedy tylko mam chwilę oczy same mi sie zamykają...

Korona jak mogłaś no

I Ty Miga przeciwko mnie? :wink: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłej przyjęcie na nowym dla mnie forum.

Dlaczego się Moniko nie spodziewałaś mnie, tutaj (nietylko końmi człowiek żyje :D )

Maluchy masz przecudne! Naprawdę gratuluję.

A co do braku czasu, to już się nie złoszczę :) rozumiem!

Do zobaczenia wkrótce, będziesz musiała mi wszystko opowiedzieć!

Dorota

Link to comment
Share on other sites

Hajka...ktos mi internet odlaczył i dopiero dzis z zapartym tchem czytam o kolejnych dogowych maluszkach...

Sa cudowne...i takie male...myslalam, ze rodza sie wieksze...SA CUDOWNE..(tfu..zeby nie zauroczyc...daj im Korona koniecznie te czerwone kokardki)

Link to comment
Share on other sites

Dobry Wieczór...

Chcemy się przedstawić... To MY!! Małe dogowe fasolki.

Jeszcze nie śpimy bo dopiero co pojedliśmy trochę. Mama ma duuużo mleka, więc jemy ile tylko mamy ochotę i ważymy już ponad kilogram a mamy dopiero 4 dni :)

Zdjęc jest bardzo dużo, bo Monika zbzikowała i cały czas coś pstryka i pstryka... Więc bardzio psieprasiamy modemowców.

Aaaaaa własnie!! Dziś podobno zaczelismy szczekać. Przecież jesteśmy psami, wiec co w tym dziwnego... :o

f69b0a13.jpg

f69b0a26.jpg

f69b0a1f.jpg

f69b0a34.jpg

f69b0a2a.jpg

f69b09db.jpg

f69b09ce.jpg

f69b0a36.jpg

f69b0a5a.jpg

f69b0a06.jpg

f69b0a2e.jpg

f69b09c0.jpg

f69b09f3.jpg

f69b0a56.jpg

f69b09d9.jpg

f69b0a4a.jpg

f69b0a45.jpg

f69b09b0.jpg

f69b09df.jpg

f69b09bf.jpg

f69b0a25.jpg

f69b09b9.jpg

f69b0a1b.jpg

f69b0a4c.jpg

f69b0a01.jpg

f69b09ed.jpg

f69b09b3.jpg

f69b0a3f.jpg

f69b09e8.jpg

f69b09d3.jpg

f69b09fb.jpg

Link to comment
Share on other sites

uwielbiam ich brzuszki :iloveyou:

maluszki są takie piękne i takie maleńkie....i tak szybko rosną.....

tak wlaśnie patrzę na naszego bydlaczka :) i nie mogę uwierzyć, że jeszcze 6 mcy temu byl mniejszy niż jego mordka

to co Monika? :) :) - zostawisz sobie jedną sunię prawda? :) :)

buziaczki dla Ciebie i dożej rodzinki

Link to comment
Share on other sites

Korona nie wolno Ci tutaj takich zdjec wklejac!! Bo przyjade tam to Warszawy i zabiore je wszystkie!! :bigcry:

Brzyyydkie sa strasznie, fuuuuj jak Didiulka mogla cos takiego okropnego urodzic! - zeby nie zauroczyc.. :wink: :D

Ja cem Twoje dozkii... :silly:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

jak mogę Cię nie kusić?

ja sama oglądam te zdjęcia z zamkniętymi oczami :) , żeby nie zacząć polować na żóltego chlopczyka...

ja rozumiem, ze jest różnica 1 dog a 2 dogi... ale 2 a 3 to już nie ma :lol:

poza tym wiem z różnych źródel, że masz takie myśli co do żóltej dziewczynki (trala la la)

oj zostaw sobie.... Cairo z pó roczku będzie mial fajową koleżankę, kompankę do zabawy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Korona ja biorę żółtą. Jak tak dalej będziesz wysyłać zdjęcia to pójde do trzeciej pracy i zabiore malutką do siebie. :D

tia pójdę do trzeciej pracy i nie będę miała czasu na psa :lol: :lol: nie wspomne o dwóch psach :lol:

Korona zostaw sobie dziewuszkę :angel:

Bo za pare latek będzie miała nastepne malutkie dożki a wtedy ja na 100% biore jedna dziewczynkę :angel:

Jakby co to biorę tutaj obecnych na świadków, ze se suczke zamówiłam 8) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

PIKA co się nie robi z miłości 8) Ja bym miała przegapić wychowanie dozia????????? Opiekunka pewnie i piątym dzieckiem się zajmie :D

jak się kocha to sie siedzi z psem w domu a nie na trzech etatach :lol:

Jak byś w pracy siedziała to byś wychowanie przegapiła :roll: Opiekunka by za to miała radoche 8)

Nie szukasz opiekunki do dozia? 8)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie :klacz: dla mamy Didi i najlepszej dogowej opiekunki Korony.

A malenstwa, no normalnie nic tylko shrupac ;)

Korono zdjęcia przecunde, przeurocze, przenajkochańsze, a te istotki ktore na nich są tak samo ;)

Big :beerchug: za całą KORONE :grins:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...