Jump to content
Dogomania

jamniczka z przepukliną znalazła wspaniały dom!!!


wilczek007

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Jamnicza Skarpeta ma propozycje, ale:
[/SIZE][/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Century Gothic][SIZE=3]proszę o więcej szczegółów co do diagnozy, czy to przypuszczenie czy już diagnoza[/SIZE][/FONT]
[*][SIZE=3][FONT=Century Gothic][/FONT]czy można by wziąć ją na tymczas, operowana byłaby w dobrej klinice
[/SIZE]
[/LIST]
[FONT=Century Gothic][SIZE=3]No to czekam na odpowiedzi z nadzieją, że będą aby można podjąć jak najszybciej działania mające pomóc jamnisi.[/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Dziewczyny dlaczego tylko biadolicie,tu jest zadane konkretne pytanie.
Jest tymczas na dwa miesiące,ja pokryję koszty transportu ,obok tymczasu jest dobra klinika (i niedroga)w której operowana była moja jamniczka.
Tylko odpowiedzi brak.
Wczoraj mój 10-letni piesek był trzy godziny operowany(z powodu wiloodłamowego złamania kości udowej) w znieczuleniu ogólnym w prowincjonalnym miasteczku(oczywiście przyjechał doświadczony profesor z Lublina) i nikt nie dyskutował że operacji nie przeżyje.

Link to comment
Share on other sites

ściślej mówiac sprawa pomocy jamnisi wyglądałaby tak;

-jamnisia ten tymczas miałaby u mnie w Słupska, daleko bo drugi koniec kraju ale skoro nie ma mozliwości blizej to nie ma na co czekać

-bianka0 napisała ze sfinansuje koszty transportu,więc Wam pozostaje w tej kwesti załatwic dowiezienie jamnisi do mnie

-co do operacji jamnisi, w tej sytuacji jest ona koniecznoscią bez względu na to jak sie zakończy,życie z taką banią jest równie ryzykowne a do tego zapewne dostarcza jej tez wiele bólu

-jamnisia byłaby operowana u mnie w klinice w której była operowana jamnisia Lilithka-12 letnia i skoro bianka0,która sama jest lekarzem ma dobrą opinie o tej klinice to zapewne tak jest

-co do kosztów leczenia jamnisi przeznaczymy na ten cel pieniądze ze skarpety jamniczej,jednak jesli koszta będą bardzo duże będziemy liczyli na jakies wsparcie

czekamy zatem na Waszą decyzję odnosnie naszej propozycji pomocy lub jesli macie inne pomysły lub możliwosci o przedstawienie ich. będziemy wspólnie szukać mozliwosci jak najszybszej pomocy jamnisi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']hm...tylko jak z transportem?...ja prawka nie mam...[/quote]

takiego maleńkiego pieska bez problemu mozna przewieżć pociągiem,jesli ktos sie zdecyduje nie ma problemu by u mnie przenocował.
Trzeba tez pamiętać ze leczenie jamnisi bedzie kosztowało wiec trzeba by szukac jak najtanszego sposobu transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']:-( ja mam ledwo na autobus do schroniska jako wolontariuszka...wiec ja odpadam jako jakikolwiek sponsor...:placz:[/quote]

Nie rozwazamy tu jazdy po miescie, czy do schronu a o transporcie jamniczki do domu tymczasowego gdzie ma szanse na ratunek. A kwestia tego transportu jest tez postawiona jasno. Proponuję zapoznać się. Przeczytać dokładnie post 38.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']takiego maleńkiego pieska bez problemu mozna przewieżć pociągiem,jesli ktos sie zdecyduje nie ma problemu by u mnie przenocował.
[SIZE=3][B][COLOR=Red]Trzeba tez pamiętać ze leczenie jamnisi bedzie kosztowało wiec trzeba by szukac jak najtanszego sposobu transportu.[/COLOR][/B][/SIZE][/quote]

Tak dla przypomnienia. Warto sprawdzić ile kosztuje pkp/pks (tańszy niż pkp) i jeżeli będzie ktoś mógł jechac samochodem taniej to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007']aaa no tak, co slepy człowiek to ślepy:lol:...więc trzeba sprawdzić pks albo jakies kumpele z autem...napisze jak cos sie dowiem[/quote]


Ja wiem ,że to daleko,
ale wilczek007 ,:lol:
wsiadaj w pociąg ,czy PKS
i nad morze jedż;)
Tam przenocować mozesz,
masz gdzie i z powrotem
Oczywiscie jamniczke weż;).
Ja dorzucam jak zwykle
na operację ;)
DANKA1234 napisz mnie na pw swoje konto:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Dziewczyny , wydaje mi sie , ze szukaja transportu do Trójmiasta dla psa z Olkusza. Moze to po drodze ?[/quote]

Z Jastrzębia do Olkusza nie jest daleko, a i tak gdzieś okolicą okołoolkuszowską z Jastrzębia do Słupska. Można sprawdzać takie rzeczy na [url]www.szukacz.pl[/url]

A co do narkozy - nawet przy "podejrzanym" sercu psy w razie konieczności są operowane, tylko na wziewnej narkozie i jest OK.
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...