Jump to content
Dogomania

OLKUSZ-obóz zagłady zwierząt-WYSLIJ LIST!!!!!


ARKA

Recommended Posts

listy wysłane, tez mam zwrot z brzeznicy
[B]poprawcie błąd w adresie:[/B]

[SIZE=7][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=6][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][FONT=Arial Black][SIZE=3][SIZE=2][FONT=Arial Black][COLOR=black][B]Burmistrz Miasta Chrzanów[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial Black][COLOR=black]pan RYSZARD KOSOWSKI[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=black]
[email]sekretariat@ch[COLOR=Red]arz[/COLOR]now.pl[/email][/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

na [SIZE=7][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=6][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][FONT=Arial Black][SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=black]sekretariat@ch[COLOR=Red]rza[/COLOR]now.pl[/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dostałam odpowiedź od
Burmistrza Miasta Trzebinia
Pan ADAM ADAMCZYK

[I]Dzień Dobry!
Uprzejmie informuję, że Państwa pismo (e-mail) zostało przekazane do
Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa
Urzędu Miasta w Trzebini - Referat Gospodarki Komunalnej, w którego
kompetencji leży interesujący Państwa temat. W celu uzyskania bliższych
informacji proszę o kontakt z w/w wydziałem.
Podaję numer telefonu : (0-32) 6121007, (0-32) 6115262,
oraz e-mail:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Z poważaniem - Jan Banaszak
Kierownik Referatu Obsługi Burmistrza i Urzędu[/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ja proponuję również słać tu - Towarzystwo opieki nad zwięrzetami[/B]: [email][email protected][/email]

Pani Małgorzata Juras, gł. specjalista w Centrum Informacyjnym Rządu - przesłała mój mail właśnie do TOZ.
Zaś w TOK FM - sprawą będzie się zajmować p. Ewa Podolska - pięknie dziękujemy! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wysłałem na podane @ i jakie znalazłem inne z Biura Rządu przyszło:
[FONT=Courier New][COLOR=blue]Przesyłam zgodnie z kompetencjami. Z poważaniem - Małgorzata Juras, gł. specjalista w Centrum Informacyjnym Rządu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=black]Kilka przyszło, że przeczytane - z TVN że nie przecytano :angryy:...[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New]Wysyłam dalej... miło, że ktoś zaczyna sie tym interesować...:multi:[/FONT]
[FONT=Courier New]Nie wiem czy dobrze, ale w tytuły @ wpisuję:
[SIZE=1]
[SIZE=4][COLOR=red]Olkusz - hańba XXI wieku w centrum Europy[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit']Wysłałem na podane @ i jakie znalazłem inne z Biura Rządu przyszło:
[FONT=Courier New][COLOR=blue]Przesyłam zgodnie z kompetencjami. Z poważaniem - Małgorzata Juras, gł. specjalista w Centrum Informacyjnym Rządu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=black]Kilka przyszło, że przeczytane - z TVN że nie przecytano :angryy:...[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New]Wysyłam dalej... miło, że ktoś zaczyna sie tym interesować...:multi:[/FONT][/quote]

Tak, z TVN-u mojego maila nawet nie otworzyli-został skasowany bez czytania... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onak'][B]Ja proponuję również słać tu - Towarzystwo opieki nad zwięrzetami[/B]: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Pani Małgorzata Juras, gł. specjalista w Centrum Informacyjnym Rządu - przesłała mój mail właśnie do TOZ.
Zaś w TOK FM - sprawą będzie się zajmować p. Ewa Podolska - pięknie dziękujemy! :multi:[/quote]
Nie ma sensu slac do TOZ. Tu sa JUZ organizacje zaangazowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']niestety
[EMAIL="[email protected]"]<[email protected]>[/EMAIL]:
zameldowal mi jako adres bledny
reszta poszla narazie bez zwrotow
lacznie 23 maile

a ostatnia pani to pani burmistrz, nie buTmistrz


postarajcie sie tam gdzie jest pani wojt i pani burmistrz dostosowac tresc listu do tego ze to pani..[/quote]

nie dziwne, jaka gmina ma .com ??

[quote name='hekate811']Koleżanka z forum szwajcarów, nie zalogowana tutaj dostała takiego maila


Witam,

Jesteśmy zainteresowani tematem. Proszę o pilny kontakt telefoniczny!

Maciej Leśnik
Reporter TVS

Niestety my nie jesteśmy zorientowane najlepiej

komu przesłać nr telefonu?[/quote]
co to TVS ?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny Jola Arka nie wiem kto
dostalam taka odpowiedz

co odpisac???

Szanowna Pani

Gmina ................. nie podpisze umowy ze Schroniskiem w Olkuszu na 2009r., natomiast mamy zagwarantowane w budżecie środki na zabezpieczenie opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Prosimy o informacje, jakie schronisko najlepiej spełnia wymogi i może zagwarantować najlepsze warunki dla bezdomnych zwierząt, może w związku z pracą w fundacjach na rzecz zwierząt, mają Państwo taką wiedzę.

Z poważaniem
...................
Inspektor .............(nazwisko wykasowalam dla szpicli ze schro)

Link to comment
Share on other sites

Dorothy, lepiej moze wykasuj nazwe gminy i ewentualnie ludziom tylko na pw;)

Jeszcze dla przypomnienia starych czasow:angryy::angryy::angryy:

[url=http://www.naszemiasto.pl/pies/tresc/629219_360.html]NaszeMiasto.pl -- Twój pies -- Serwis o psiakach[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']To Telewizja Silesia - tak po polsku nazywa się Telewizja Śląska:razz:

[URL="http://www.tvs.pl/o_nas/"]O nas - Telewizja Silesia[/URL][/quote]

tej tiwi nie znam, ale wiem, co to silesia! mam silesian terriera, to już chocby dlatego :cool3:.

[quote name='Dorothy']dziewczyny Jola Arka nie wiem kto
dostalam taka odpowiedz

co odpisac???

Szanowna Pani

Gmina blablabla nie podpisze umowy ze Schroniskiem w Olkuszu na 2009r., natomiast mamy zagwarantowane w budżecie środki na zabezpieczenie opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Prosimy o informacje, jakie schronisko najlepiej spełnia wymogi i może zagwarantować najlepsze warunki dla bezdomnych zwierząt, może w związku z pracą w fundacjach na rzecz zwierząt, mają Państwo taką wiedzę.

Z poważaniem
...................
Inspektor .............(nazwisko wykasowalam dla szpicli ze schro)[/quote]

:crazyeye: wow!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Redpit'][url=http://sbz.republika.pl/galeria.html]Schronisko Bezdomnych Zwierz[/quote]

po wpisaniu w google olkusz + schronisko na pierwszej pozycji pojawia się link do strony Pałki. Dobrze by było jeśli ktoś z Was umie popracować nad pozycjonowaniem, zeby gdzieś wysoko na 1 stronie pokazywał się link do dogomanii z opisem tego co sie dzieje. Ludzie często korzystają z googla. Ja niestety nie umiem tego robic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filomen']po wpisaniu w google olkusz + schronisko na pierwszej pozycji pojawia się link do strony Pałki. Dobrze by było jeśli ktoś z Was umie popracować nad pozycjonowaniem, zeby gdzieś wysoko na 1 stronie pokazywał się link do dogomanii z opisem tego co sie dzieje. Ludzie często korzystają z googla. Ja niestety nie umiem tego robic[/quote]

bardzo dobry pomysł. ktos się na pozycjonowaniu musi tu znać, jest nas tyle!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...