Jump to content
Dogomania

Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)


ewatr

Recommended Posts

[quote name='katarzyna005']Gdy przyjeżdzam do nich i widzę jak się cieszy, to chce mi się wyć, serce mało mi nie pęknie. [B]Jakie my jesteśmy z niego dumne. [/B]
[/quote]

[B]Ja tez jestem z niego dumna :loveu: i jest balsamem dla mojej duszy jego udana adopcja :lol:[/B]

Bo nie kazdemu psiakowi jest dany dom a ludzie w wiekszosci omijają schroniska - czego ja akurat zrozumiec nie umiem ?:roll: Gdyby ludzie wiedzieli jak te psy tam czekaja i wypatrują ...naprawde - sama sie nieraz dziwie , że one tak duzo z tego wszystkiego rozumią .O wiele więcej niz sie ludziom wydaje ...

Pozdrawiam rozrabiaków serdecznie i Opiekunów rownież :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katarzyna005']Wykopali dzisiaj olbrzymi dół :mad:
Materace z łóżka wynosili na podwórko :mad:
Wytrzepali swoje legowiska :mad:
I co tu robić z takimi zbójami. NIE JEST Z NIMI NUDNO. Takie słodkie rozrabiaki. Teraz odpoczywają po cieżkiej pracy.[/QUOTE]

No ja nie wiem Kasiu zeby tak biedne psy musiały harowac ?:crazyeye::eviltong:;)
Chyba wizyta poadopcyjna bedzie konieczna :evil_lol:

A tak serio to chyba całym prowodyrem tych akcji to Ramolek jest nie?
Dobrze wychowany pies z Kundelka :loveu: nie chwaląc sie moja szkoła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Każdy ma swoje zajęcia. To dobrze bo zwierzaki potrzebują dużo opieki.
A u nas jest wszystko po staremu. Chłopaki broją ile wlezie - potem udają aniłki. Odpoczywają, pilnują domu, śpią.....
Teraz już z perspektywy czasu możemy z mamą powiedzieć, że Ramek się przywiązał, że chłopaki się lubią (czasami leżą na jednym posłaniu wtuleni w siebie).
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE CIOTECZKI:calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna005']Każdy ma swoje zajęcia. To dobrze bo zwierzaki potrzebują dużo opieki.
A u nas jest wszystko po staremu. Chłopaki broją ile wlezie - potem udają aniłki. Odpoczywają, pilnują domu, śpią.....
Teraz już z perspektywy czasu możemy z mamą powiedzieć, że Ramek się przywiązał, że chłopaki się lubią (czasami leżą na jednym posłaniu wtuleni w siebie).
POZDRAWIAMY WSZYSTKIE CIOTECZKI:calus::calus::calus:[/QUOTE]

Moje Ramzunie sliczne :loveu:
wisi mi kalendarz z jego podbizna nad biurkiem tak , ze czesto zerkam i pamietam o Was . Jakby sie dało takie przytulanie z Lutkiem ufocic to byłoby fajnie :lol:

Pozdrawiam i mizianie dla obu panów przekazuje ;)

Link to comment
Share on other sites

NO cóż. Więc sprawa wygląda tak:
- Ramek zrobił się kanapowiec /podpatruje Lutka/
- Ramek zrobił się literatem razem z Lutkiem /zaczęli czytać moje książki/,
- Ramek zabrał się za robótki ręczne /z mojej gazetki zostały szczępy/, moja robótka była wypaprana w błocie. A mówie wam jaki był zadowolony z siebie, jaki szczęśliwy.
No i co tu zrobić jak oni psocą na każdym kroku.
Zdjęć nie zrobiłam bo jak na złość zapomniałam aparatu. Skleroza okropna. Ale za tydzień obiecuję, że zrobię fotki. Z łapkami jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna005'] A mówie wam jaki był zadowolony z siebie, jaki szczęśliwy.
[/QUOTE]

Wyobrazam sobie :eviltong: ;)
oj Ramzik jak ja sie ciesze ze twoje Panie tez sie ciesza a nie narzekaja , ze taki egzemplarz pracowity im sie trafił :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna005']NO CÓŻ. SPRAWA WYGLĄDA TAK, ŻE RAMEK ZE SWOJEGO LEGOWISKA PRZENIÓSŁ SIĘ NA KANAPĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eviltong::eviltong:[/QUOTE]

Rozpieszczony ...jak nic rozdziadowany :eviltong::loveu: moje Ramolki madre :loveu:
ciotki szkoła nie posżła na marne ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='katarzyna005']Witam wszystkie cioteczki. U mojego Ramzunia wszystko po staremu. Dużo się "kanapuje", pilnuje domu, szczeka. Wszystko jest ok. Jutro wkleję zdjęcia to zobaczybie moich bohaterów na kanapie!!!!![/QUOTE]

OOO czyli udało ich sie uwiecznic na "goracym" uczynku ?:eviltong::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna005']Ewuś zdjęcia są na moje stronie [URL]http://www.katarzynaw.fotosik.pl/[/URL]. Jak trzeba będzie to podam ci hasło. Troszkę ich tam jest.[/QUOTE]

Wyogladane i wyzachwycane :loveu: tylko nie mam kiedy wstawic na watek
tym bardziej ze w domu to mi prawie dogo nie chodzi ...szału mozna juz dostać :placz:

Kasiu a co z tym psiakiem cosmy go wozili do lecznicy ? Był wczoraj na szczepieniu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...