Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

[quote name='luka1']Ziutka ty cholero - przeciez wiesz, że nie jestes sama . To, że nie rozpisuje sie na forum to dlatego, że nie mam wiele do powiedzenia. Wiesz ,że jestem tu i zawsze możesz na mnie i nas liczyć. Kasa sie znajdzie nie ma przeproś i prosze nie wpadaj w rozpacz bo ci będę musiała :mad:.[/QUOTE]

O własnie, Ziutka pisałam wcześniej że mogę zrobić aukcje cegiełkowa dla małej. Halo, halo ja tez tu jestem, nie ma lekko :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1'] Wiesz ,że jestem tu i zawsze możesz na mnie i nas liczyć. Kasa sie znajdzie nie ma przeproś i prosze nie wpadaj w rozpacz bo ci będę musiała :mad:.[/quote]
Wiemmmmmmm....wiem i pamiętam, że jesteś :calus: zawsze byłaś :loveu:
Już nie rozpaczam, musi być dobrze - innej opcji nie ma :shake:

Marysiu...Tobie dziękuje za pomoc przy Barusiu i wiem, że mogę na Ciebie liczyć :loveu:

Isadorko - jeśli byś mogła zrobić jakąś cegiełkę to będzie super...:roll:

KURDE...no damy rade jakoś, co ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Wiemmmmmmm....wiem i pamiętam, że jesteś :calus: zawsze byłaś :loveu:
Już nie rozpaczam, musi być dobrze - innej opcji nie ma :shake:

Marysiu...Tobie dziękuje za pomoc przy Barusiu i wiem, że mogę na Ciebie liczyć :loveu:

Isadorko - jeśli byś mogła zrobić jakąś cegiełkę to będzie super...:roll:

KURDE...no damy rade jakoś, co ???[/quote]

Łe, a mnie Ziutka olała, why, czemu?;)

Jeśli będzie potrzeba, to dzwońcie. Postaram się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Łe, a mnie Ziutka olała, why, czemu?;)

Jeśli będzie potrzeba, to dzwońcie. Postaram się pomóc.[/quote]
O materdej...psieplasiam :oops: chyba zaczęłam czytać od postu Luki i nie zauważyłam Twojego postu :shake: i dziękuje bardzo za chęć pomocy :loveu: wiem, że zawsze jak możesz to pomożesz - już nie raz pomogłaś :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']O materdej...psieplasiam :oops: chyba zaczęłam czytać od postu Luki i nie zauważyłam Twojego postu :shake: i dziękuje bardzo za chęć pomocy :loveu: wiem, że zawsze jak możesz to pomożesz - już nie raz pomogłaś :buzi:[/quote]

E tam :) Wy: Ziutka i Luka to "niezła" ekipa. Ja tylko przypominam o tym, że mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Wiemmmmmmm....wiem i pamiętam, że jesteś :calus: zawsze byłaś :loveu:
Już nie rozpaczam, musi być dobrze - innej opcji nie ma :shake:

Marysiu...Tobie dziękuje za pomoc przy Barusiu i wiem, że mogę na Ciebie liczyć :loveu:

Isadorko - jeśli byś mogła zrobić jakąś cegiełkę to będzie super...:roll:

KURDE...no damy rade jakoś, co ???[/QUOTE]
no damy , damy,
a ta aukcja cegiełkowa to świetny pomysł;)
tylko dobre foty by sie przydały suni....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']
tylko dobre foty by sie przydały suni....[/quote]
Dzisiaj jak przyjedziemy już do domku to zrobimy ładne zdjęcia ;)

Nie mam pojęcia jak ja dam sobie radę :shake: Gwiazdeczka ma cieczkę a mój pies nie jest jeszcze kastrowany :shake: uhh...czeka mnie ciężkie wyzwanie :-o
Ciekawa jestem czy mała jest w ciąży czy nie, przecież ma cieczkę i już mógł ją zapłodnić jakiś pies jak to na wsi :roll:

Link to comment
Share on other sites

kurcze na prawde nie ma nikogo z wawy kto by znalazl u siebie maly kacik dla sunki?
ja tez mam psa nie tolerujacego absolutnie innych zwierzat, ile razy pojawil sie u nas ktos z psem w domu byla niezla kotlowanina :shake:
a malenka jeszcze ma cieczke do tego.
kurcze chcialabym pomoc, ale nie mam pojecia jak!
pare groszy moge przeslac dla sunieczki, ale to tez nie bedzie wiele, bo po swietach krucho z pieniazkami :oops:
Ziutko napisz mi konto na PW cos przeleje dla malenkiej jak to cos pomoze.
a aukcja cegielkowa to dobry pomysl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniecha82x']
Ziutko napisz mi konto na PW cos przeleje dla malenkiej jak to cos pomoze.
a aukcja cegielkowa to dobry pomysl.[/quote]
Przesłałam...i z góry bardzo dziękujemy :buzi:każda złotówka się przyda :roll:
O 18.00 wyjeżdżam po małą...trzymajcie kciuki aby wejście do domu się udało bo naprawde nie wiem jak zareaguje mój Ares :roll:!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']powiedz Aresowi że przyjadę jak będzie niemiły - [B][COLOR=Red]on mnie nie lubi[/COLOR][/B], bedzie wolał być grzeczny niz sie ze mna spotkać :evil_lol:[/quote]
jakie nie lubi ? musisz mu raz rzucić piłeczkę i już będzie zakochany w Tobie po uszy :cool3: :loveu: a Tyś się plecami w samochodzie odwróciła i co myślałaś, że tak lekko :eviltong: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']jakie nie lubi ? musisz mu raz rzucić piłeczkę i już będzie zakochany w Tobie po uszy :cool3: :loveu: a Tyś się plecami w samochodzie odwróciła i co myślałaś, że tak lekko :eviltong: ?[/quote]


To on pierwszy sie do mnie ogonem wystawił i jeszcze jak do niego zagadałam to warczał i mlaskał :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']To on pierwszy sie do mnie ogonem wystawił i jeszcze jak do niego zagadałam to warczał i mlaskał :lol:[/quote]

:evil_lol: jemu potrzebna jest pelna milosci kobita, "do wszystkiego co sie rusza" nastawiona pozytywnie.......Mysle, ze moja Fela spelnia takie kryteria.:p
Zreszta, najwazniejsze ze "tesciowa' przepada za nia a z tej maki dzieci nie bedzie(fela wysterylizowana):evil_lol: Jesli Ją pogryzie to cos nie hallo z nim, naprawde;) :mad:A Felka potrafi sie postawic(jak wie,ze moze) lub poddac sie:evil_lol:
Ziutka ja mysle,ze przesadzasz, On jakiejs "babie" napewno ustapi, wierz mi.;)
Mialam taka sunie co to na kazdego z zebami, pies czy suka..po latach okazlo sie,ze -jak mus to mus...ona tylko tak "walczyla o swoje jedynactwo". Cale cyrki byly z jedzeniem-jak nie to to bzdzio moze a potem? Nie bylo wyjscia jadla wszystko bo jak nie, glodna chodzila:evil_lol: Kolejka oczekujacych do jej miski byla:evil_lol:
Ja bylam dla niej ciuciuciu, az wreszcie, nie ma tak lekko, ja tu rządze.:mad: Dosc jedynakow!:evil_lol: Zyla przez kolejne lata z dwoma sukami, potem jeszcze pies i koty dwa. Fakt, ona byla przywodczyni stada ale "dopuscila' inne do mieszkania z nami. Zadnych drak nie bylo ale widac bylo,ze ona rządzi.
No to co, proba z Felą?;) Tylo ze, kawaler musi przyjechac na wspolny spacer;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Ziutka napisała do mnie smsa - jedzie z sunia do domu.
[SIZE=5][B]Sunia chodzi ![/B][/SIZE]
[B]Cytuję: "Ona chodzi!!! Mam zdjęcia.Wołała na dwór w samochodzie, zrobiła kupę i siusiu i dalej jedziemy do domu. "[/B][/QUOTE]
wszystko jest możliwe:multi:
ona kuprem w klinice kręciła na boki!!!!
czekamy na Ziute w takim razie............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izzie1983']No właśnie też grzebałam po wątku, żeby się upewnić, że to ona ponoć nie miała na to szans. To co w takim razie z tą diagnozą dr Sterny???

Super, że chodzi!!!:multi::multi::multi:[/QUOTE]
powiem Ci ,że watpie czy była ta diagnostyka....... w Wigilie widziałam podejście " zespołu" do suni- brak wiedzy na podstawowe moje pytania.....:shake: czy bezdomnego psa można tak traktować???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Ziutka napisała do mnie smsa - jedzie z sunia do domu.
[SIZE=5][B]Sunia chodzi ![/B][/SIZE]
[B]Cytuję: "Ona chodzi!!! Mam zdjęcia.Wołała na dwór w samochodzie, zrobiła kupę i siusiu i dalej jedziemy do domu. "[/B][/quote]

cudnie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']powiem Ci ,że watpie czy była ta diagnostyka....... w Wigilie widziałam podejście " zespołu" do suni- brak wiedzy na podstawowe moje pytania.....:shake: czy bezdomnego psa można tak traktować???[/quote]

taaa...:roll:ostatnio mialam przyjemnosc byc w szpitalu, calkiem podobnie traktuje sie nie-bezdomnych ludzi, w dodatku niby ubezpieczonych.. kto by sie tam zatem psem przejmowal...
pewnie nie bylo diagnostyki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...