Jump to content
Dogomania

Noel - mimo wszystko z pod Szczęśliwej Gwiazdy


luka1

Recommended Posts

[quote name='zebrazebra']Cóż, jeśli Noel jest w ciąży, to mamy jedyne możliwe rozsądne rozwiązanie...

Niestety na psich ciążach nie znam się, więc proszę mądrych ludzi o oświecenie - jakie są pierwsze objawy, kiedy można zrobić USG czy wymaz?[/quote]

A kiedy jej sie cieczk skonczyla? [B][U]dobre dni[/U][/B] na sterylizje jest 10-14 dzien po cieczce a potem najwczesniej minimum dwa miesiace. A tu nie ma co badac czy ciaza jest czy nie, tylko dziewczyne ciachnąc, skoro byla cieczka i suka luzem sama sobie to wiadomo-cudow raczej nie ma,ciaza. Dobrze byloby aby wlasnie te dni byly,10-14 dzien po cieczce, najmniej obciazajce dni dla organizmu(hormonalny cykl) ale jak juz minely to i tak zabieg..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Cieczka skończyła się właśnie jakieś 10 dni temu. Dziś - jutro będę gadać z wetką o ewentualnych terminach. Tylko jak takiego połamańca jeszcze męczyć?... :placz: Wiem, że to dla jej dobra, ale biedna swoje już przeszła :cry:[/quote]

zebra nie martw się. Wet oceni czy można wykonać zabieg. I tak wcześniej czy później by ją to czekało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Cieczka skończyła się właśnie jakieś 10 dni temu. Dziś - jutro będę gadać z wetką o ewentualnych terminach. Tylko jak takiego połamańca jeszcze męczyć?... :placz: Wiem, że to dla jej dobra, ale biedna swoje już przeszła :cry:[/quote]
Zebra skonczyla 10 dni temu to masz [B]czasu 4 dni,najbezpieczniejszych,teraz[/B]!!!!JUZ powinna miec zabieg, w poniedzialek najpozniej a najlepiej jutro, pojutrze...

Pies z takim kaletwem moze miec problemy z porodem samym wiec zabieg wskazany, tym bardziej!!!

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek o 19 będziemy ciąć :placz: Do tego dochodzi przepuklina - wymacałam sporą gulkę. :Help_2:
Noel do lecznicy zawiozę sama, ale mam problem z transportem [B]po[/B] zabiegu - czy ktoś byłby w stanie pomóc? Trasa niedługa - z Żoliborza na Bemowo... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']W poniedziałek o 19 będziemy ciąć :placz: Do tego dochodzi przepuklina - wymacałam sporą gulkę. :Help_2:[/quote]
Trzymaj się :cool3: jesteśmy z Wami i będzie dobrze...Noel to silna pannica więc wsio będzie dobrze :lol:

[quote name='zebrazebra']Noel do lecznicy zawiozę sama, ale mam problem z transportem [B]po[/B] zabiegu - czy ktoś byłby w stanie pomóc? Trasa niedługa - z Żoliborza na Bemowo... :oops:[/quote]
Cholera z tym to nie umiem pomóc :shake:
Może któraś z cioteczek się orientuje kto mógłby pomóc :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Dzięki! Dziękujemy wszystkim! ;););)
Pieniądze będą pewnie dopiero jutro. Teraz czekam na kontakt z [B]elmirą[/B] i głodzę biedną sunię :-( Cycole się powiększyły biedactwu... A ja mam jeszcze tyle pracy i nie mogę się skupić :placz:[/quote]

Jestem :) PM odebrałam, nr do Ciebie mam. Jutro się odezwę. Wszystko jest aktualne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Super, dziękuję. Ode mnie samochodem się jedzie około 25 minut. Ostrzegam tylko, że Noel w aucie wymiotuje na bank :eviltong:[/quote]

Nie ma sprawy, mnie to nie przeraża. Jakis reczniczek, a z reszta jak na niego nie trafi, to tez nie problem;) I tak musze uprac tapicerkę:evil_lol:

Będę jechała ostroznie, żeby żołądka Małej nie nadwyrężać:)

Link to comment
Share on other sites

Ona wymiotuje niezależnie od prędkości, chyba chodzi o sam fakt jazdy samochodem. W autobusie nie rzyga...dziwne.

Nie chcę zakładać nowych tematów, a mam 2 pytania:
- wetka poradziła mi, by zamiast drogiego fartuszka skombinować np nogawkę od legginsów - tak samo podtrzyma opatrunek. Co proponujecie?
- w domu teraz przebywa druga sunia, bardzo się lubią i śpią często razem "na miejscu". Czy po zabiegu mam odseparować dziewczyny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...