Jump to content
Dogomania

Jamnicza skarpeta na najpilniejsze jamnicze potrzeby.


danka1234

Recommended Posts

[quote name='bianka0']Bardzo ładnie i przejrzyście prowadzony wątek Danusiu.Nikt nie ma wątpliwości co do wpłat i wydatków.
Oby wszystkie wątki rozliczeniowe były prowadzone w ten sposób.[/quote]

Otóż to - dokładnie. Dodam też oby każdy miał takie podejście jak Danusia. Nie robił sie obrażony na świat zabierając swoje szmatki i mykając na swoje podwórko, gdy ktoś zapyta o coś w kwestii rozliczeń.No z tym, że u Danusi nie ma ŻADNYCH niejasności. [B]Mistrzostwo Danusiu[/B].

Link to comment
Share on other sites

Ja od dawna podglądam Wasz wątek i jamniczą skarpetę i chyba pozwolę sobie zgapić i założyć taki dla sznaucerów - mogę? :oops: :Rose: niedawno założyłam konto specjalnie do tego celu żeby nie mieć pomieszanych pieniędzy prywatnych ze sznaucerowymi i żeby w razie niejasności móc pokazać wyciągi w całości, teraz jeszcze potrzebne mi coś takiego do rozliczeń i przejrzystości - wielkie :klacz: za wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Ja od dawna podglądam Wasz wątek i jamniczą skarpetę i chyba pozwolę sobie zgapić i założyć taki dla sznaucerów - mogę? :oops: :Rose: niedawno założyłam konto specjalnie do tego celu żeby nie mieć pomieszanych pieniędzy prywatnych ze sznaucerowymi i żeby w razie niejasności móc pokazać wyciągi w całości, teraz jeszcze potrzebne mi coś takiego do rozliczeń i przejrzystości - wielkie :klacz: za wątek[/quote]

Alez oczywiście zakładaj, my tez podglądałyśmy "daj piątaka". Nieraz potrzebne te pieniążki na już.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Z uwagi na to ze jest sporo zarezerwowanych pieniedzy na jamniczej skarpecie na nagle potrzeby jamnisiów a konto które dotychczas podawałam bedzie nieaktualne,[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]prosze o wstrzymanie sie z kolejnymi wpłatami.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję pilnie pomocy dla 8-10 letniej jamniczki.
W schronisku jest ok. pół roku.
Nie ma za bardzo szans na adopcje, a na przeżycie jesienią i zimą w ogóle.
Mam tylko zdjęcia robione komórką.
Jest jeszcze jamnikopodobny chłopiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Potrzebuję pilnie pomocy dla 8-10 letniej jamniczki.
W schronisku jest ok. pół roku.
Nie ma za bardzo szans na adopcje, a na przeżycie jesienią i zimą w ogóle.
Mam tylko zdjęcia robione komórką.
Jest jeszcze jamnikopodobny chłopiec.[/quote]

Wrzuć też na wątek:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f11/jamniki-jamnikowate-do-adopcji-78792/index82.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Bardzo proszę o podanie nowego konta, całe szczęście, że najpierw wlazłam na ten wątek zanim puściłam kasę.:lol:[/quote]

Konta nowego jeszcze nie ma.Co do poprzedneigo to napisałam ze bedzie nieaktualne ale zadna wpłata jesli ktos zrobił nie zaginie ponieważ jest ono moim prywatnym którego juz nie moge użyczac na rzecz skarpety

Jak pisałam wyzej mamy sporo zarezerwowanych pieniedzy na potrzeby jamnisiów wiec na razie mozemy wstrzymać wpłaty.
Jeśli bedzie nowe konto to oczywiście poinformuje i podam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Jak pisałam wyzej mamy sporo zarezerwowanych pieniedzy na potrzeby jamnisiów wiec na razie mozemy wstrzymać wpłaty.
Jeśli bedzie nowe konto to oczywiście poinformuje i podam .[/quote]

Ja nie wiem, czy robienie przerwy jest dobre?... Potem bedziemy od nowa zbierac chetnych? A jak sie trafi jakas katastrofa (tfu!!!)? Taka jak "plantacja jamnikow"? (jeszcze raz: TFU!)
Wiem po sobie - z kasa zawsze krucho, ale jak juz raz sie zobowiaze i stale zlecenie leci, to leci. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anemon']Ja nie wiem, czy robienie przerwy jest dobre?... Potem bedziemy od nowa zbierac chetnych? A jak sie trafi jakas katastrofa (tfu!!!)? Taka jak "plantacja jamnikow"? (jeszcze raz: TFU!)
Wiem po sobie - z kasa zawsze krucho, ale jak juz raz sie zobowiaze i stale zlecenie leci, to leci. :oops:[/quote]


Ja też uważam że przerwa nie jest dobra. Dokładnie tak jak nie ma potrzeby to nie ma a jak się sypnie to nie wiadomo za co się zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...