Jump to content
Dogomania

Jamnicza skarpeta na najpilniejsze jamnicze potrzeby.


danka1234

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie :) Mimo, iż od marca będę bezrobotna to będę się starała w miarę moich możliwości regularnie wpłacać choć symboliczną kwotę, bo mam świadomość,że w tego typu akcjach liczy się każda złotówka :)

W takim razie życzę nam wszystkim oraz wszystkim jamniczkom, żeby nasze grono było co raz większe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='danka1234']Zrobiłam aktualizacje na jamniczej skarpecie,gdyby zabrakło czyjejś wpłaty bardzo prosze o kontakt.
W imieniu potrzebujacych jamnisiów bardzo,bardzo dziekujemy wszystkim za wpłaty i taki ogromny odzew.:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Ja też dziękuję w imieniu jamniczków :):) dzieki wpłatom bliżej i szybciej im do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Zrobiłam aktualizacje na jamniczej skarpecie,gdyby zabrakło czyjejś wpłaty bardzo prosze o kontakt.
W imieniu potrzebujacych jamnisiów bardzo,bardzo dziekujemy wszystkim za wpłaty i taki ogromny odzew.:loveu::loveu::loveu:[/quote]

Danusiu, Anemon z duzej litery i anemon z malej to ta sama osoba - znaczy sie ja! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Isadora dzięki serdeczne ze pilnujesz naszej skarpety :lol:ja niestety dalej jestem bez komputera.[/quote]

Danusiu to witaj w klubie, ja praktycznie też bez kompa. Rozruch trwa godzinę, na dodatek z dwoma trzema restartami. Najdalej po godzinie muszę wyłączać na co najmniej godzinę. Lada dzień padnie totalnie. A moja zabawa z dogo się skończy.

Link to comment
Share on other sites

A moja zabawa z dogo się skończy.

To niemożliwe Isadoro:placz:
Ty i dogo to tak jak dwa palce w ręce.Ucięcie każdego z nich pozostawia kalectwo zarówno dla palca(śmiertelne) jak i dla ręki,nawet jak reszta palców zostanie.
Dogo i pomoc psom to Twoja część życia.
Dogo bez Ciebie już nie będzie takie....kto psom porobi te wspaniałe allegra.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']A moja zabawa z dogo się skończy.

To niemożliwe Isadoro:placz:
Ty i dogo to tak jak dwa palce w ręce.Ucięcie każdego z nich pozostawia kalectwo zarówno dla palca(śmiertelne) jak i dla ręki,nawet jak reszta palców zostanie.
Dogo i pomoc psom to Twoja część życia.
Dogo bez Ciebie już nie będzie takie....kto psom porobi te wspaniałe allegra.:shake:[/quote]


Ale ja bez komputera jestem niczym dla dogo :) i tak ostatnio mniej jestem. Samo życie Coś się kończy cos zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

No cóż musimy założyć dla Danusi bazarek na jamniczych wątkach(pomaga wszystkim psom ale tylko na tych stronach o tym wiemy).
Dla Isadory to konieczny oddzielny wątek na dogo (tylu psom pomogłaś).
Musimy zreanimować Wasze komputery.
Dogomanio ratuj,umiera historia

Link to comment
Share on other sites

U mnie sprawa naprawy komputera wygląda zupelnie inaczej,nie chodzi tu o brak funduszy na jego naprawę ponieważ sprzet jest jeszcze na gwarancji. Producent nie chce uznać usterki i dlatego to wszystko tak długo trwa ale mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu sprawa sie wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...