Jump to content
Dogomania

Jamnicza skarpeta na najpilniejsze jamnicze potrzeby.


danka1234

Recommended Posts

[quote name='danka1234']jamnik nie jamnik,najważniejsze że chce być z nami :lol:[/quote]
Danusiu, musisz przyznać, że jest podobna do jamnika... ma takie jakby kłapnięte uszka i łapki ma i oczka...
O, ogonek ma- zupełnie jak jamnik! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen][B]Witam serdecznie, przypominam że regulamin bazarku wymaga wpisania daty zakończenia w tytule. Jest to bardzo przydatne nam - Moderatorom. Dzięki temu staramy się usprawnić przenoszenie już zakończonych bazarków do osobnego działu.

Jeśli data jest jasno określona proszę ją umieścić w tytule.
Gdy bazarek ma opcję KUP TERAZ lub licytację np tydzień od pierwszej oferty - proszę wpisać datę na wyrost - np za miesiąc, a gdy padną oferty można zawsze ją sprecyzować.


Pozdrawiam.

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris'][COLOR=DarkGreen][B]Witam serdecznie, przypominam że regulamin bazarku wymaga wpisania daty zakończenia w tytule. Jest to bardzo przydatne nam - Moderatorom. Dzięki temu staramy się usprawnić przenoszenie już zakończonych bazarków do osobnego działu.

Jeśli data jest jasno określona proszę ją umieścić w tytule.
Gdy bazarek ma opcję KUP TERAZ lub licytację np tydzień od pierwszej oferty - proszę wpisać datę na wyrost - np za miesiąc, a gdy padną oferty można zawsze ją sprecyzować.


Pozdrawiam.

[/B][/COLOR][/quote]

[SIZE=4][SIZE=3]My również bardzo serdecznie i cieplutko witamy i w czym problem pytamy? Nie jest to bazarek, nawet nie na bazarkach umieszczone Podobna akcja działa z powodzeniem w tym samym dziale z tym że skierowana na potrzeby starych psiaków. Będziemy ogromnie wdzięczni za wyszczególnienie o co biegusia?

link do podobnej akcji: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/skarbonka-112210/#post10264088[/URL]

Serdecznie dziękujemy i w napięciu czekamy na bieg wydarzeń.[/SIZE]

[SIZE=2]No chyba że jak w powiedzeniu "sa psy i sa jamniki, bo jamnik to nie pies :)[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha no to klops:grins:. Znalazłam ten link przez reklamy bazarków które przeglądałam późną porą w celu porządków i nie zerknęłam że to nie bazarkowy wątek :oops::oops::oops:


Przepraszam ;D
I zdecydowanie nie chodzi tu o moje uprzedzenie rasowe do jamników :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie;)
chciałabym wspomóc leczenie Plastusia, nazbierałam troszkę rzeczy na bazarek i tu moja prośba: czy znalazłaby się jakaś Dobra Dusza która by bazarek wystawiła? ja nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać (nie mam aparatu itp) a i z czasem u mnie kiepsko zeby się wszystkiego uczyć. A mam nadzieję ze bazarek by choć troszkę wsparł Plastusia,
pozdrawiam serdecznie Jamnicze Ciotki i na pomoc liczę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...