Jump to content
Dogomania

Westie w potrzebie/znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

[quote name='izatemka']No dwa,jedna sunia i jeden samiec, tak wynika z ogłoszeń,ale za samca chcą kasę i pisza,że nadaje sie do pilnowania posesji :crazyeye:[/QUOTE]
Nie, no teriery są zajadłe, szczekają, ale do pilnowania? Może jeszcze na łańcuch? :roll:

Panczenka szkoda (tzn gratuluję psiaka, ale szkoda mi tych z alegratki) bo właśnie o Tobie myślałam... No cóż, może ktoś się znajdzie- zakładając że suka i pies jeszcze będą dostępne... Myślałam też o DT- ale u mnie nie wiem jak by się dogadała ze staffordką (jedną tymczasowiczkę miałam i było OK), ale pod koniec września przyjeżdża do mnie szczenię, więc jeśli tymczas miałby być dłuższy, suczka musiałaby być zdrowa... No i musiałabym przekonać TZa i mamę... Tak więc to takie wyjście awaryjne, zawsze się boję oferować DT, bo jednak mam 4 swoje psy, a nie z każdym się zgodzą (z suczkami łatwiej niż z psami). Może zróbmy rozeznanie czy ktoś z wczeniej zainteresowanych białaskami, jeszcze się interesuje- wtedy mogłabym sunię u siebie "sprawdzić"- tzn zobaczyć w jakim ona jest stanie, jaka jest... Gorzej z transportem- tego nie oferuję...

edit: No więc z mamą już rozmawiałam- jakby nie było, mieszkanie moje nie jest... I odpowiedź uzyskałam taką, że tylko na bardzo krótki czas- ze względu na szczeniaka, planowane krycie (raz przez sytuację obcego dla moich psa miałam w hodowli resorpcję płodu, a właśnie Milkę będę teraz kryć-we wrześniu pewnie). Nie wiem też jak Ariel zareaguje- w przypadku Nutki było OK, ale Nucia była baaardzo uległa- wyciągnięta ze schronu, wycofana bardzo... Nie wiem co robić :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hey Panczenka gratuluję suni mam nadzieję że się mimo wszystko spotkamy, powiedz mi jak Ci pasuje w tygodniu? w jakich godzinach?

Izatemka czy dobrze zrozumiałam że te westy są w Opolu znaczy obok? Arielka na Twoim miejscu nie ryzykowałabym....
Jeśli chodzi o tymczas to ja oczywiscie suńcię mogę wziąć ale psa już nie bardzo. Moje dziecię się zrobiło niedobre ostatnio...i mogło by być nieciekawie.
Czy nie było żadnych innych chętnych na westiki?muszę przewertować strony

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest takie ogłoszenie o przyjęciu pieska lub suczki (z włosem), myślę, że można zasugerować westika. (16 sierpień)
[URL]http://chorzow.olx.pl/przyjme-psa-sunie-z-wlosem-w-kazdym-wieku-iid-239800400[/URL]
Ogłoszenie o przyjęciu pieska małej rasy, fajnie się zapowiada, domek na wsi, lasek, jeziorko (6 lipiec)
[URL]http://srem.olx.pl/przyjme-pieska-malej-rasy-iid-216368400[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Psiaki są jednak dalej niż myślałam i ja na pewno mam bliżej jak sekkmet, sunie też mogę wziąć ale pytanie brzmi czy ma sens jeśli one są na razie w domku i chyba im nic nie grozi...chyba że bierzemy je żeby nikt inny je nie wział do rozmnażalni ale wtedy co z psem?? Kto może jego wziąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izatemka']Od jest do odkupienia....tanio,jak twierdzi ogłaszajacy...ale do odkupienia[/QUOTE]
[I]do odkupienia... z jednej strony można byłoby go odkupić, żeby potem nie ogłaszano go jako reproduktora, ale z drugiej strony jak tej jego "właściciel" jak zobaczy, że ludzie odkupują te psy to czy nie będzie dawał do neta więcej takich ofert?
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Nie!!!!zasada jest jedna nie odkupujemy i nie napełniamy dodatkowo kieszeni pseudo, pieniędzmi które mają iść na leczenie!!!!
Wątek transportowy założony, jeszcze późnym wieczorkiem postaram się tam zadzwonić. Izatemka Ty tam dzwoniłaś? masz więcej info może?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213366-Opole-lubelskie-ko%C5%82o-Radomia-do-Tych%C3%B3w-lub-Zielona-G%C3%B3ra-dla-Westki?p=17494331#post17494331[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Na pewno nie ma większych zysków niż kwota która prawnie ustala że powyżej trzeba rejestrować dochód, a jeśli nawet to się nie przyzna a Ty nie udowodnisz nic bo przecież umów nie podpisuje!!!ani kart miotów nie ma by określić ilość sprzedanych psów.[/QUOTE]
bezsilnosć tak bardzo boli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westy22']Kolejny westie: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=241388779231503&set=a.241388679231513.50978.167056143331434&type=1&theater#!/media/set/?set=a.241388679231513.50978.167056143331434&type=1[/URL][/QUOTE]

To nie jest westie, tak mi się przynajmniej wydaje, prędzej hawańczyk, albo maltańczyk....

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się dziewczyny, że coś myślicie w sprawie suczki- warto przynajmniej ją zabrać- pomyślcie- 3 lata i 2 mioty albo na odwrót- ona się tam wyniszcza :sad: Samiec- pies- ewentualnie w pseudo tylko kryje, ale jego zdrowiu to nie szkodzi... Może to działanie bardzo małymi kroczkami, ale zawsze pomoc doraźna...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zapraszam Was na VI, wakacyjną edycję bazarku fotograficznego:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213699-Bazarek-fotograficzny-VI-wakacyjna-EDYCJA-zg%C5%82oszenia-zdj%C4%99%C4%87-do-11.09-DO-P%C3%93%C5%81NOCY-%29?p=17533958#post17533958[/url]

Zwycięzca decyduje na jakiego psiaka w potrzebie przeznaczy nagrodę! Proszę też o reklamowanie bazarku, im więcej osób weźmie w nim udział tym większa nagroda :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane i jak w końcu z tą sunią?

Ja mogę ją wziąć na dt, z ewenytualnosci pozostania u mnie na DS - to juz do ewentualnego uzgodnienia z mężem.

Szukam jakiejs biedy po utracie Staśka, bo nadzieje stracilam :(

Sunia źle pewnie nie ma, problem by jakis kolejny pseudo jej nie wziął, wtedy to juz dramat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...