Jump to content
Dogomania

Zawody w Wysokiej "O ZŁOTY BUT"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

akurat nie tyle miękciej co bardziej medialnie ... czerwien krwi na tle bialego sniegu etc ... do soboty z pewnoscia nie napada wiecej niz 3 cm sniegu co w efekcie zapewni doskonale maskowanie kamulcow ...

ZAWSZE MOŻNA BIEC/JECZAĆ PREWĄ STRONĄ DROGI PO POLU!!

lewą nie radzę, rów jest 'troszkę" głęboki

:lol: :lol: :o

Link to comment
Share on other sites

ZAWSZE MOŻNA BIEC/JECZAĆ PREWĄ STRONĄ DROGI PO POLU!!

lewą nie radzę, rów jest 'troszkę" głęboki

:lol: :lol: :o

Taaaaaaaaaa

W zeszlym roku pogoda byla sucha i sloneczna a kolega pognal polem i zaliczyl wywrotke :)

Wydaje mi sie ze lepiej po drodze bo pole to bedzie pewnie grzaskie :lol:

Link to comment
Share on other sites

No więc tak.

Po dzisiejszych opadach i wczesniejszych prognozach postanowiłem zabrać i wózek i sanki, ale......

miałem małe problemy natury technicznej z saniami więc zabieram tylko wózek. Mam już go nawet na dachu spakowany więc się nie wymigam :D

Szerokiej drogi wszystkim i do zobaczenia na miejscu !

Link to comment
Share on other sites

no pierwszy dzien przezyli wszyscy!!!!!!!!!!!!! :D polowa zaliczyla glebe, polowa pomylila trase ... no jak to w wysokiej ;-) ALE ZYJĄ !!!!

choc nalezy to zaliczyc do kategorii cudow bo slynne juz kamulce to pryszcz - na to doszly 3 cm sniegu i totalny lod przy zjezdzie z gorki ... wiec jak np zjezdzala w dol Agnieszka to ludzie odwracali glowy zeby tego nie widziec !! :o ... no ale nikt sobie nic nie zrobil a poniewaz rozpoznali juz niebezpieczenstwa to mamy nadzieje bedzie dobrze ... ale jest naprawde bojowo ... patrzac z pozycji widzow ..wiec co dopiero powiedza oni jak wroca hoho ... a moze powiedza ze bylo super ;-)

jutro wkleje rano fotki i fimik bo w domku nie mam kabelka ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...