Jump to content
Dogomania

Zawody w Wysokiej "O ZŁOTY BUT"


Agnieszka_

Recommended Posts

Są juz kolejne szczegółowe informacje o zawodach, tym razem w Wysokiej :D

20–21 listopada 2004

Komitet Organizacyjny

IX Jesiennego Międzynarodowego Wyścigu Psów Zaprzęgowych

"O ZŁOTY BUT”

Sołtys wsi Wysoka – Wysoka

Łódź Łódzki Klub Przyjaciół Wilków i Psów Północy „WATAHA”

Polski Otwarty Związek Stowarzyszeń Sportu Psich Zaprzęgów

Gospodarstwo Rodzinne Wróblów

Agencja Reklamowo –Filmowa „Radocka Art.” Wysoka

Hodowla Psów Rasowych „Z Radockiej Góry” w Wysokiej

Konsultacja Kynologiczna

Związek Kynologiczny w Polsce - Odziały w Krakowie i Katowicach

Przewodniczący – Ryszard Drzazga – Sołtys wsi Wysoka

Gospodarz Wyścigu – Daniel Wróbel – współwłaściciel gospodarstwa

Kierownik Wyścigu – Jerzy Prochal - Agencja Reklamowo - Filmowa „Radocka Art.” Wysoka

Kierownik Trasy – Jacek Zawadzki - Łódzki Klub Przyjaciół Wilka

i Psów Północy„Wataha”

Opieka medyczna – dr Andrzej Szopiński i dr Jerzy Płatek – ZPOZ

w Wysokiej „ESKULAP” S.C.

Sekretariat Wyścigu – Michalina Palarz – Prochal -Hodowla Psów Rasowych „Z Radockiej Góry” w Wysokiej

Obsługa Internetowa – Andrzej Czuchajew - „GRAFKOM” Systemy Komputerowe Wadowice

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www,grafkom.pl/zloty_but.

Drodzy Maszerzy !

20 i 21 listopada 2004 spotkamy się po raz dziewiąty na Wyścigu „O Złoty But w Wysokiej, do której to wsi większość maszerów zna już drogę na pamięć. Trasę Wyścigu także. Start i Meta usytuowane będą tak jak w zeszłym roku na szczycie Radockiej Góry. Mamy nadzieję, że trasa spodoba się wszystkim zawodnikom i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie – byłaby to stała trasa Złotego Buta w przyszłości. Nie obiecujemy, że będzie śnieg, nie obiecujemy, że nie będzie błota, natomiast mamy nadzieję na miłą i sportową atmosferę.

Tradycyjnie już zamieszkamy w Domu Pielgrzyma przy Klasztorze Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej gdzie odbędzie się również wieczór maszera. Zapraszamy gorąco wszystkich chętnych do uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej w intencji naszych piesków

Pomysł z podziałem – każda rasa to jest klasa już się przyjął więc z klasami będzie jak zwykle.

Do miłego zobaczenia – Jerzy Prochal

Klasy Startowe wg. Regulaminu P. O. Z S. P. Z. + nowe

O A B C

Pulka SD

Pulka SH

Klasa Vello

Skandynawska SD

Skandynawska SH

1–Syberian Husky

2–Grenlandhund

3–Alaskan Malamute

4–Samoyed

5–Inne psy.

Uwaga:

Daną klasę uznaje się przy minimum 3-ech załogach.

Zawody odbędą się według międzynarodowego regulaminu POZSSPZ

Jeśli będzie śnieg – obowiązują narty i sanie.

Przewodniczący – Ryszard Drzazga

Gospodarz Wyścigu – Daniel Wróbel

Konferansjer – Robert Butwicki

Sędzia Główny – Jerzy Prochal

Sędzia Mety – Edmund Jarecki

Sędzia Startu – Władysław Adamczyk

Kierownik Trasy – Jacek Zawadzki Klub „WATAHA”

Główny Lek.Wet. – Andrzej Zieliński

Obsługa komputerowa – Krzysztof Haja

Biuro Wyścigu czynne od piątku - 19.11.2004 od godz. 15.oo

Dom Pielgrzyma - Klasztor Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej Tel: tel: +48 692 73 43 63, 0602 74 25 81

Zakwaterowanie.

Dom Pielgrzyma - Klasztor Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej tel/fax: (0..) 33 876 55 39, 0608 211992

e-mail: [email protected] , [email protected]

Ceny noclegu w Domu Pielgrzyma wynoszą od 25 do 35 zł za dobę wraz z śniadaniem. Za pieska w pokoju opłata 5 zł.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 05.11.2004. Aby uniknąć zakłóceń organizacyjnych prosimy o dotrzymanie terminu. Zgłoszenia późniejsze nie gwarantują otrzymania kompletu upominków startowych. Dla usprawnienia organizacji Wyścigu numery startowe będą wydawane w biurze Wyścigu w dniu 21 Listopada 2002 (piątek) na odprawie zawodników o godz. 21. oo.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres sekretariatu Wyścigu

Opłata startowa ( mimo szczerych chęci nie udało się Organizatorom uniknąć tej uciążliwości) wynosi 50 zł od maszera i 10 zł od osoby towarzyszącej. W ramach powyższych opłat organizatorzy zapewniają gorące posiłki na mecie, poczęstunek na Wieczorze Maszera. Również dyplomy, upominki i nagrody oraz puchary.

Miejsce Wyścigu.

Tegoroczna trasa będzie taka sama jak zeszłoroczna. Start i Meta usytuowane będą na szczycie Radockiej Góry w gospodarstwie rodziny Wróblów. Długość nie przekroczy 10 km. Jeśli nie będzie śniegu – będzie nieco krótsza.

Program

Piątek – 19 listopada 2004

15.oo do 21.oo – przyjmowanie zawodników

21 oo – odprawa – omówienie trasy

Sobota – 20 listopada 2004

7.oo do 8 – śniadanie

9.oo do 11.30 - odprawa weterynaryjna i techniczna

przy starcie w Wysokiej

11.55 – Uroczyste otwarcie Wyścigu - Wysoka

12.oo – Start pierwszego zawodnika.

15.oo – Wyścig dla dzieci.

17.oo – spotkanie z Robertem Korzeniowskim

18.oo – Wieczór Maszera. Dom Pielgrzyma przy Klasztorze OO Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej

Niedziela – 21 listopada 2004

8.oo – Msza Święta dla zawodników.

9.oo – odprawa weterynaryjna jak poprzedniego dnia

11.oo – Start wg czasów z poprzedniego dnia.

Ok. godz 15.oo –Wręczenie nagród i uroczyste

zakończenie Wyścigu o „Złoty But”- Wysoka

Sekretariat Wyścigu:

Radocka Góra 34-105 Wysoka

tel: +48 338737780, +48 692 73 43 63,

e-mail: [email protected]

KARTA ZGŁOSZENIA

IMIĘ I NAZWISKO .......................................................................

(Name, Vorname)

DATA URODZENIA ......................................................................

(Gegurtadatum)

ADRES .+tel...........................................................................................

(Adresse)

............................................................................................................

e-mail..................................................................................................

NARODOWOŚĆ .............................................................................

(Staatsangeharigkeit)

KLUB ...............................................................................................

(Vertein)

KLASA .............................................................................................

(Klasse)

NUMER BUTÓW ...........................................................................

(Schuhgrosse)

Obowiązkiem uczestnika jest przedłożenie dokumentów psów:

- rodowód,

- aktualne świadectwo zdrowia,

- świadectwo szczepień,

Ilość osób towarzyszących maszerowi .............................................

1. Ze szczegółowym regulaminem Wyścigu, uczestnicy zostaną zapoznani na odprawie w dniu 19 listopada 2004.

2. Sprawy nie ujęte w regulaminie oraz jego interpretacja należeć będą do organizatora.

3. Każdy z uczestników bierze na siebie odpowiedzialność cywilną i finansową za zaistniałe wypadki oraz za ewentualne szkody spowodowane przez jego psy.

4. Przesłanie podpisanego zgłoszenia zobowiązuje do przestrzegania regulaminu Wyścigu oraz stanowi zobowiązanie materialne zgłaszającego do uiszczenia opłaty za start, bez względu na to, czy zawodnik wystartuje.

............................ ...............................

data podpis

Rasa psa Imię i przydomek psa Rodowód (dot. Kl. 1,2,3 i 4) Data

............ ........................... ............................... urodzenia ..............

No i znów pytanie, jedziecie ? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja myślę że jadę. Co poniektórzy już i tak stwierdzili że z moim brzuszkiem to na te górkę nie dotrę!.

Cóż spróbujemy.

Hello :)

Oczywiscie dasz rade pod gorke, przeciez brzuszek mozna tam zrzucic doskonale.

My oczywiscie jedziemy do Wysokiej pewnie wystawimy kilka zalog.

Po ostatnim wieczorze maszera w Kalwarii wszyscy stwierdzili ze jada :lol:

Bedzie sie dzialo :lol: Szczegolnie w niedziele pod gorke, juz sie nie moge doczekac :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla usprawnienia organizacji Wyścigu numery startowe będą wydawane w biurze Wyścigu w dniu 21 Listopada 2002 (piątek) na odprawie zawodników o godz. 21. oo.

No to ja sie spoznilem na wydawanie numerow startowych :)

Agnieszka skad masz to info ????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Nie zauważyłam wcześniej tej złej daty, widocznie ktoś się pomylił jak to pisał

Prochal ma tę samą formułke od 9 lat. hehehhe wybaczcie mu to ;-)

Bo ja wyslalem i nie wiem czy dotarly, jak ktos dostal jakies potwierdzenie mailem niech da znac

My już wysłalismy, ale ja mam taki nawyk, ze przy wysyłaniu zgłoszenia, prosze o zwrota. Juz sie kilka razy zdarzyło ze mejle nie doszły, bo albo zgineły w cybernetycznym wszechświecie, albo organizatorzy mieli zapchane skrzynki i im wisiał na serwerach nie schodząc do kompa. W Cinsje np. z tego powodu groziło nam o wwyższe wpisowe, stąd dmucham na zimne.

CO DO PROCHALA - mnie odesłał kwita, ze dostał. I radze tez tak zrobic, ni chybi za chwilę mu sie zapcha skrzynka, tak jak rok temu i wczesniej, i nic nie bedzie do niego dochodzic ;-)

Link to comment
Share on other sites

O szczegóły musisz zapytać najlepiej Grzesia. Z tego co wiem, to zna trasą na pamięć :)

Ta "górka" to wyjazd na Radocką Górę. Nie chcę cię wprowadzić w błąd podając ile tego podjazdu jest, bo nie jestem 100% pewna.

Podjazd kończy się metą na górze :P

Ja byłam tylko pomocnikiem i nie będę przytaczała epitetów jakie rzucali zawodnicy na mecie :lol: Niech sami ci powiedzą czy te epitety były właściwe w stosunku do trasy :wink:

Jeszcze jedno; ZH - velo czy D?? 8)

Link to comment
Share on other sites

Co do gorki- to najpierw na dol po kamyczkach potem, potem troche plaskiego a na finisz kawaleczek pod dosyc stroma gorke i juz za chwilke meta :)

My sie wybieramy i do Wysokiej i do Lublinca :)

Od Prochala tez juz dostalem potwierdzenie- a buty polecam w zeszlym roku byly super :lol:

Link to comment
Share on other sites

ZH, tylko od razu sie nastaw na zapewniony lekki chaos organizacyjny, to nie bedziesz zmuszony do pisania takich elaboratów jak w przypadku Worony. 8) Złoty But już taki był, jest będzie i ma być - i koniec ;-)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

ZH rozpieprzy kolejną imprezę . Tego boisz się ewaka? :cry:

ZH zostań lepiej w domu bo w przyszłym sezonie nie będziemy mieli gdzie jeździć. :modla:

Link to comment
Share on other sites

ZH rozpieprzy kolejną imprezę .

Szybszy, chyba go trochę przeceniasz w tej mierze :) Myslisz, że drzemie w nim taka siła??? Chociaż ponoć trening czyni mistrza 8)

Obawiam się jednak, ze w razie pojedynku moze polać się krew. Prochal jest typem bezkompromisowca-dyskutanta (ktory zawsze lubi miec ostatnie słowo ;-)), i który przegada każdego.

Przyjedź, z racji twojego wszechobecnie znanego uwielbienia dla ZH, obserwacja takiej konfrontacji moze byc interesująca. :P

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość z ostatniej chwili - z dzisiaj Zawody u Prochala bedą zaliczały się do Pucharu Musher Cup, w związku z tym zmini sie nieco klasyfikacja klas. Nie bedzie tym razem - TYPOWO PROCHALOWA (ci co byli choć raz u niego, wiedza, ze jest inna niz w regulaminach PFSZPRP oraz POZSSPZ). Bedzie standardowa.

Link to comment
Share on other sites

Na stronie "złotego buta" jest podany adres na jaki należy przesyłać zgłoszenia: Radocka Góra 34-105 Wysoka - czy ten adres nie jest aby za ubogi - czy nie powinno być przy Radockiej Górze jakiegoś numeru? Chyba, że tam jest tylko jeden dom - nie wiem, nie byłem.

Może mnie ktoś oświeci

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Na stronie "złotego buta" jest podany adres na jaki należy przesyłać zgłoszenia: Radocka Góra 34-105 Wysoka - czy ten adres nie jest aby za ubogi - czy nie powinno być przy Radockiej Górze jakiegoś numeru? Chyba, że tam jest tylko jeden dom - nie wiem, nie byłem.

Może mnie ktoś oświeci

Giziu, dotrze nie martw się. W promieniu kilkudziesięciu kilkometrów wszyscy wiedzą kto to Prochal i Michalina. A tak gwoli ścisłości, to nazwa "radocka góra" nie znajdziesz w żadnych oficjalnych mapach (chyba że już może ją jakieś władze zaakceptowały ;-).

Tę nazwę górce na której mieszkają nadali kilkadziesiąt lat temu Jurek i Michalina. ;-) Także list na ten adres powinien bez problemu dotrzeć.

A co do Musher Cup, to ponoć w tym tygodniu ma już być ogólnodostępny regulamin pucharu. Jak tylko do mnie dotrze, lub pojawi się gdzies, to go tu wrzucę, no chyba że Agnieszka_ będzie go miała najsampierw ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...