Jump to content
Dogomania

Zawody w Wysokiej "O ZŁOTY BUT"


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super

Do pucharu są liczeni wszyscy którzy będą brali udzial w zawodach. Nikt już nie będzie patrzył na przynależnośc klubową - i nie będzie tak (w mojej klasie, że Puchar Polski wygrywał gość który był max. 8 na zawodach a należał do klubu).

Cieszy mnie również fakt, że będzie osobny puchar w canicrossie i Skijoringu. Jak dla mnie przynajmniej na razie chwała organizatorom.

Zobaczymy jak będzie w praniu.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawde az "tak wielu" forumowiczów wybiera sie po Złotego Buta?

szczerze mówiąc to myslalem ze bedzie ostrzejsza wymiana zdan w tym topicu, ale nic to.

Ponowię wczesniejsze moje pytanie (chyba kiedys pytałem w innym topicu):

Jak mniej wiecej wyglada trasa? Ile jest tak w km tej gorki? No i oczywsicie kto sie zglosil i do jakiej klasy?

Super

Do pucharu są liczeni wszyscy którzy będą brali udzial w zawodach. Nikt już nie będzie patrzył na przynależnośc klubową

:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawde az "tak wielu" forumowiczów wybiera sie po Złotego Buta?

szczerze mówiąc to myslalem ze bedzie ostrzejsza wymiana zdan w tym topicu, ale nic to.

Ponowię wczesniejsze moje pytanie (chyba kiedys pytałem w innym topicu):

Jak mniej wiecej wyglada trasa? Ile jest tak w km tej gorki? No i oczywsicie kto sie zglosil i do jakiej klasy?

Ja sie zglosilem.Oczywiscie do C1

A co do trasy to taka jak w zeszlym roku:)

Kto wie ten byl, a kto nie byl(patrz-->husky-regan) niech nie pęka i przekona sie na miejscu o tym jak wyglada Radocka Gora :)

Link to comment
Share on other sites

Jak mniej wiecej wyglada trasa? Ile jest tak w km tej gorki? No i oczywsicie kto sie zglosil i do jakiej klasy?

Z tej górki to jest tak mniej więcej 30 sekund. :D :wink:

52.jpg

Wyobraź sobie, że stoisz tak by mieć powyższy widok. Kierunek jazdy po starcie jest wzdłuż Twojej prawej ręki, grzbietem, delikatnie pod górę.

26.jpg

Start jest po trawie, a potem jedziesz taką drogą.

13.jpg

15.jpg

18.jpg

po czym góra się kończy i trzeba zapitalać w dół po kamolach.

Na końcu zjazdu jest skrzyżowanie, na którym skręcasz 90 stopni w lewo i jedziesz ponownie wzdłuż tego grzbietu, tyle że doliną pod nim w przeciwnym kierunku. Troszkę pod górkę, troszkę w dół, troszkę trawersując zbocze po grząskiej trawie, aż zaczyna się podjazd. Nie duży, potem w prawo i trochę płaskiego dla odpoczynku. A następnie ogólnie mówiąc kierując się na lewo zataczasz łuk i wjeżdżasz na górę (nie licząc drobnego zjazdu do rowka, potem już tylko pod górę, miejscami stromo :wink: ).

Dojazd do mety znów po trawie.

33.jpg

37.jpg

55.jpg

No, już prawie meta, a przed chwilą gdzieś tam na dole po prawej jechałeś. :wink:

Uwaga.

Opis dotyczył trasy zeszłorocznej, dł. 4,25 km.

Link to comment
Share on other sites

Za tydzień będzie już po wszystkim, a tu ciągle nic nie wiadomo kto będzie a kto nie :evil:

Poza tym, to u nas spadł śnieg :lol: Co prawda nie u mnie bezpośrednio ale ciut wyżej w górach zabieliło, że aż miło. A prognoza na najbliższy weekend tez jest obiecująca, bo ma być do -7 i padać śnieg :o Więc... Sanie gotowe?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na weekend ma padać śnieg - a ja nie mam nart i nie umiem na nich biegać. Teraz jestem w rozsterce czy wogóle jechać. bo co będzie jak przejade 500 km z nastawieniem na canicross a tu, cross odwołany i trza na nartach zapylać. :-?

Giziu, jak chcesz, to dam ci na priv nr tel. do Prochala i przed wyjazdem zadzwonisz jakie są warunki.

Ja chcę startować w velo i mnie powiedział tak: "jak będą chętni do jazdy po śniegu na rowerach to będą jechać".

A swoją drogą, to myślę, że nie napada na tyle śniegu, by jeździć na saniach lub nartach.

Prognozy opadów śniegu już się przesuwają o jeden dzień, a jak się przesuną jeszcze o jeden, to śnieg zacznie padać w niedzielę. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zastanawiam się dlaczego jak jest śnieg to nie ma canicrossu, a co to po śniegu biegać nie wolno czy co?

Chyba zadzwonie do Prochala i zapytam czy jak będzie śnieg to będzie cross bo jechac 500 km żeby pokibicować do słaby interes.

E no, regulamin mówi, że jak jest 3 startujących, to są klasyfikowani.

Widziałem już wyniki zawodów, gdzie były i buty i narty. :wink:

Od czego jest nazwa tych zawodów. :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...