Jump to content
Dogomania

Zawody w Wysokiej "O ZŁOTY BUT"


Agnieszka_

Recommended Posts

My też już wrócilismy, jakoś się udało, chociaż droga do domu była tak samo ekstremalna jak trasa u Prochala... ;-( Z resztą dojazd dla niektórych też nie był udany, bo ni obyło się bez wypadków. W każdym razie -co do trasy - bo u nas zawsze się coś musi zdarzyć ;-) - Dominik złapał gumę na 800 metrze pierwszego dnia, jechał na jednej stronie, i zaliczył 3 razy glebę ;-)

Dla niezorientowanych - w wysokiej w piatek był regularny HURAGAN - na Radockiej powyrywało drzewa z korzeniami, nie było prądu, wody, telefonów... Przy nas wiatr połamał na pół 375 lipę która stoi w środku Porchalowego wzgórza, ta zaś powaliła wszystkie linie, obórkę, i część kojca... Z trasy wywiało część taśm i znaków...

Poza tym było super - no i wszyscy dogo znowu w komplecie ;-) A to najważniejsze ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też po raz kolejny przeżyłem Wysoką. :wink:

U Prochala jak zwykle musi być ekstremalnie, ale dopiero gdy przed startem przejechałem testowo trasę, to się przekonałem, że cała tegoroczna trasa była ekstremalna, zwłaszcza dla velo. :D

Poczynając od szaleńczego zjazdu po przykrytych śniegiem, a miejscowo oblodzonych kamolach; bryji śniegowo-błotnej podczas jazdy przez łąkę; dwóch mocnych podjazdów, na których jak się stanęło to nie było szans już ruszyć; gładkich jak szklanka odcinków asfaltowych. :smhair2:

Drugiego dnia, jak dosypało śniegu, było jeszcze bardziej hardcorowo.

Swoich obrażeń cielesnych nie będę przytaczał, ale napiszę tylko, że zaliczyłem każdego dnia po glebie podczas zjazdu przy 35 km/h. :evilbat:

Żeby było jeszcze ciekawiej, to mój biały erotoman :wink: postanowił drugiego dnia bliżej się zaznajomić z suką Jolki Kałat i było po biegu.

Agnieszka podaj, jak możesz czasy z velo, bo wg mojego prowizorycznego wyliczenia wynikało, że zająłem 4 miejsce, a przy rozdaniu nagród zostałem wywołany jako 3. :o

A punktacja Musher Cup potwierdza moje wyliczenia, czyli wychodzi na to, że nie słusznie dostałem brązowy medal.

Link to comment
Share on other sites

Grzesiek komputerowiec zrobił błąd przy wydruku wyników i dlatego zostałeś wyczytany jako 3. Według czasów jesteś 4. Niestety za późno organizatorzy się zorientowali i dopiero wyszło to dzisiaj przy podliczaniu punktów do musher cup.

W takim razie podam Ci wyniki velo m :

1. Łacek Jan 33:01 (15:52, 17:09)

2. Tracz Igor 33:53 (16:18, 17:35)

3. Krkoska Jili 38:16 (17:05, 21:11)

4. Liszka Grzegorz 38:47 (17:56, 20:51)

5. Świderski Michał 40:48 (19:26, 21:22)

6. Hetnał Miłosław 45:15 (22:51, 22:24)

7. Brol Dawid 49:50 (24:05, 25:45)

8. Sadlik Jan 50:59 (25:55, 25:04)

9. Szmidt Sebastian 52:30 (25:03, 27:27)

10. Kłoska Henryk 54:35 (26:34, 28:01)

11. Nowak Tomasz 54:42 (24:12, 30:30)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...