Jump to content
Dogomania

Jestem Parszywek - na DT. u Kasi w "Kocim Świecie"-Pomóż w utrzymaniu staruszka.


Osa

Recommended Posts

[SIZE=4][B]Ciotki ja będę parę dni :roll: bez netu ....
Mam nadzieję, że szybko znów mi go przywrócą...
Odwiedzajcie Parszywka...
Plisss....


[/B][/SIZE][quote name='malagos']

[SIZE=1]Oso kochana, ja nie mieszkam w Nasielsku :evil_lol:[/SIZE][/quote]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Tak czy siak i tak palnę Cię w ucho...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Osa'][SIZE=4][B]Ciotki ja będę parę dni :roll: bez netu ....[/B][/SIZE]
[B][SIZE=4]Mam nadzieję, że szybko znów mi go przywrócą...[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Odwiedzajcie Parszywka...[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Plisss....[/SIZE][/B]
[/quote]


Cioteczka [B]Osa[/B], Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem ;) :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']na mnie można liczyc! - oczywiście dodam że nocą:cool1::evil_lol:[/quote]

Nocna Cioteczka, a Ty jeszcze "świecisz" na zielono o tej porze:crazyeye:, chyba dogo coś źle pokazuje:cool3: bo to nie Twoje godziny bycia tu :evil_lol::cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']
Nocna Cioteczka, a Ty jeszcze "świecisz" na zielono o tej porze:crazyeye:, chyba dogo coś źle pokazuje:cool3: bo to nie Twoje godziny bycia tu :evil_lol::cool1:
[/quote]
masz rację Iv-późna godzina czas spac-Dudek nakarmiony a dogo dobrze godzinę pokazuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']masz rację Iv-późna godzina czas spac-Dudek nakarmiony a dogo dobrze godzinę pokazuje:evil_lol:[/quote]
Okta, no to się dzisiaj nocno-porannie zasiedziałaś :cool3: i nie wiadomo jak Ci powiedzieć, bo "dobranoc" o tej porze brzmi dziwnie :roll: no to może ........miłych snów ;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Serdeczne podziękowania dla Ukrytego Smoka i dla sleepingbyday :loveu:
Pieniążki już mam na koncie.
Nasz facet okazał się niezłym akrobatą-mimo niesprawnej całkiem łapki przelazł dzisiaj przez siatkę do miejsca gdzie są składowane opróżnione puszki i saszetki po jedzonku. Niezły bałagan zrobił :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koci-świat']
[B][SIZE=3][COLOR=blue]:smilecol::smilecol::smilecol:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=blue]Allegro cegiełkowe Parszywka:[/COLOR][/SIZE][/B]
[URL="http://www.allegro.pl/item508379100_pomoz_nam_uratowac_parszywka_vel_nobla.html"]Pomóż nam uratować Parszywka vel Nobla... (508379100) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
[/quote]
Osa: skopiuj ten link do pierwszego postu tego wątku jak już bedziesz miała net.

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś wspomoże Koci Świat kupując kartkę świąteczną?
Karteczki są rozkładane i można w środku napisać życzenia

[URL="http://www.allegro.pl/item512388302_pogryziony_buldog_i_pekinczyk_kartki_swiateczn.html"]Pogryziony Buldog i Pekińczyk kartki świąteczn (512388302) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...