Jump to content
Dogomania

Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów


betel

Recommended Posts

Dingo nie gania psów - jeśli ganiał to wtedy jak inne ganiały - wg słów Erki to jedna wielka sierota - on się bał nawet takiego malutkiego psiaka, który z obwisłą łapką koczuje pod lecznicą obok Erki pracy (pod nosem wetów i nikt nawet nie wpadnie na ten genialny pomysł, żeby temu psu pomóc:angryy:) , a jak jakis większy pies przyszedł na podwórko to uciekał do budy

psiaki zatransportowane do Maji w dniu dzisiejszym....Maja ma na tymczasie "stałym" sunię Sarę i Psuja vel Freda, któremu nie może znaleźć domu od lipca:-( Digusia nie obeszła sunia zza krat, w sumie Berę tez nie za bardzo...troszkę poszczekała i ucichła

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://images50.fotosik.pl/41/7a45fd61d605b3cemed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/426/e1f13e106adaf13amed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images24.fotosik.pl/306/17d74082229c8138med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images26.fotosik.pl/306/fba9cca8a02cf2a7med.jpg[/IMG]
Taki luksusowy kojec zapewniła naszym psikom Maajaa:multi:

Teraz musimy szukać domu na stałe. Mamy trochę czasu , ale pobyt u Maai , to nie dożywocie , więc czeka nas sporo pracy żeby tej dwójce znaleźć domy lub wymarzony przez Erkę jeden dom

Link to comment
Share on other sites

Dotarłam w końcu do domu i tu też!

Generalnie rzecz ujmując ..... jestem w szoku! Może faktycznie Erka miała rację ze swoimi marzeniami ! Bo .....
Dingo i Bera razem to tandem praktycznie niezauważalny :crazyeye: Faktem jest, że mnie ostatnie dwa dni praktycznie w domu nie ma, ale relację dostaję w miarę na bieżąco! (jak wyszłam z domu po 7 rano, to niedawno wróciłam) Cisza i spokój w kojcu Bez żadnych prób zniszczeń, nie ma pisków, wycia, szczekania po prostu nie ma psów .... .

A jeśli do dzisiaj w nocy nie udało im się sprowowokować moich terrierek do nawet małej pyskówki pod ich kojcem to jest to rekord świata i mam nadzieję tylko , że to nie jest cisza przed burzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Dotarłam w końcu do domu i tu też!

Generalnie rzecz ujmując ..... jestem w szoku! Może faktycznie Erka miała rację ze swoimi marzeniami ! Bo .....
Dingo i Bera razem to tandem praktycznie niezauważalny :crazyeye: Faktem jest, że mnie ostatnie dwa dni praktycznie w domu nie ma, ale relację dostaję w miarę na bieżąco! (jak wyszłam z domu po 7 rano, to niedawno wróciłam) Cisza i spokój w kojcu Bez żadnych prób zniszczeń, nie ma pisków, wycia, szczekania po prostu nie ma psów .... .

A jeśli do dzisiaj w nocy nie udało im się sprowowokować moich terrierek do nawet małej pyskówki pod ich kojcem to jest to rekord świata i mam nadzieję tylko , że to nie jest cisza przed burzą :roll:[/quote]

Uważaj zeby Ci nie zaczęły zbyt dużo mówić w Wigilię - a tak serio to mam nadzieję,że razem po prostu dobrze sie czują no i jeszcze nie czują sie gospodarzmi terenu , więc podporządkowują się Twoim złośnicom:lol:
Zreszta Dingo według słów Erki to oaza spokoju , więc pewnie i bera się przy nim wycisza.

Link to comment
Share on other sites

co do nk, teraz tyle powstało profili tego typu, że zauważyłam, iż ludzie niekiedy mają aż przesyt tego typu profili :shake:
dlatego myślę, że zakładanie kolejnego nie bedzie miało większego przebicia.
Jutro dodam psiaki na nasz ogolny profil bo dziś już padam.

a co do Psujka już pisałam na jego wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...