Jump to content
Dogomania

Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki


Erazm

Recommended Posts

No, granda, czysta granda :mad::mad::mad:

Itulca wytarmoszę (jemu kiedyś wszystke kudły wylecą od tego tarmoszenia :evil_lol:) oczywiście od cioteczek.

Itek ma nową współlokatorkę i jest mocno zszokowany, bo ma kłopot- nie bardzo dosięga, żeby ją obwąchać... :oops:

Zajrzyjcie do Luny (kolejna bieda skrzywdzona potwornie przez człowieka):
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardynka-po-wypadku-rabana-siekiera-rak-kosci-amputacja-pilne-144335/index12.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem.

Wczasy, jak to wczasy, ale jedno było super: Klara pływa jak szalona, w przeciwienstwie do Felka, który zamacza tylko czubek nosa i zmyka na brzeg. Świetna sprawa pływać z psem. Czułam się jak z wydrą:loveu:

Wracając do Itulca: dostałam kilka emaili w jego sprawie, nie zdążyłam wszystkich dokładnie poczytać, bo dziś wieczorem przyjechałam, a jutro rano już do pracy, więc zaraz znikam. Jutro poodpisuję i wczytam się w szczegóły. Jedno już wiem na pewno, żadna z osób piszących nie proponuje domu, tylko pomoc rzeczowo-finansową. Jest list z Norwegii, w którym Pani pisze o domu, ale nie u niej, a jedynie wspomina, że w Norwegii takie domy się znajdują. Dopytam co proponuje i jakie są tam możliwości.

[B]Odezwę się jutro do Pani Ireny z Niemiec i dam znać. Widzę, że była na wątku, więc z tego miejsca [U]pragnę Ją serdecznie pozdrowić, jak i Was wszystkich, moje Itusiowe aniołki[/U][/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Itek ma kolejne atrakcje (żeby się chłopak nie nudził)- dzikie koty w klatce, mysz z myszęty :evil_lol: też w klatce, maleńki szczeniak (przez tydzień) a teraz ogromny szczeniak.

Słoń zabawkowy uległ destrukcji, piesek (ten molestowany) właśnie kończy żywot ;)

Itek ma poza tym chwile kiedy chodzi zupełnie fajnie i takie kiedy sie ślizga na pupie... nie wiem, od czego to zależy, ale jedno jest pewne- tej lepszej nogi używa w pełni swiadomie, tej gorszej jako szczudełka- podpórki. to nie jest takie stanięcie "z rozpedu", tylko mniej wiecej normalne dreptanie....

siku coraz lepiej, właściwie nie używamy pieluch, coraz częsciej sika w konkretnym momencie- do miedniczki, lub po wyjściu na dwór... sam zaczyna sikać, nie naciskany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Itek ma kolejne atrakcje (żeby się chłopak nie nudził)- dzikie koty w klatce, mysz z myszęty :evil_lol: też w klatce, maleńki szczeniak (przez tydzień) a teraz ogromny szczeniak.

Słoń zabawkowy uległ destrukcji, piesek (ten molestowany) właśnie kończy żywot ;)

Itek ma poza tym chwile kiedy chodzi zupełnie fajnie i takie kiedy sie ślizga na pupie... nie wiem, od czego to zależy, ale jedno jest pewne- tej lepszej nogi używa w pełni swiadomie, tej gorszej jako szczudełka- podpórki. to nie jest takie stanięcie "z rozpedu", tylko mniej wiecej normalne dreptanie....

[B]siku coraz lepiej, właściwie nie używamy pieluch, coraz częsciej sika w konkretnym momencie- do miedniczki, lub po wyjściu na dwór... sam zaczyna sikać, nie naciskany.[/B][/quote]

I to jest najlepsza wiadomość w dniu dzisiejszym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Niesamowite.....!!! Itek prawie bez pieluch ??? No nie wierzę..!!!:multi:[/quote]
Szczerze mówiąc ostatni raz użyłam pieluchy przed dwoma? trzema? tygodniami albo dawniej... :razz: Powoli osiągamy stan podobny do Kry (trzymanie od wyciskania do wyciskania), chociaż moze uda się osiągnąć lepszy efekt, bo Itek wiecej czuje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ituś, kochany smrodku, tak trzymaj!!!!

:multi::multi::multi:



[/B]P.S. Dzis dostalam kilka konkretnych deklaracji wplat od osób, które trafiły na ogłoszenia. Jutro wejde na konto i sprawdze. Byloby super, moglabym kupic mu na droge wór karmy Urinary np.

Dzwonila dzis Pani Irena, by potwierdzić, czy wszystko aktualne, ponieważ w Rumunii jest pies w pilnej potrzebie i jesli Iti ma zostac tu, fundacja jedzie po tamtego. Potwierdzilam, ze jedzie.... teraz czekamy na termin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro'][B]Ituś, kochany smrodku, tak trzymaj!!!!

:multi::multi::multi:



[/B]P.S. Dzis dostalam kilka konkretnych deklaracji wplat od osób, które trafiły na ogłoszenia. Jutro wejde na konto i sprawdze. Byloby super, moglabym kupic mu na droge wór karmy Urinary np.

Dzwonila dzis Pani Irena, by potwierdzić, czy wszystko aktualne, [B]ponieważ w Rumunii jest pies w pilnej potrzebie[/B] i jesli Iti ma zostac tu, fundacja jedzie po tamtego. Potwierdzilam, ze jedzie.... teraz czekamy na termin.[/quote]
POdczytuję po cichutku watek, bo na nic sie tu przydam...ale ostatnie wieści o Itusiu zwaliły mnie z nóg...naparwde jesteście cioteczkie swiete...z niemozliwego czynicie mozliwe....to az zapiera dech w piersiach....nie będę tu "słodziła", ale mój podziw dla Was sięga zenitu...I jeszze cos...Ktoś cos gdzies pisal o pse w Rumunii...i malo nie padlam- bo wróciło mi wszystko, coprzezyłam w wakacje..przejeżzałam przez Rumunię...nigdy- powtarzam- nigdy nie widzialam takiej masakry psow jak tam....tam chyba pomoc juz jest niemozliwa...tam psy są szczesliwe- zyja samopas, nikt ich nie wiąże..żywią sie na stacjach benzynowych i parkingach..ale giną masowo pod kołami aut na trasach..to było okropne!!Zamykalam oczy zeby nie widziec ale kiedy nie otworzylam- zawsze za chwile tylko mokra plama" na asfalcie byla przede mną...:placz::placz::placz::placz:Okropnie przeżyłam to...to jest nie doopisania tak naparwde....
MAm nadzieje ze Itusiowisie poszczesci(bo szczesliwcem juz zotal- kiedy trafil na Was):loveu::loveu:
...ciesze sie tez z wiadomosci, ze jednak ktos- jakies fundacje zajmują sie psami z Rumunii...myslalam, ze tam nie dosięga żadna pomocna dłoń...:-(
Ituś- powodzenia- wierzę, że sie uda..z Twoim szczęściem...:lol:

[B]CIAPULKO- TO JUŻ 10 DNI BEZ CIEBIE..TAK TĘSKNIĘ:-(:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...