Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!


idusiek

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Ida, to może być karma.
Moje po niektórych karmach robią qoopska wielkości fury a po innych jak królicze bobki :evil_lol:

Może trzeba zmienic mu karmę?

A kupale są rzadkie i jakby polane tłuszczem??? czy w miarę normalnej konsystencji?[/quote]


konsystencja hmmm raczej taka normalna, natomiast koooopy ogromniaste jak z dużego psa ! No i ten łysiejący grzbiet mnie przeraża...:roll: on od poczatku je to samo czyli Purinę z kurczaczkiem dla szczeniorów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']

Teraz plan działania jest taki, żeby złapać ciepłą kooopę i zawieżć na badania.... tylko jak ? :roll:[/QUOTE]

Przerabiałam ten "problem" z moim Żwirkiem ... ;)
Też wydawało się to awykonalne. Ale zanim się obejrzeliśmy mieliśmy juz wszystko. Tylko fakt z kooponem trzeba na gwałt samemu lecieć do labolatorium.
A później samo "leczenie" nie jest już takie "koszmarne" - do każdego posiłku podaje się enzymy trawienne i to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Udało się, ciepła kupa pojechała dmlaboratorium i potwierdziła się niestety niewydolność trzustki. Dziś wet nam ustali dokładnie dawki suplementów (w tym kreonu).
(Kupy niestety o rzadszej konsystencji, karma nietrawiona w pełni i to bez znaczenia czy purina pro plain, czy inna, czy gotowany ryżyk).

Link to comment
Share on other sites

Fela kreon jest niestety dość drogi, wiem bo przerabiałam to z Bonim.
Jest taki zamiennik nazywa sie Lipancrea i wychodzi taniej o ok 1/3.
Wynalazła mi to p. dr na Gagarina...
A karme może jeść zwykła czy ta dla trzustkowców?

Ile na dostawać tego kreonu?
to jest 8000 czy 16000 jednostek?

Link to comment
Share on other sites

[B]no i mamy wiadomość na Nowy Rok...[/B]

[COLOR=red][B]Sznurencja pojechał wczoraj do domu[/B][/COLOR], z karmą, z zaleceniami i z bardzo fajnymi ludźmi, którzy przyjechali całą 4 osobową rodziną a przez ostatnie 2 tygodnie byłi przetrzymani przez Felę, w celu sprawdzenia co konkretnie dolega Sznurencji.

Sznuruś juz podczas odbierania z DT pokazał na co go stać :evil_lol: posiedział, pogryzł, poszarpał norgawki, powariował.. ale za to w drodze do Gliwic spał jak małe dziecko:loveu:

Dziękujemy za pomoc szczególnie naszemu kochanemu DT, który wykazał się ogromną cierpliwością najpierw do drapania się, wychodzenia siersci w miedzyczasie do chodzenia z psem przyczepionym do nóg ;)... a potem do biegunki Sznurka :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Sznurek jest u mnie. Wczoraj nowi państwo poszli ze sznurkiem do lekarza i tu Kawał [B]"dobrej"[/B] roboty zrobiła pani weterynarz uprawiając czarnowidztwo ( strasząc ich kosztami) łącznie z możliwością zejścia psa:p. Ludzie nie wytrzymali psychicznie. Dziś kupa była wzorcowa. A sznurek rozrabia .........

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, prosze mi tu piękne ogłoszenia malować!
Sznurka na lodzie nie zostawię ale im szybciej będzie w swoim domu tym lepiej. Mam problem z organizacją karmienia. Bo albo żaden nie chce jeść albo wszystkie trzy jednocześnie.Oczywiście nie to co powinny:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...