Jump to content
Dogomania

zakoceni.pl


adda

Recommended Posts

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Poświata

    1267

  • tajdzi

    1093

  • Patka

    1053

  • adda

    666

Top Posters In This Topic

Canis_lupus_husky, zdjecie Artasa z Krowią Łatką jest fantastyczne :P .

Ciekawe czy ja się kiedyś dorobię podobnego w albumie :hmmmm: .

a Dymek w jakim kolorze ma znaczenie? wygląda super z Poświatą chyba on rządzi?

Dymcio jest chyba tabby, rządzić jeszcze nie próbuje, ale jest to pewnie kwestią czasu, szczególnie przy anielskim charakterze Poświatki :P .

Link to comment
Share on other sites

no to sobie co bedziemy adoptowac, ale chyba dopiero pod koniec wakacji wroce do fi z maluchem ze schroniska :)

jak to wakacji??? :puppydog: ja też kcem wakcje teraz i do ciepłych krajów kcem jechać 8)

ale fajnie, że chcesz wziąść psiaka :angel: tylko czy tak normalnie możesz go do "fi" zabrać z Polski??

Link to comment
Share on other sites

malawaszko, oj cos nie zrozumialas :P

ja chce miec oczywiscie psa (ale musze na niego pozbierac kupe kasy wiec moze import wypali za 3 lata)

koooocham zwierzeta bardziej niz cokolwiek i oprocz psa(psow) chce tez miec kota, tak wiec chce najpierw kota w przyszle wakacje (ktore bede spedzac w polsce) i zabiore takowego delikwenta z bielskiego schroniska i z nim wroce do ''domu'' (fi) :multi:

Link to comment
Share on other sites

adda- zdaje sobie sprawy, ale ja sie juz tyle biednych kociat naogladalam w lecznicy i na osiedlu ze twarda jestem, jesli zlapie malucha z osiedlowych to pojedzie ze mna juz teraz (znaczy w styczniu) ale czy beda maluch (oby nie) bo osiedlowe sa trute prze chamow z blokow :( a osoby ktore karmia sa szykanowane (i tak mi moga naskoczyc) :evil:

malawszko- pieska tez sie kiedys wezmie, jak bede miala duzy dom i kase, ale oprocz bidulka ze schroniska beda tez WESTY!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...