Jump to content
Dogomania

Sznaucer średni - kupa nieszczęścia z Klembowa już SZCZĘŚCIARZ bo ma super dom


weszka

Recommended Posts

W dodatku miałaś [B]Malawaszko[/B] rację - jest tam piękna okolica :crazyeye::loveu: Jadąc czułyśmy się jak na wakacjach nad morzem :cool3: bo takie laski, brzózki, a do tego piękne skałki (jedna wyglądała jak liżący się po grzbiecie dinozaur:cool1:).
Fabio wokół domu ma bezkresne tereny spacerowe, a i sama działka jest bardzo duża więc jest gdzie poszaleć chociaż Fabiuś na słabych nóżkach wiele raczej nie skorzysta :shake: Ale z pewnością w domu będzie się lepiej czuł, będzie miał więcej ruchu to i może łapki jeszcze się poprawią.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']Doszło 50 zł od [B]jurmara:loveu:[/B] i 50 zł od [B]weszki :loveu:[/B]

[B][COLOR=red]Mamy więc na hotel za marzec 175 zł[/COLOR][/B][/quote]


Super wieści już były.
Teraz coś bardziej przyziemnego.
Skończył się marzec, a Fabio zostawił nas z długiem w hotelu.
Marzec miał 31 dni, a Fabio grzał jeszcze w hotelu doopencję do 4 kwietnia.
Kwota za hotel wynosi 35 x 15 zł - 525 zł

Mam jednak też dobrą wiadomość. Pan Tomek - chyba w lutym miał wystawić fakturę na 270 zł (popraw mnie [B]weszko [/B]jeśli znowu poknociłam coś). Pan Tomek:loveu: powiedział, że nie wystawił tej faktury i że mamy ją jakby darowaną wtedy.
Tak więc rachunek wygląda tak

175 zł + 270 zł mamy. 525 - 175 - 270 = 80

[SIZE=4][COLOR=red]Czyli powinnismy jeszcze dozbierać conajmniej 80 zł[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']... [COLOR=red]Czyli powinnismy jeszcze dozbierać conajmniej 80 zł[/COLOR][/quote]
Dam 40. Przesłać na konto, które podałaś na wątku Rendusi, czy na jakieś inne ?
Proszę o info na PW

Link to comment
Share on other sites

Tak Amiga dobrze napisałaś - faktura miała być na 270 zł. Prawda jest taka że im więcej nam się uda uzbierać tym mniej uszczuplimy sznaucerową skarpetkę która z założenia jest na awaryjne sytuacje.
[B]elik[/B] dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

To ja na osłodę Wam tu wstawię jeszcze zdjęcia z naszej podróży do Fabiusiowego raju.
W samochodzie było cały czas tak :

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/99/31f116fe83adddf0med.jpg[/IMG][/URL]

Ja miałam dokładnie i kilkakrotnie wymyte lewe ucho, lewy policzek, tył i lewą stronę szyji. Czasami dostało mi się też i z prawej strony.

A czasami :multi: miałam odpoczynek, bo.............

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/98/dc9a852cb19a27c7med.jpg[/IMG][/URL]

No csssooooooooo, dlaczego nie chcesz mojej buzi???

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/94/9c37b2f18928d354med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i za "pozwoleństwem" [B]weszki [/B]zadzwoniłam do pani od Fabia.
Pani miała dzisiaj sama do mnie dzwonić, ale już sie wszystko podowiadywałam.
Otóż jest jedna rzecz, której my, odwiedzając go tylko w hotelu nie zauważyłyśmy. Wygląda na to, że Fabio nie słyszy. Pani najpierw myślała, że on nie reaguje na ich wołanie, bo ich nie zna, czy z jakiegoś tam innego powodu. Ale zaczęłi klaskać za nim i on też wcale nie reagował. Dopiero jak się podejdzie do niego z przodu, to reaguje na wszystko, bo widzi.
Fabiuś ma duże kłopoty ze wstawaniem, zwłaszcza po nocy. Trudno mu się zebrać, żeby tylne łapki podniosły jego tyłeczek. Pani chce się w najbliższym czasie wybrać z nim do weta, żeby go dokładnie obadał, żeby ewentualnie podać jakieś przeciwzapalne leki. Chcą mu ewentualnie za jednym zamachem ściągnąć kamień z zębolów i posusuwac wszystkie brodawki - a naliczyli ich już chyba 3 - oprócz tej jednej, której nie znaleźli "nasi weci" ma jeszcze jedną na pysku i jedną z boku na karku.

Pani obcięła już naszemu dziadziowi pazurki - wykorzystała moment kiedy śpi i zabrała się najpierw do wycinania filców międzu paluchami,a skończyło się na obcinaniu pazurków.
A co do aklimatyzowania się Fabia - z psami jest zupełny spokój. Jest tylko jeden niebezpieczny moment - Fabio + Wera + miska (nawet jeśli ta miska jest pusta)
Za którymś kotkiem usiłował Fabio troszkę pogonić, ale juz teraz chodzą sobie spokojnie koło siebie.
No i nie omieszkał oczywiście się zesiusiać w mieszkaniu, ale przecież w hotelu też zdarzało mu się zesiusiać w kojcu, więc trzeba chwilke, żeby mu się wbiło do łepetynki, że w domu się nie siusia, że ma przecież nieograniczoną w metrażu łazienkę dookoła domu.
Z jedzonkiem to wyszło tak smiesznie - myśmy zabrały z hotelu trochę suchej karmy, żeby nie było gwałtownego przeskoku z jednej karmy na inną. Ale Fabio tak jakoś nie za łapczywie się rzucił na jedzonko. Za to z najgłębszego snu obudził się w porze obiadu i wtranżolił talerz rosołu z makaronem i mięskiem (cffffffffaniak - też bym to wolała niż suchą karmę:evil_lol::evil_lol:)

Tyle wiadomości na dzisiaj.
Pani obiecała, że zapewnią Fabiusiowi szczęśliwą przystań do końca jego sznauciego życia, a nam zapewnią stały dopływ informacji jak to jego życie tam przebiega.
Pozwoliłam sobie w imeniu Wszystkich Cioteczek Fabiowych podziękować im za to i pozdrowić Wszystkich w przepieknym "kurorcie" - Morsko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Elik :loveu: wieeelkie dzięki[/quote]
Kurza twarz, no jasne, że to nie Ty podawałaś nr konta u Rendusi, to była agamika :oops:
Tak to jest, gdy nie zna się osobiście, a nicki są podobne.
Ale to tylko nicki mi się poplątały :mad: chęć wspomożenia sznupka nie jest pomyłką, a to konto, które mi podałaś znam, choć o tym nie pamiętałam - już z niego "korzystałam", co uzmysłowił mi mój system bankowy.
Fabio jest bardzo podobny do mojego Bingusia i jak widzę, też tak lubi rozdawać całuski jak mój Bingulek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kurza twarz, no jasne, że to nie Ty podawałaś nr konta u Rendusi, to była agamika :oops:
Tak to jest, gdy nie zna się osobiście, a nicki są podobne.
Ale to tylko nicki mi się poplątały :mad: chęć wspomożenia sznupka nie jest pomyłką, a to konto, które mi podałaś już znam :lol: już z niego "korzystałam"
Fabio jest bardzo podobny do mojego Bingusia i jak widzę, też tak lubi rozdawać całuski jak mój Bingulek :loveu:[/quote]



:evil_lol:Zapewniam, że tylko nicki sa podobne, bo i wygląd i wiek niestety (oczywiście dla mnie niestety) są na korzyść[B] agamiki.[/B]

Oj tak, Fabio jest naprawdę bardzo, bardzo całuśny, a dźwięki jakie wydaje przy tym całowaniu są naprawdę warte nagrania.
Będzie mi go bardzo, bardzo brakować tu w Krakowie, ale oczywiście szczęśliwa jestem, że ma swój wspaniały, kochający domek.

Jeszcze raz Ci dziękuję za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']...Oj tak, Fabio jest naprawdę bardzo, bardzo całuśny, a dźwięki jakie wydaje przy tym całowaniu są naprawdę warte nagrania.
Będzie mi go bardzo, bardzo brakować tu w Krakowie, ale oczywiście szczęśliwa jestem, że ma swój wspaniały, kochający domek.

Jeszcze raz Ci dziękuję za pomoc :loveu:[/quote]
Ogromnie się cieszę, że Fabio ma już swój domek i że mogłam pomóc w spłacie długu - przelew już poszedł.
Sznupki to jedne z tych, które dosłownie usychają bez swojego pana., Taka jest natura sznupków, bez pana ani rusz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja tak szczerze mówiąc to podziwiałam Fabia jak dzielnie znosił hotel.
Nie wyobrażam sobie swojej Amigi, gdyby tak (tfu tfu tfu !) musiała trafić choć na chwilę do hotelu, nie mówiąc już o schronisku!
Zawyła by się na amen no i odmówiłaby napewno jakiegokolwiek jedzenia.
A Fabio pozostał całuśny i przekochany przez tyle miesięcy bez domu

Link to comment
Share on other sites

No trafiło mu się. :lol:
Wieści dobre bo:
- państwa nie zraził wiek i problemy z chodzeniem,
- dogaduje się z kotami i resztą stada.

Z Werą też się dogada - pewnie nie będzie startował do dużej kobity. :cool3:

Może jak będzie miał więcej takiego spokojnego ruchu po ogrodzie to lepiej będzie z chodzeniem.

To my też całujemy ciotki za znalezienie takiego superaśnego domku.:calus:
Pewnie od Fabia były fajniejsze buziaki. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No to warto było tyle czekać,by znaleźć taki domek.Nie wiem ,czy dobrze doczytałem,ale czy pozostał jeszcze po Fabiku jakiś dług (40zł?).Jeśli tak,to pokryję tą kwotę.
A co zrobić z "pustym miejscem po Fabiu,nie ma jakiegoś sznupa na jego miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, pozostał dług za marzec. Teoretycznie 40 zł, ale im więcej uzbieramy, o tyle mniej uszczuplimy awaryjne konto sznaucerowe.

Dzięki Ci za gotowośc pomocy. Jesteś jak zwykle niezawodny :p

Jurmar - sznupków w potrzebie niestety jest dostatek, ale z finansami wciąż krucho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Niestety, pozostał dług za marzec. Teoretycznie 40 zł, ale im więcej uzbieramy, o tyle mniej uszczuplimy awaryjne konto sznaucerowe...[/quote]
Dług spłacony w całości - przelew poszedł. Miało być 40, ale jakoś tak poszło 80 ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]elik :loveu::multi:[/B]
Jeśli ktoś coś jeszcze może dołożyć bardzo prosimy bo tak jak pisałyśmy o tyle uda się oszczędzić skarpetkę na awaryjne sytuacje.
Fabio bardzo dobrze trafił i jestem pewna że będzie miał szczęśliwą jesień życia. Ile ona potrwa tego nikt nie wie ale najważniejsze że jest bezpieczny i kochany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Doszły dzisiaj pieniążki od [B]elik :loveu: - 80 zł.[/B] Wielkie dzięki.

Mamy teraz uzbierane 255 zł - pozostałą kwotę musimy wziąć ze skarpety sznaucerowej. Ale jakby ktoś dał rady jeszcze coś dorzucić, to - jak pisała [B]weszka[/B] zostałoby więcej dla innych potrzebujących sznupków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...