Jump to content
Dogomania

Sznaucer średni - kupa nieszczęścia z Klembowa już SZCZĘŚCIARZ bo ma super dom


weszka

Recommended Posts

[B]Aktualizacja 04-04-09[/B]
[B]FABIO NARESZCIE POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU :multi::loveu::multi:[/B]

[B]*************[/B]

[B]Aktualizacja 30-12-08[/B]
Sznacio przyjechał do hoteliku k/Krakowa.
Zbiera pieniążki na pobyt i leczenie - zanosi się poważna kuracja żeby stanął mocno na własnych łapach.
Psiak miał być UZI ale w papierach ma imię FABIO więc niech tak zostanie.
[U]FABIO SZUKA DOMU I ZBIERA NA HOTELIK![/U]

***

Kopiuję za wątkiem Klembowa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bite-ponizane-glodzone-ostatnia-szansa-azyl-klembow-123513/index26.html#post11320073[/URL]

[SIZE=3][B]-Sznaucer 4 lata; średni; [/B](ropieją mu oczka, wymaga ze względu na specyfikę rasy regularnej pielęgnacji[/SIZE]
[SIZE=3]sierści, ma chore stawy, pies bardzo przyjazny dla ludzi, spokojny, radosny, lubi towarzystwo innych psów,[/SIZE]
[SIZE=3]milnie potrzebuje domu)[/SIZE]

[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3967/sznaucer1mr1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8536/sznaucerlt2.jpg[/IMG]

Wiem od [B]tifet [/B]że stan psiaka się pogarsza, wymaga leczenia i opieki, a tej w schronisku mieć nie może :shake:

Psiaczek ma szansę na poprawę swojego losu i pobyt w hotelu k/Krakowa gdzie cioteczka [B]Amiga :loveu: [/B]i ja dołożymy wszelkich starań żeby było mu jak najlepiej.

[B]Szukamy transportu z Klembowa / Warszawy do Krakowa !!![/B]

Żeby nie był piękniś anonimowy dałam mu imię [COLOR=red][B]UZI[/B] [/COLOR]:loveu: tak jak mój piękny i kochany pierwszy średniak :loveu: który rozkochał mnie w sznaucerach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

on nie jest jakoś nadzwyczaj nieufny... da się z nim spokojnie dogadać... jest naprawdę miłym psem... a warczy jak już jak ktoś chce mu "wyżreć" pokarm z miski i tyle... ale jest coraz słabszy i coraz gorzej z jego oczkami...zresztą tak jak weszce pisałam rozmawiałam dziś z opiekunem i jest naprawdę źle... koniecznie trzeba go zabrać...
psiak na dzień dzisiejszy spokojnie nadaje się do domu "na kanapę" i większość ludzi spokojnie da sobie radę... potrzebuje on leczenia, czasu i troszkę cierpliwości bo z braku dużej ilości uwagi zaczyna zamykać się w sobie...
byłam, widziałam i potwierdzam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Widać że Uzi jest pięknym psem. Wymaga odpicowania ;) i podleczenia.
Tifet czy jesteście w stanie pomóc jakoś z transportem???[/quote]


ja osobiście nie dam rady...
ale z Klembowa już pareset kilometrów dalej transportowaliśmy psiaki:cool3: więc i taki kawałeczek damy radę coś znaleźć:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Czy ja dobrze się domyslam, że fotki, kótre wstawiła [B]malawaszka[/B] są robione w jakimś domu? Tam Uzi wygląda naprawdę super w porównaniu z tymi pozostałymi[/quote]


tamte są z piwniczki... a te z pierwszego wątku są z jego kojca...

Link to comment
Share on other sites

Docelowo będę jechał do Dąbrowy Tarnowskiej,więc ładowanie się w Kraków jest mi nie na rękę.Ostatnio jak wiozłem czworonoga pod Wieliczkę okazało się ,że most na Wiśle w okolicach Nowego Brzeska jest zamknięty do grudnia.Jechałbym zatem z Buska na Szczurową i Niepołomice.A Ty skąd byś wyjeżdżała (bo przyznam,że dla mnie im bliżej Szczurowej ,tym lepiej,bo trasa dość długa).

Link to comment
Share on other sites

Nie ma większego problemu. My bysmy spokojnie mogły podjechac do Niepołomic (bo co do Szczurowej, to narazie nie za bardzo potrafię sobie umiejscowić gdzie ona się znajduje) I jak byśmy mogły wybrzydzać, to bardziej pasowałaby nam niedziela.
Ale - tak jest jedno ale - najpierw muszę zadzwonić do hotelu, żeby się upewnic czy jest miejsce. po drugie - musimy uzyskać informacje, czy Uzi jest szczepiony, bo to jest warunek wlasciciela hotelu.

Link to comment
Share on other sites

A cóż to za wielki problem z tym szczepieniem,dziś dopiero czwartek.Nawet jeśli nie udałoby się go zaszczepić to mógłbym to zrobić ja w sobotę (w Żyrardowie,gdzie się zatrzymam i chyba psiak też),albo przy odbiorze można by było podjechać do jakiegoś weta.
Teraz kwestią by było umówić się na odbiór.Bo przyznam ,że jazda po Warszawie,gdzie co chwila jest remont jakiejś drogi stanowi koszmar.
Amiga nie ma problemu znajdziemy się.Jedziesz prosto z Wieliczki na Niepołomice ,a tam jest kierunkowskaz bezpośrednio na Szczurową.
A zresztą sprawdź w necie -są b.dokładne mapy (obyśmy tylko mogli się spotkać,bo nie zapeszając ostatnio zgłaszałem chęć transportu 7 razy ,a wiozłem tylko raz-może jestem Jonasz)

Link to comment
Share on other sites

W sobotę to i owszem, ale jakby to byla niedziela, to raczej nie miałoby się go gdzie zaszczepić. Owszem - w Arce pewnie ale to by bylo w tramach dyżuru, więc o wiele, wiele drożej.
Ja mam cały czas nadzieję, że on już jest zaszczepiony, ale na tę informację musimy poczekać aż się [B]tifet[/B] odezwie
Na wszelki wypadek podaję tu swój numer tel. żeby był lepszy kontakt 697 966 551

Link to comment
Share on other sites

Ja z tifet wstępnie się umówiliśmy na sobotę na odbiór psiaka,gdyby potrzebne były szczepienia,to podjedziemy do weta.Nocleg byłby w Żyrardowie ,a niedzielę rano wyjazd (w okolice Szczurowej jak mniemam,chyba,że Amiga by nie chciała tam-to wszystko jeszcze do dogrania).Podaję nr komórki 605 788 694 (Jurek )Niech się uda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']Ja z tifet wstępnie się umówiliśmy na sobotę na odbiór psiaka,gdyby potrzebne były szczepienia,to podjedziemy do weta.Nocleg byłby w Żyrardowie ,a niedzielę rano wyjazd (w okolice Szczurowej jak mniemam,chyba,że Amiga by nie chciała tam-to wszystko jeszcze do dogrania).Podaję nr komórki 605 788 694 (Jurek )Niech się uda![/quote]

Amiga będzie chciała :p, zresztą podejrzewam, że w niedzielę będziemy razem z [B]weszką.[/B]
Mam już zapisany nr tel i będziemy juś się co do szczegółów umawiać konkretnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...