Jump to content
Dogomania

Sznaucer średni - kupa nieszczęścia z Klembowa już SZCZĘŚCIARZ bo ma super dom


weszka

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojeej, ja nie wiem, czy bede w niedziele. Chiocoaz własciwie mogłabym z działki tez podjechac na chwilkę.
Mnie już się zaczyna sezon działkowy, więc w wekendy raczej wybywam na działkę. Ale własciwie z działki mam też blisko do Lednicy

Link to comment
Share on other sites

No proszę - Fabia już nie ma u nas, a dobre wieści nadal napływają.
Dostaliśmy pieniążki z bazarku podkoszulkowego (to był bazarek podkoszulek, które ofiarował właściciel hotelu z dochodem przeznaczonym na wszystkie pieski przebywające w hotelu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-unikalne-koszulki-z-psiakiem-na-krakow-do-31-iii-132241/[/URL] )
Na Fabia przypadło 102 zł.
Ale pozwoliłam sobie przekazać 50 zł na potrzebę leczenia pewnej malutkiej pekinki, która akurat teraz przechodzi badania i prawdopodobnie będzie operowana, albo rehabilitowana we Wrocławiu.
Do hotelu Fabiowego dojdzie więc 52 zł.

Czyli - jeśli doliczyć deklarowaną przez [B]jurmara[/B] (wielkie dzięki [B]jurmar[/B] :p) kwotę 50 zł mamy uzbierane [B]355 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

A co ja biedna mogę zrobić. Przede wszystkim od czwartku do dzisiaj byłam u staruszka ojczulka - poza zasięgiem netu. Wysłaalm do Fabiusiowej Rodziny Życzenia Wielkanocne z nadzieją, że w odpowiedzi coś się dowiem o Fabioso, ale nie odezwali się. Nie chciałam ich tak atakować, żeby nie pomyśleli, że im nie ufamy czy coś w tym rodzaju.
Zadzwonię do nich, ale może jeszcze nie dzisiaj, może po Świętach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Doszły dzisiaj pieniążki od [B]elik :loveu: - 80 zł.[/B] Wielkie dzięki.

Mamy teraz uzbierane [COLOR=red][B]255 zł[/B][/COLOR] - pozostałą kwotę musimy wziąć ze skarpety sznaucerowej. Ale jakby ktoś dał rady jeszcze coś dorzucić, to - jak pisała [B]weszka[/B] zostałoby więcej dla innych potrzebujących sznupków[/quote]

Doszły dzieiaj pieniążki od [B]jurmara[/B] :loveu: [B][COLOR=red]50 zł[/COLOR][/B]
Wielkie, wielkie dzięki w imieniu Fabioso.
Doszło też [COLOR=red][B]52 zł[/B][/COLOR] z bazarku podkoszulkowego[COLOR=black].[/COLOR]
Mamy też dostać [COLOR=red][B]13 zł[/B][/COLOR] z bazarku od[B] :loveu:[/B] Też wielkie dzięki.

Czyli rachunek jest taki - mamy uzbierane [SIZE=4][COLOR=red][B]370 zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Na resztę ([COLOR=red][B]155 zł[/B][/COLOR]) poprosimy pana Tomka, żeby wystawił fakturę na konta sznaucerowe.[/COLOR]
Trzeba by przecież wreszcie zakończyc oficjalnie te "wywczasy fabiowe w hotelu.

No i teraz przyjemniejsze wieści, bo z domu Fabia.
Dzwoniła do mnie pani od Fabia.
Fabioso się pięknie zaaklimatyzował i wrósł w stadko i w dom. Jeśli tylko zbyt blisko nie podchodzi do Wery, to nie ma zadnych problemów.
Uwielbia chodzić na spacerki.
Podobno bardzio szybko się uczy (wiadomo - przecież to "nasz Fabio") - wie, że jak się poskrobie łapką w drzwi to go zaraz wpuszczają. Duzo chodzi po ogrodzie i jakby trochę przez to poprawił swoje umięśnienie. Jedynie jaki ma problem, to ze wstawaniem. Ale też się szybciutko nauczył, że z parkietu się wstaje niewygodnie, bo ślisko i szybciutko doczołguje się do dywanu a tam to już raz dwa wstaje.
No i co do jedzenia - sucha karma to tak nie za bardzo mu idzie, ale jak jest czymś "umaszczona" , to łasuchuje aż mu sie uszy trzęsą.
W domu zdarzylo mu się siuśnąc ze dwa razy, ale gorszych zdarzeń nie było wcale.
Jednym słowem - [COLOR=seagreen][B]FABIOSO JEST PEŁNĄ GĘBĄ W NOWYM DOMKU:multi::multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Fabioso będzie miał następczynię w hotelu, kolejna porzucona staruszka - prosimy o pomoc i wsparcie, teraz poszukujemy transportu z Wrocławia do Krakowa
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/gabi-potrzebuje-transportu-do-lednicy-k-krakowa-prosimy-o-pomoc-bardzo-pilne-132928/index6.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Miałam dzisiaj telefon od Pani:loveu: od Fabia:loveu:.
Pani nie moze się nadziwić, jak szybciutko Fabio zżył się z resztą stadka. Bała się, wiedząc, że to starszy pesek, ale obawy okazały się przedwczesne. Stadko zaakceptowało Fabiosa. Nawet duuuuuuża koleżanka już się nauczyła, że z Fabiem za bardzo się bawić nie można, bo jest rozbieżność gabarytów, ale leżą sobie łebol w łebol. Za to nasz Fabioso sobie upatrzył jednego kotka - takiego najbardziej spokojnego i jego właśnie zaczął przeganiać i ustawiać. Ale już teraz to wszystko się całkiem unormowało.
Fabiuś się rozchodził, potrafi zrobić nawet półtorakilometrowe spacerki. Trochę mu przybyło mięśni w tych chudych łapolkach tylnych.
Niestety w pewnym momencie okazało się, że ma niedoczynność tarczycy, zaczął łysiec na boczkach. Były dwie ewentualności - grzybica, albo tarczyca. Dostał leki i na to i na to - sprawa się unormowała.
Pani twierdzi, że Fabio ma lepsze i gorsze dni. Ostatnio miał właśnie taki gorszy - nie chciał wcale wstać rano, był jakiś osowiały i bez siły. pani już sobie pomyślała, że to straszne, bo ledwo co zdążyli go pokochac, a już sie trzeba będzie żegnać. Ale Fabio sie ogarnął i znowu biega sobie po ogrodzie.
Jest nadal wielkim łasuchem i wieeeelkim pieszczochem - nadal odstawia mruczando przy mizianku, wciska się z nochalem pod dłonie, żeby nie przestawac miziać.
Jest ukochanym pieskiem Pana :loveu:

Poprosiłam o zdjęcia. Pani stwierdzila, że strasznie nie lubi robic zdjęć, ale poprosi męża, żeby parę pstryknąc.
Chciałabym zobaczyć jak "nasz" Fabio wygląda po 2 miesiącach życia w raju :p

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Dzwoniłam tez do Fabio - u chłopaka jak na wiek jest wszystko w porządku - problemów zdrowotnych trochę ma/miewa/miał bo i pęcherz chorował, i tarczyna niedomaga, i wzrok i słuch i łapki czasem bolą, ale wszystko jest na bieżąco leczone, bierze leki na tarczycę, najwazniejsze, że jest kochany i bezpieczny :) świetnie się zgadza z psami pozostałymi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...