Jump to content
Dogomania

Pies do uspania?


Rocki

Recommended Posts

..nie bede sie oburzac, zepomyslal o uspieniu:

Powiem Ci Rocki ze patrzac na Fige, codziennie ja obserwujac, ciagle myslalam/mysle o dysplazji jej kochanych bioderek i juz dawno z Piotrkiem mielismy ustalone ze jezeli nie bedziemy mieli kasy na operacje to ja uspimy... :oops: :oops: :oops:

Teraz juz wiem ze jezeli któras z dziewczynek bedzie miala to choróbsko to oboje staniemy na glowie zeby zdobyc kase i nie damy cierpiec.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co, chlopak ma problem, zadal konkretne pytanie a wy tu na niego najezdzacie, :evil: niedobrze sie robi!! czy on napisal ze pies jest do uspienia!! Rozne rzeczy sie dzieja i fajnie ze bierze kazde rozwiazanie pod uwage!! Nawet jesli jakies jest zle a inne dobre, to pyta o to na forum a nie podejmuje decyzje samodzielnie bez skonsultowania sie z innymi osobami :evil:

Nawet jak sie z tym nie zgadzacie, to okey, napiszcie swoje zdanie ale bez robienia z chlopaka jakiegos potwora!!! :evilbat: :evil: Czy to on wiesza psy, wydlubuje im oczy itp?? :evilbat: No wlasnie nie!!

On ma wielki problem i jest podlamany strasznie, zamiast podtrzymac go na duchu i delikatnie odwiesc od mysli uspienia (czy to ma znaczenie czy Rocky pisze uspic i uspac??!! :evil: az tak was to denerwuje??!! :evilbat: 0X ) to wy na niego naskakuje cie, z taka zloscia i jadem!!! Jak myslicie, jaki bedzie tego skutek?? Czy to przyniesie jakis efekt??!!

Tylko pogratulowac Dogomaniakom, ktorzy powinni sie wzajemnie wspierac a tym czasem traktuja inne osoby w potrzebie ja smiecia!!! :evil: 0X

Porownajcie sobie prosze wasze wypowiedzi z wypowiedziami na formum "molosy". Sorry brak mi slow :evil:

Rocky glowa do gory slonko :wink:

Nie kieruje tego oczywiscie do wszystkich, jednak do wiekszosci osob ktore sie tu wypowiedzialy :-?

Link to comment
Share on other sites

Ajka serdeczne dzieki za pw doszlo.

nie rozgraniczam i stosuję zasadę pies to też człowiek

A co sadzisz o kastracji psow? :wink:

Najważniejszą rzeczą, jaką trzeba psu zapewnić, najbardziej podstawową niezbędną do psiego szczęścia jest ludzka miłość

A czy on bardziej niepotrzebuje jedznia? Czy psy dziko zyjace sa nieszczesliwe? Czy dla psa strozujacego jedna z najwazniejszych zeczy nie jest jego terytorium za ktore gotowy jest zginac a niewpusci np innego psa?

Widziałam kiedyś psa, który miał tylko dwie łapy, jedną przednią, jedną tylną, i była to baaaardzo żywiołowa rasa. Był bardzo szczęśliwy, bo żył u boku kochającego pana.

Wlasnie mysle ze tego nikt niewie pamietaj zacytuje -

,,Pozory, pozornie wiele ludzi wiele rzeczy pier... ale tylko pozornie bo gdy zostaja sami zaslaniaja twaz za swoimi rekami"

To Ty musisz się pogodzić z tym, ze Twój pies będzie żył z pewnymi ograniczeniami.

mam nadzieje ze on praktycznie niebedzie mial ograniczen

Miga moj pies cierpi jestem przekonany ze odczowa sle bole, wprawdzie funkcjonuje ale napewno jest mu ciezko, mam nadzieje ze bedzie normalnie funkcjonowal.

Lazy wielkie dzieki tez mam nadzieje ze bedzie oki.

wlasnej choroby

Nie jestem na nic chory mam uraz mechaniczny, polamalem sie poprostu.

Ola wiesz ze bede przy nim.

Link to comment
Share on other sites

Lazy wielkie dzieki tez mam nadzieje ze bedzie oki.

Lazy napisał:

wlasnej choroby

Nie jestem na nic chory mam uraz mechaniczny, polamalem sie poprostu.

Nie wiedzialam jak to napisac...juz teraz wiem, ze jestes polamany...

Ja podppsiuje sie pod Taysha...a co do komentarzy o ortografi..to no coments...

Rocky czekamy na wiesci i nie dajcie sie!

Link to comment
Share on other sites

zgadzam sie absolutnie z Taysha, Rocki tu ma problem, i tu widac jego milosc do Paco, szuka mozliwosci, co zrobic, aby dla Paco bylo najlepiej, a nie dla niego. a naskakujac na Rockiego pogarszacie sytuacje, jego bardzo ciezka sytuacje.

Rocki, strasznie mi przykro, ale nie trac nadsziei, walcz, nie poddawaj sie. co moge ci napisac, trzymajcie sie z Paco

Link to comment
Share on other sites

Jasne co to za różnica jak piszemy w końcu po co jest ortografia i stylistyka?!

Czy nie powinnismy dbać o to aby posty były pisane poprawną polszczyzną? Bez błędów? Ja rozumiem sytuacje, ale to nie zwalnia od pisania poprawnie!

Sama miałam w zeszłym roku podobny problem i rozważałam czy nie lepiej uśpić bo się męczy... ale zrobiłam wszystko żeby pomóc suni i udało się! I tego również Ci zycze Rocky!

Link to comment
Share on other sites

BTW. NNikka jezeli mialas dane skonczyc szkole bo tak ci sie zycie ulozylo, w szkole sie pilnie uczylas a niejestes dysgraficzka to gratuluje.

a ja zafsze prewerofalem Wardzafskie Koledy pisane przez C bo kazdy robi bledy.

Niejestes modem wiec mam gleboko twoje zdanie i niemasz na mnie absolutnie zadnego wplywu twoje uwagi nieznacza dlamnie nic.

Specialnie odemnie dla ciebie

Link to comment
Share on other sites

Rocki, co ja myślę o kastracji psów? To nie ten temat,ale skrótowo napiszę: kastracja jest wskazana ze względu na nadmierą ilość psów w schroniskach i na ulicach. Jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów wychowawczych z psem nie zawsze przynosi efekty i nie jest przepisem na spokojnego psa.

W celu rozluźnienia sytuacji oraz odrobiny autoironii,zaznaczę,że o kastracji populacji ludzkiej mam inne zdanie, cóż taka ze mnie feministka. Mam nadzieję,że wszyscy zrozmieją,że ostatnie zdanie to żart.

Trzymaj się, Twój pies ma duże sznase na normalne życie.

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka wiemy, ze nie wszyscy...

Zrobilo sie tu bardzo goraco i mysle ze niepotrzebnie. Ja rozneiz lubie czysta polszczyzne, ale zdazylam sie przezywczaic do tego, ze kazdy robu bledy, a wytykanie ich w tak waznych momentach i to po kilka razy uwazam za zbyteczne i nie na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

A czy on bardziej niepotrzebuje jedznia? Czy psy dziko zyjace sa nieszczesliwe?

Nie można porównywać dzikich zwierząt z psem żyjącym wśród ludzi. To po piewsze. Po drugie, jeśli człowieke koch a psa, to go karmi. Po trzecie, widziałam wiele psów, które miały zawsze pełną miskę i nie były szczęśliwe, bo nikt ich nie kochał.

Takie jest moje zdanie.

mam nadzieje ze on praktycznie niebedzie mial ograniczen

I o to chodzi Rocki!!! Nadzieja jest tu najważniejsza! Musisz mieć siłę, zeby pomóc swojemu psu!

I jeszcze raz napiszę: Trzymajcie się dzielnie. Trzymam kciuki za zdrowie Paco!!!

Nie myśl o ostatetycznym rozwiązaniu, dopóki nie jest to absolutnie konieczne, szkoda Twoich sił. Skup się na ratowaniu Paco. Będzie Ci łatwiej!

Link to comment
Share on other sites

Straszne... Co Ty piszesz Rocky... leczyc trzeba a nie usypiać... a w dodatku nie ma słowa uspać tylko uśpić.

Rocky!

UŚPIĆ - UŚPIENIE nie uspać!

Może się czepiam ale zapamiętaj i nie męcz nas...

:o :o :o

ile razy jeszcze to powtorzysz :-? chlopak jest zalamany a ty mu wyjezdzasz z poprawna polszczyzna :-? napisz skarge do moda lub admina ze ktos tu bledy robi :evilbat:

Jasne co to za różnica jak piszemy w końcu po co jest ortografia i stylistyka?!

Czy nie powinnismy dbać o to aby posty były pisane poprawną polszczyzną? Bez błędów? Ja rozumiem sytuacje, ale to nie zwalnia od pisania poprawnie! Sama miałam w zeszłym roku podobny problem i rozważałam czy nie lepiej uśpić bo się męczy... ale zrobiłam wszystko żeby pomóc suni i udało się! I tego również Ci zycze Rocky!

:o bym przeklnela z wrazenia, ale nie wypada :-? Rocky zapamietaj ze jak pies bedzie lezal juz na stole zabiegowym i przyjdziesz sie tu podzielic uczuciami to pisz bez bledow bo sie przejada po tobie!!! :evilbat:

Poza tym sama tez narobilas tu troche bledow, nie wspomne o onterpunkcji (czytaj: przecinki) :evilbat: sama zaczelas :-?

Mówiąc nas miałam na myśli ludzi na poziomie... rocky. A reszta niech pozostanie milczeniem bo pisząc te posty powyzej, sam sobie wystawiłeś świadectwo i tego nie zmienisz...

Powyzsze wypowiedzi to wszystko co wnioslas to tego tematu :-? faktycznie na poziomie :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie bylismy u natepnego weta, osoba (wprawdzie niechirorg) ktora wedlog mojej subiektywnej oceny wielki milosnik psow ktory zreszta mial podobna sytuacje.

Diagnoza ta sama potrzebna operacja,jednoczesnie odradzono mi podciecie miesni i poraz polejny polecono TPO.

Odwiedzimy jeszcze dwoch wetow dr.Wyparta(wczesniej pomylilem go z dr. Sterna) i dr Wisniewskiego (niepamietam dokladnie nazwiska :oops:) z moltiwetu.

A potem juz tylko wybor miejsca lekarza prawdopodobnie ktorys z nich badz dr. Degórska wspolpracujaca z dr Sterną.

Trzymajcie kciuki za dobry wybor.

BTW

nnikka opinie o twoich watpliosciach co do moiej pisowni i twoich uwag sa takie, ja moge napisac ze one sa Nasze dogomaniakow

wytykanie ich w tak waznych momentach i to po kilka razy uwazam za zbyteczne i nie na miejscu.
a co do komentarzy o ortografi..to no coments...
czy to ma znaczenie czy Rocky pisze uspic i uspac??!! az tak was to denerwuje??!!
Tak cepiasz sie

Wiec Twoje nas jes bedspodstawne i nierozumiem kto jest jeszcze wami podejrzewam ze jednak chyba twoje mopsy.

Sorry wszystkim innym ja wiem(a nie moze) ze sie teraz czepiam ale zadne wypowiedzi nawet odmienne od moich nie draznia mnie tak jak tej pedantki baby.

I chyba specialnie czepliwy niejestem bo odkad tu jestem (ponad 8 miechow) z nikim tak nieprzyjemnej wymiany zdan niemialem

Link to comment
Share on other sites

Taysha mimo ze Twoj post jest wyslany duzo wczesniej pisalismy jednoczesnie :lol:

bosze :grins: a moze my pokrewne dusze jestesmy :grins:

Widze ze mamy to samo zdanie o tej pani :evilbat:

Mam nadzieje ze sie juz ona nieodezwie :lol:

:evillaug: jeeeeee :evillaug: :haha:

:evilbat:

Link to comment
Share on other sites

rocki napisal wczesniej ze nie wyobraza sobie 45 kilowego psa z kolkami zamiast lapek...no to rocki patrz:

_338910_n.jpg

boss nie chodzi od 5 lat. miewa sie dobrze i wszystkich pozdrawia :wink:

ps.czasami powinnismy sie dobrze zastanowic-czy uspienie psa (mowi sie uspac? :-? ) to akt litosci i wielkodusznosc czy zdjecie z siebie problemu..zwierzak to odopwoedzialnosc-badzmy odpowiedzialni do konca.mowiac-kocham mojego psa-niech przemawia przez nas prawdziwa milosc a nie hipokryzja. i nie jest to aluzja do jakiejkolwiek osoby wypowiadajacej sie w tym temacie tylko taka ogolna uwaga i maly apel.

trzymajcie sie cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

Niestety podejrzewam ze ten pies sie mosi strasznie meczyc i niemowci z taki zywot niejest meczacy bo mosi byc :cry: (co nieznaczy ze niema w jego zyciu chwil szczesliwych)

Przeciez on mosi miec co innego w glowie a co innego moze zrobic jak pomysle co on czuje kiedy widzi innego psa skaczacego biegnacego po kazdym terenie itd....

A przez to ze to pies dodatkowo on niemoze tego pojac czemu nie idzie.

Straszne, wyobrazacie sobie co on czuje kiedy jest zawsze ostatni?

Albo gdy niemoze sie po czyms poruszyc?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Rocki - tu się z Tobą nie zgodzę - pisałam Ci wcześniej pies przyzwyczaja się do sytuacji w jakiej się znajduje i do swoich możliwości i w takim stanie soiąga szczęście - pamiętaj pies nie rozpamiętuje przeszlości - to jest pies - on nie myśli, że tamten może a ja nie - to nie tak...

zasuwa szczęśliwy na kółeczkach i cieszy się że ma ludzi którzy go kochają :P

Link to comment
Share on other sites

Niestety podejrzewam ze ten pies sie mosi strasznie meczyc i niemowci z taki zywot niejest meczacy bo mosi byc

ty podejrzewasz a ja ci mowie-mowie bo wiem bo to mojej mamy pies-straaaasznie meczoce to moze jest wyprowadzanie go na spacer-albo inaczej-dla niektorych byloby. bosowi srednio to robi...bawi sie z brenda gryzie patyczki-na wozeczku potrafi zasowac bardzo szybko aczkolwiek zadko to robi..ma juz 11 lat. 70-letni dziadek raczej nie rozpacza ze podczas maratonu przybiegl ostatni.poza tym malawaszka powiedziala reszte...wydaje mi sie ze najedzony i dopieszczony ma lepiej niz gdzies zakopany :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...