Jump to content
Dogomania

Pies do uspania?


Rocki

Recommended Posts

Podpisuję się pod tym, co napisała asher.

Ja również. Czasem nam się tylko wydaje, że weci są niechętni takim kosultacjom i że mają jakieś opory związane z konkurencją...

Moja wet wysłała mnie do innego na prześwietlenie, naradzała się z nim co robić dalej. Ten wet, u którego byłam na RTG, sam proponował, przy mnie, innej klientce, żeby się wybrała do innego lekarza, bo tamten takie rzeczy częściej robi, a on do niego zadzwoni i wszystko obgadają... W międzyczasie zadzwonił jeszcze inny lekarz, żeby dr. zrobił pewną skomplikowaną operację na jego pacjencie... To przecież oczywiste, że nawet najlepszy fachowiec potrzebuje konsultacji, wymiany poglądów...

Myślę, że spokojnie mógłbyś ich skonfrontować, przedstawić obie opinie, powiedzieć jak bardzo Ci zależy na jakimś sensownym consensusie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paco trzyma sie dzieki.

Z wetem sprawa w zasadzie otwarta bo poprostu niewiem.

A co do operacji to chyba bedzie to jednak odnerwienie....

Za duze ryzyko chyba jest na TPO niezdecyduje sie na operacje po ktorej dalej moze go bolec... :roll: chociaz jeszcze niewiadomo.

Zastanawia mnie tez ze na czterech wetow tylko jeden zalecil srodki wspomagajace i przeciwbolowe a reszta ehh :-?

narazie jestem w fazie wyboru wspomagacza teraz (daje artroflex)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko niby ustalone, zdecydowalismy sie na podciecie i odnerwienie, TPO to zaduze ryzyko bo jakby mialo to nic niepomoc to popierwsze tyle bolu i przezyc Paco na prozno a pozatym kapusta wyrzucona.

Lekaz mowil ze po zabiegu moze sie jeszcze dopasowac bo maly jest zreszta ostatnio czytalem troche optymistycznych tekstow na temat problemow ze stawami u mlodych psow ktore potem jakos sie ,,prostowaly" no oby...

Zdaje sobie sprawe ze ten zabieg niepomaga tak jak TPO no ale coz...

najwazniejsze ze niebedzie go bolalo a nozki beda sie lepiej ukladac co zmniejszy ryzyko wywichniecia pozatym jest to wlasciwie zabieg nie operacja malo inwazyjny pies powinien sybko djsc do siebie.

Wiec wszystko ma sie odbyc we wtorek operacje bedzie przeprowadzala dr. Degorska i dr. Sterna badz sama dr. Degorska zobaczymy to zalerzy od nich w kazdym badz razie oni wspolpracuja tam.

I PRZEDEWSZYSTKIM WIELKI :buzi: od nas DLA WAS

Link to comment
Share on other sites

Szalec to on szaleje hehe szaleje szczeka straszy a schody :roll: :-? najlepiej byloby wszystkie na raz przestoczyc (jest siedem schodkow) :-?

wariat wogole niemysli oczywiscie niezmienia to faktu ze czesto lapy go bola sporo spi i wszystko co pisalem juz.

Poprostu go energia roznosi co niezmienia faktu ze ruch mu ograniczamy a jak ostatnio polecial za kotem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Paco jest dzis obolaly, staramy sie zeby nic nienadwyrezyl na dwor tylko na siusiu siedzi tylko u mnie w pokoju o zadnych schodach niema mowy a ja sie stresuje jak on tylko nielezy chodzi tak dziwnie pewnie bola go szwy w pachwinach ale to chyba normalne ze dzien po operacji nie jest extra no nie...

Staram sie zaobserwowac jakies roznice w poruszaniu sie ale na to chyba zawczesnie.

Korona to chyba jeszcze nie po wszystkim :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...